bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

kızlar bnmde kasıklarımda bi ağrı var öğlenden beri yumurtlama günümde değil geçti haftaya adet günüm

kızlar teyzemden haber geldi tansiyonu düzelmiyomuş doktor her an olabilir demiş dua edin

inşallah bebistendir adetine kaç gün var canım
16 nisan da galiba olacak canım. 20. gün oldu ya yumurtlama tam kestiremiyorum. ilk denemede sanmam gebelik ama, varsa da dış gebelik değildir inşallah. ben sızı olunca yine cornual dış gebelik diye şüphelendim. çok korktum sağlıklı bir gebelik olacakasa olsun. değilse olmasın.
kızlar bnmde kasıklarımda bi ağrı var öğlenden beri yumurtlama günümde değil geçti haftaya adet günüm

benim tek taraflı ve eski kürtaj yeri, inşallah bi problem yoktur. gebelik olması zor ilk denemede hiç sanmam bakalım hayırlısı

ayyyy canım ya Allah sabırlar versin, mekanı cennet olsun inşallah. çok zor durum evlatları için. ismini söyle de teyze nin ismine okuyalım canım.
aysel şireci ama kimlikte ayşe yazıyo yasin yada hatim dağıtılırsa burdan yazsam okurmusunuz yada çevrenize dağıtırmısınız canım

aysel şireci ama kimlikte ayşe yazıyo yasin yada hatim dağıtılırsa burdan yazsam okurmusunuz yada çevrenize dağıtırmısınız canım
çok dağıtacak kimsem yok malesef canım. ben okurum sadece, yoğun olmasam daha çok okurdum ama, yapamayıp hakka girmek istemem. yasin okurum inşallah.

kızlar günaydın bu sabah test yaptım negatif cıktı :KK42::KK61:
moralim bozuldu her ne kadar ümitli olmasamda adet olmamak küçükte olsa bi "belki" düşüncesine kaptırmıstı beni .. :KK61:
moralim bozuldu iyice bugün tam 12. gün ve hala adet olmadım:KK42:
yarın ilk iş dra gitmek olacak sonrada gelsin farlutallar bilmem neler

kızlar günaydın bu sabah test yaptım negatif cıktı :KK42::KK61:
moralim bozuldu her ne kadar ümitli olmasamda adet olmamak küçükte olsa bi "belki" düşüncesine kaptırmıstı beni .. :KK61:
moralim bozuldu iyice bugün tam 12. gün ve hala adet olmadım:KK42:
yarın ilk iş dra gitmek olacak sonrada gelsin farlutallar bilmem neler
kendini özme canım imtihan dünyası şunu unutma her zorluğun arkasında bir kolaylık var (. gök :-( ağlamayinca yer :-) gülmezmış )

X