Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrrrrrr canlaımmmmmmmmmm kuzucuklarım düşünceli dostlarım prenseslerim benimmm....
ay kızlar nasıl duygulandırdınız beni anlatamam beni çok merak etmişsiniz kıyamam ben size yaaa.. allah hepinizden razı olsun rabbim.
beni soran sormayan merak eden herkese çooooooookkkkkk teşekkür ederim.
kızlar biz iyiyiz çok şükür kötü bir şey duymadık doktor amca çok güzel şeyler söyledi neyseki düşmeden etkilenen tek ben olmuşum onada razıyım bebeğimizn maşşalahı var teyzeleri hepinize öpücük yolladı içerden mucxxxxxxxxx diyeee...

Birde cinsiyetimiz öğrendik hadi tahmin edin bakalım neymiş :):):)

ooo kızlar bu arad doğum stresi sarmış bazılarımızı ayy yapmayın nolur aklıma getirmeyin yoksa bende tırsacam delikafadulden

karabiberim canım senin doğum yaklaşmış kuzum ya rabbim bir avazda kurtarsın inşallah...
yasemincim bitanem ne olur fazla stres yapma bebeğide strese sokma rahat olmaya çalış lütfen hem sezeryan düşünme yaa rabbim hakkında en hayırlısı olanı versin inşallah.... :Saruboceq:

Kızlar merhaba,

Biliyorsunuz 14-15 ocak adet günümdü. Dayanamadım test yaptım ve ikinci çizgiyi gördüm çok şükür. hemen kan testi yaptırdım. Sonucu saat dörtte alacağım. Yani inşaallah hamileyim kızlar. İkinci çizgiyi görünce inanamadım. hala şoktayım. Geçmişi okuyamadım hemen size haber vermek için. Çok heyecanlıyım kızlar.

Mavi deniz ayrıca canımın içi doktordan öğrendiğimize göre bizim bebiş 17+6 imiş yani yarın 18 haftalık olacak bizim takvim 1 hafta geriden geliyormuş listeye öyle yazarsın kuzum sana zahmet olurmu sen direk 18 hafta yaz birde cinsiyetini yaz büyük harflerle ::):):)

KIZLARRRR
bir kız daha geliyor topiğimizeee.... hemde benim gibi muzur ve cadııı...
CERENİM olacak yaniiiiiii çok mutluyummmmm

Kızlar merhaba,

Biliyorsunuz 14-15 ocak adet günümdü. Dayanamadım test yaptım ve ikinci çizgiyi gördüm çok şükür. hemen kan testi yaptırdım. Sonucu saat dörtte alacağım. Yani inşaallah hamileyim kızlar. İkinci çizgiyi görünce inanamadım. hala şoktayım. Geçmişi okuyamadım hemen size haber vermek için. Çok heyecanlıyım kızlar.

canımmmm rabbim gönlüne göre versin inşallah. Hadi bakalım kan testide pozitif çıkar inşallah... bol bol hepinize dua ediyorum kızlarrrr... :Saruboceq:

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................4.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday ım
8.Htc80.....................................3.ayım dayım ( 14-16 ocak arası)
9.Rahel.....................................18.ayı mdayım
10.cerot.....................................6.ayı mdayım
11.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................13 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................9.haftamız dayız
8. Entelliye ...............................10.haftamızdayız
9. İerror......................................11 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................32.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız

KIZLAR CERENİMİZ GELİYOR:nazar: KIZIMIZ OLACAK ŞÜKÜR:teytey::teytey:...GEÇMİŞ OLSUN TATLIM BUNDAN SONRA DİKKAT ET...LÜTFENN...

Htc ne güzel bir haber yaa inan çok sevindim rabbim inş kan testindede pozitif sonuç görmeyi nasip eder..hamişler lütfen daha .çok dua edin bize inanın ihtiyacımız var...

Mavi deniz canım liste için teşekkür ederim bacım. rabbim sizlerdende bu güzel haberleri duymayı nasip etsin inşallah...... hep dua ediyorum sizler için allahım hakkınızda hayırlı olanı versin....

Ceren geliyor:teytey:
Bitanecik oğlumuz var gerisi kız:emir_bebek::ecrin_bebek:
Çok sevindim canım benimmmm Sağlığıyla gelsin inşallah Ceren Hanımhihoyyyt

kızlarrrrrrr canlaımmmmmmmmmm kuzucuklarım düşünceli dostlarım prenseslerim benimmm....
Ay kızlar nasıl duygulandırdınız beni anlatamam beni çok merak etmişsiniz kıyamam ben size yaaa.. Allah hepinizden razı olsun rabbim.
Beni soran sormayan merak eden herkese çooooooookkkkkk teşekkür ederim.
Kızlar biz iyiyiz çok şükür kötü bir şey duymadık doktor amca çok güzel şeyler söyledi neyseki düşmeden etkilenen tek ben olmuşum onada razıyım bebeğimizn maşşalahı var teyzeleri hepinize öpücük yolladı içerden mucxxxxxxxxx diyeee...

Birde cinsiyetimiz öğrendik hadi tahmin edin bakalım neymiş :):):)

çok sevindim cerenci allah tekrarını yaşatmasın canım bence erkek

Kızlar merhaba,

CANIM BENİM ÇOK SEVİNDİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH KANDADA ÇIKAR HADİ HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ:teytey:

Ay ben hiç okumadan yazmışım cerencim gözün aydın allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah.
Filizcim nasılsın
ya kızlar aranızda rahim filmi çekilen varmı

X