Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hemen bütün tahminleri yapıyorum
2009 nura erkek bebek geitrcek
filiz iki ay sonra kız bebeğ hamile kalıcak
bayan merakın kızı
entelliyeninde kızı olucak
sen önümüzdei ay hamilesin
nerde benim sihirli kürem -tatlicadiarzu-

anaaaa herkez uçtu :eek:
ben sizden kormaya başaladım valla:1shok: birde hepsi çıkıyormuşşşdelikafadulden

1000 ne yarın ulaşalım herkez online olurr partiyi, yaparız kaydirigubbakcemile5hihoyyyt
999 da başka topiğe geçelim kaydirigubbakcemile3

tamam dört sayfa kaldı sen git bakalım başka topiklere biz sana sonra nasıl parti yaptıgımızı söylerizzzzzzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

1000 ne yarın ulaşalım herkez online olurr partiyi, yaparız kaydirigubbakcemile5hihoyyyt
999 da başka topiğe geçelim kaydirigubbakcemile3

Valla bu muhabbeti bırakıp şurdan şuraya gitmem topiğime ihanet edemem hıh:dilcikar: gelsinler onlardaaaa ceren gelecekti bugün evinin resimlerini koyacaktıııı ama kocişiyle ilgileniyor sanırsam:eek:

tamam dört sayfa kaldı sen git bakalım başka topiklere biz sana sonra nasıl parti yaptıgımızı söylerizzzzzzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

süperrrrrrrrrrrrr afferin kızzzzzzz :roflol:

Burcu olduğun yerde kalllll kaçma bir yereeee:eek:klava: daha parti varrr aaaa oturmaya mı geldik haddiiiii tey tey tey:teytey::teytey:

Valla bu muhabbeti bırakıp şurdan şuraya gitmem topiğime ihanet edemem hıh:dilcikar: gelsinler onlardaaaa ceren gelecekti bugün evinin resimlerini koyacaktıııı ama kocişiyle ilgileniyor sanırsam:eek:

ceren kocayı bulşdu bırakıp geirmi pazar pazar benimkide maçda ondan girdim

canım ben bahçelievler medicale gidiyorum bağcılarda mı oturuyorsun

yok canım bagcılarda oturmuyorum ama oraya gidiyorum
aslında biz doktoru takip ediyoruzzz
doktorumuz nöbetçi doktor kayıtlı hastanesi yok
tavsiye üzere bu doktoru bulduk nereye giderse bizde oraya gidiyoruzz
önce özel huzur h başaldık ardında medılıfe geçtik şimdide burdayız
Allahatan bir mani çıkmazsada dogumu beylikdüzünde medilıfe dedi
yani doktor nereye bizde orayagamyoncuiremsu

X