Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyim kızlar sagolun filizcim ara ara hala geliyor ne yapayım elimde olmadan aklıma geldikçe iki damla gözyaşı döküyorum sonra sabır ya rab deyip geçmeye çalşıyorum....cerencim fotoları gördüm çok hoşuma gitti evin allah agız tadıyla mutlu oturmak nasip etsin..bende dupleks evlere bayılırım ama çok yorucu olur sanırım in çık in çık temizlikte cabası...mutfagında güzel kahve tonları koyu çok asil durmuş bizim de şimdiki mutfak koyu renk kahve çok hoşuma gidiyor...ve ankastre eşyaların sanırım...zevkiniz güzelmiş cnm tekrar allah mutlulukla minik cerenininizle yaşamak nasip etsin..

kızlar benim şimdi çıkmam gerekiyor, resimleri de çekeyim, sonra gelirim, çooooooooook öpüyorum sizi :) çok kaynatmayın demeyeceğim, bir işe yaramıyor, hehehe, şimdilik bye kızlar

ceren54 kullanıcısından alıntı
canım benim ben iyiyim sen nasılsın balım cumartesi bir ara geldin yazdın kaçtın hayırdır kızz senin evde net varmıydı?
Cumartesi geldiğine göre var demek aha şimdi yandın işte
çabuk benim yutacağım bir mazaret bul yoksa fena olucak
Allah herkese ağız tadı versin balımmmm buyrun gelin evimede beklerim nasıl olsa yabancılık çekmezsiniz

hani ya ben mutfakla ilgili biş göremedim bende mi sorun var yoksam

canımm mutfağı biz çizdik tasarladık eşimle ve yapacak olan arkadaşa verdik bütün fikir aslında eşimle benden çıktı nasıl güzelmi beğendinmi balım?

beyenmek ne kelime bayıldım tam istediğim gibi bende mutfağımı değiştirmek istiyorumda

iyiyim kızlar sagolun filizcim ara ara hala geliyor ne yapayım elimde olmadan aklıma geldikçe iki damla gözyaşı döküyorum sonra sabır ya rab deyip geçmeye çalşıyorum....cerencim fotoları gördüm çok hoşuma gitti evin allah agız tadıyla mutlu oturmak nasip etsin..bende dupleks evlere bayılırım ama çok yorucu olur sanırım in çık in çık temizlikte cabası...mutfagında güzel kahve tonları koyu çok asil durmuş bizim de şimdiki mutfak koyu renk kahve çok hoşuma gidiyor...ve ankastre eşyaların sanırım...zevkiniz güzelmiş cnm tekrar allah mutlulukla minik cerenininizle yaşamak nasip etsin..

amiiiiiiiiiiinnnnn canım amiiiiiiiiiiinnnnnnnn daha öncede dedim ya neler yaşadık biz o evi yapana kadar allah herkesi ev sahibi etsin nasip etsin herkese inşallah :)
dublex ev güzel oluyor canım evet ama dediğin gibi temizliği yorucu gerçi belli aralıklarla yapınca fazlada kirlenmiyor asıl çocuk büyüyüp ayaklanınca yandım ben :)
olsun ne yapalım allah sağlık versin ve tüm kirada olanlara rabbim ev sahibi olmayı nasip etsin inşallah...
evet canım eşyalar ankastre bu arada :)

kızlar benim şimdi çıkmam gerekiyor, resimleri de çekeyim, sonra gelirim, çooooooooook öpüyorum sizi :) çok kaynatmayın demeyeceğim, bir işe yaramıyor, hehehe, şimdilik bye kızlar

Güle güle abla yine gel emi özletme kendini :a015:

canım benim ben iyiyim sen nasılsın balım cumartesi bir ara geldin yazdın kaçtın hayırdır kızz senin evde net varmıydı?
Cumartesi geldiğine göre var demek aha şimdi yandın işte
çabuk benim yutacağım bir mazaret bul yoksa fena olucak
Allah herkese ağız tadı versin balımmmm buyrun gelin evimede beklerim nasıl olsa yabancılık çekmezsiniz

hani ya ben mutfakla ilgili biş göremedim bende mi sorun var yoksam

canım pardon bende var bir gariplik sanırım hala uyuyorum mirmirmirmir kaydirigubbakcemile3

filizcim valla eşime bahsettim biraz yazın bekliyor diye inş dedi oda zaten gelirsek inş geliriz...kız ayvalıkta mıydınız siz tam olarak ....

cerencim yok kız onlar zayıflama için falan degil..sen öyle düşünüyorsun...senin elinden çekecekleri olurdu zaten sana ayırmasalardı neyse..dedim ya boşver...efkarlıyım bu aralar :nazar::nazar:

canımm mutfağı biz çizdik tasarladık eşimle ve yapacak olan arkadaşa verdik bütün fikir aslında eşimle benden çıktı nasıl güzelmi beğendinmi balım?

beyenmek ne kelime bayıldım tam istediğim gibi bende mutfağımı değiştirmek istiyorumda

canımm inşallah ama sana bir tiyo vereyim tatlım mutfağı değiştirmek istediğine göre ev sizin allah güle güle oturmak nasip etsin. eğer mutfakla ilgili düşüncelerin varsa şu istikbal falan varya hazır mutfak yapan marka yerler oraları hiç tavsiye etmem balım çünkü onların standartları var ve her mutfakta hoş durmuyor bence işçiliğine güvendiğin birine yaptır proje içinde yardımcı olurum istersen mutfağın ölçülerini ve şeklini vermen yeterli bir kaç örnek çizzeriz sana balım onunla fikir edinirsin

filizcim valla eşime bahsettim biraz yazın bekliyor diye inş dedi oda zaten gelirsek inş geliriz...kız ayvalıkta mıydınız siz tam olarak ....

cerencim yok kız onlar zayıflama için falan degil..sen öyle düşünüyorsun...senin elinden çekecekleri olurdu zaten sana ayırmasalardı neyse..dedim ya boşver...efkarlıyım bu aralar :nazar::nazar:

mavişşş yapma lütfen yaa ne efkarııı bak benide minik cerenide üzüyorsun ona göre alıcam elime şimdi :eek:klava:
kızz ben parti yapalım dediğim halde partide yoktum kaldıki hamur işi ayırmışlar neye yarar insn bir şekilde ulaşır deeelmii o kadar cep no verdik yanee kaydirigubbakcemile3
üzme kendini lütfen bak ben bir karamsarlığa girersem alimallah çok uğraşırsınız benimle yapma böyle nolur gülüm yaa. kendini üzünce ne olacak bebiş gelecekmi aksine dahada ertelenecek gelmesi yapma düşünmemeye çalış hadi gel efkar dağıtalım senle :teselli: :içelim:

cerencim size ne kadara mal oldu ankastre eşyalar hepsimi ankastre..

canım biz ankastreleri 2 yıl önce kampanyadan aldık davlumbaz+fırın+setüstü+bulaşık makinası dört parça bunlar iki yıl önce 3 bin civarındaydı sadece ankastreler Ariston marka ama emin ol şuan çok çok daha ucuz haberin olsun cicim

benimde evim büyük olsa tasarım konusunda döktürrüm herhalde ama benim ev küçük herşeyi yapılmış aldık küçük olduğu içinde hiç bir değişiklik yapmak istemiyorum

benimde evim büyük olsa tasarım konusunda döktürrüm herhalde ama benim ev küçük herşeyi yapılmış aldık küçük olduğu içinde hiç bir değişiklik yapmak istemiyorum

canımm eğer huzurun varsa evini seviyorsan ve o evde mutluysan salla gerisini

eivimi seviyorum mekanını sevmiyorum birde komşuluk malum anlatmıştım ya çok sorunlular

evet şu üst katta karısını dövmeyi kendine hobi edinmiş bir adam vs. vs.
böyle yerlerde oturmak zor tabii ya boşuna dememişler ev alma komşu al diye kimbilir bellimi olur belki hayatnızda br mucize bir sürpriz olur ve yeni bir ev alırsınız

evet şu üst katta karısını dövmeyi kendine hobi edinmiş bir adam vs. vs.
böyle yerlerde oturmak zor tabii ya boşuna dememişler ev alma komşu al diye kimbilir bellimi olur belki hayatnızda br mucize bir sürpriz olur ve yeni bir ev alırsınız

işallah canım amam bebek planı içindeyken ve bu kredisi hala devam ederken yeni bi ev için hakkaten çok büyük bi mucize olması gerek oynamdım halde sayısaldan 6 falan tututrmak gibi bişi herhalde kaydirigubbakcemile3

ben kurtuldum öyle yerden bir ara bende anlatmıştım...bu ev bizim degil güzel aslında banyo küçük aslında onun dışında öyle çok sıkıntısını duydugum bir sorun yok şükür ama biraz pahalı yani bizi aşar biraz fazla da borca girmek istemiyoruz ama hayırlısı tabiii...

bayan merak geçmişi okuyor cicima dı üstünde merak ediyor :):):)
valla o mucizeler hiç belli olmaz be canım bakarsın uzaakklardan bir yerden miras kalır :):):)
kızz burcu bu arada sana bişi dicemmm hani bizim geçenlerde bahsettiğimiz bir topik vardı ya acilllllll yardııımmm diye ahanda oraya girdinmi bu gün hiç bak gir gör ben ne yazdım ehe ehe :):):)
ama hala atmadılar beni burdayım....

bayan merak geçmişi okuyor cicima dı üstünde merak ediyor :):):)
valla o mucizeler hiç belli olmaz be canım bakarsın uzaakklardan bir yerden miras kalır :):):)
kızz burcu bu arada sana bişi dicemmm hani bizim geçenlerde bahsettiğimiz bir topik vardı ya acilllllll yardııımmm diye ahanda oraya girdinmi bu gün hiç bak gir gör ben ne yazdım ehe ehe :):):)
ama hala atmadılar beni burdayım....

hemen bakıyorum şekerim

X