Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kız bulcuk bak sen merak edebilirsin sen daha serbestsin fantazilerde ya hayatım irem hani soruyodu ya eşimin çoçuk istemesini nasıl sağlarım diye filiz ve cerende aydınlatmış onu bende özelden rica ettim filiz ne konuştuklarını gösterdi bende ooooohoooo ben bunların alasını biliyodum dedim

kız valla hadi ben sabredebiliyorum zorda olsa ya benimki napsın yeni yeni başladık ya anlıyorumki hem korkuyo hemde nasıl özlemiş beni

kızlarrrrrrrrrrr
heyyyyyyy ben geldim
o kadar koyu sohbet ediyorsunuzki benim geldiğimi fark etmediniz bile yaaaa

valla sana azgın derken bende az değilim dün adamın üstüne atlıcaktım nerdeyse zavallı hem korktu yanı sıra bana hayır demekten de çekindi bi baktım herşey fora

kızlarrrrrrrrrrr
heyyyyyyy ben geldim
o kadar koyu sohbet ediyorsunuzki benim geldiğimi fark etmediniz bile yaaaa

Ben farkettim canımmmmmm hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnhihoyyythihoyyythihoyyyt İlaydanın cicişlerine bakıyorduk teyzesi.

Ceroşşş ya ortada fol yok yumurta yok ama şu cici takvimlerden bende yapıcam yaa nasıl yapılıyor kiii:uhm:

oooo ierror hanım sizi burda online muhabbette görmek üstelikte +18 olarak vay anasını dedirtiyor yaniii
tebriklerrrr sende uçmuşsun canımm aramıza hoş geldin ehe ehe :):):)

hoş bulduk iremcim
evet yaa ilayda hanımın cicilerine bene bayıldımmmmm
allahım sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşalllaaaaahhhhhhh
ayrıca iremcim aşk olsun yani teessüf ederim biz senin bebeğinin teyzeleri olmuyormuyuzda teyzelik dileniyorsun sen hıhh alacağın olsun

X