Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızz filiz gönderdiğin yazıyı okudum inan karıyı boğasım geldi yaaaaa ayy sinirlerim zıpladı resmen
okuma sen böyle şeyler yaa. bu zaten varya kadın olamaz bence

psikolojik destek yazıları vardır diye girdim dumur oldum, neyse Allahtan diğer hatunlar cevabını vermiş o bencile... okuyunca sinir katsayım arttı resmen, işte annelik duygusu oluşmamış bir kadın tipi... hani sokağa terkeden anneler var ya, işte böyle hissettikleri için yapıyorlar, doğuracağı çocuğa yazık, dünyaya getirmek zorunda kaldığı için eziyet etmez inşallah kaydirigubbakcemile:mymeka:

alerjim var sürekli hap kullanıyodum 2 ay önce bıraktım hamile kalırım belki diye.2 aydır bişey yoktu
dün gece depreşti yine 2 rulo peçete bitirdim burnum yara içinde nefes alamıyorum.
burnumdan kulağıma vurdu sabah 6 ya kadar kulak ağrısından duramadım yerimde ağladım bütün gece

petekçim geçmiş olsun canım allah bi ömüe boyu huzur ve mutluluk versin maşşallah çok yakışmışşınız

filizcim sana katılıyorum yazıyı okuyunca kan beynime sıçradı ben hep söylerim içinde çocuk sevgisi olmayana rabbim çocuk vermesin diye belki doğru değil ama ben onun annelik yapacağına çocuklara sevgi ve şefkat vereceğine inanmıyorum

aynen arife sana katılıyorum yazık garibim onun çocuğuna birde olursa vayy haline...
bu kadar bencil olunmaz yaa kesin bu varya şeydir. hani şu aman vücudum bedenim bozulacak çirkinleşeceğim diyen tipler vardır ya birde çocuğu çıkarmaya tırsan tatlı canı olanlar heh işte onlardandır bu vicdansız sabuha.
ayy konuştukça sinirleniyorum neyse.... allah biliyor ya.....

kesinlikle haklısın canım, biz burada bebek diye yırtınırken başkaları anne olacak diye komaya giriyor, gerçekten annelik ve babalık niteliklerine uygun insanlar anne baba olmalı, sonradan o çocukların psikolojisi alt üst oluyor... ben her kaybettiğim bebeğimin ardından toparlanmaya hayata dönmeye çalışıyorum, böyle insanların varlığını öğrenince haksızlığa uğradığımı düşünüyorum, biliyorum doğru değil, isyan da etmek istemiyorum ama nerede adalet diye sormadan da edemiyorum Allah affetsin. Bu doğal bir tepki ama doğru değil işte.

kız amvi deniz yolladığın linki açtım koptummmm...
genital bölgenin rengi değişse ne oluuurrr değişmese ne olurrrrr.

aha bir evli hatun mesajı daha.....

yaaa kızlar tamam kapatın bu konuyu aaa şimdi arayıp bulacam o manyağı bir güzel edecem ağzına kudurtmayın benide ayy gaza geldim galiba tutun beni bana bir şeyler oluyor aha bebeğimde gaza geldi biz gidiyoruz dövmeye o karıyı :eek:klava:

mavideniz cim buralaradayım ama dediğim gibi pek sık yazamıyorum..Malum vergi ayı işlerde yoğun..arada girip okuyorum işte :)) bu arada cinsiyetleri belli olan arkadaşları tebrik ederim..darısı bizlerin başına olsun...

Canim tekrar sagol. Bana selam sole demissin ama burdasin iste:)))

Bursa sabah 6:20... Esime kahvalti hazirlicam birazdan... Hepinizi opuyorum.

merhaba menzilgülü topiğimizin ana kraliçesi uğramıyosun ne zamandır nasılsın topiği açtın kayboldun cicim yusufumuz nasıl

evet menzil gülü ya niye boşladınız bu aralar siz bizi böyle hiç gelmiyorsunuz ana karakter olarak başka topikte bir araya geliyorsunuzda bizimmi haberimiz yok

çoçuk istemmemesini iğrenç bir şekilde dile getirmiş o anne kılığındaki kişiye inanamıyorum ya ben ilk 6 haftalık canlanmamış bebeğimi kaybettiğimde yaşadığım sıkıntıları hatırladıkça kahroluyorum benimki kendiliğinden düşüktü ve bir hafta öncesinden kanamam başlamıştı azar azar ama o olayın olduğu gün çoğaldı ama beni anlayabilecekler hisseder yinede içimde tutunur diye binbir umut besliyodum .eşim canım ben seni bu kanamanla dr yerleşme kanaması desede bu gece yatırmam hastaneye gitcez. sen yinede çoğalmışmı kanaman bir git kontrol et wc de dedio günü unutmuyorum gittim oda ihtiyacım olmadığı halde wc ye gittim içimden bişiler kopup gidiyodu ve ben kendimi bile bile sıkıyodum sanki gitmesine engel olabilecekmişim gibi ama bir baktım düştü ve parçalanmadan bütün halinde ve ben can havliyle annelik duygusumu desem o andaki panikmi desem nasıl elimi daldırıp baktığımı hatırlamıyorum .ve içeriye gidip eşimi korkutmamak için sadece çoğaldı kanamam hastaneye gidelim dedim. ve gittik dr içinde ne varsa hatta kan duvarları bile temizlenmiş dedi ve ilaç verdi ben ağlaya ağlaya günlerimi harap ettim bunları yazmamdaki amaç o bayanın yazdıklarını okuyunca herşey aklıma geldi yazayım dedim şuan bile gözyaşlarımı tutamıyorum bu nasıl bir anne olucak kınıyorum yani. ben canlanmamış hiç bir hareketlernmemiş bebeğimin gitti düşüncesi bile yıkarken beni bu ne düşüncesizlik dedirtti

Arkadaşlar helal olsun, ağzınıza sağlık, ne güzel cevaplar yazmışsınız, sizlerle gurur duyuyorum :enbuyukkk: kaydirigubbakcemile5 :hooray:

X