Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende ne yazmıs bu catlak dıye bı saattır okumaya calısıyorum.....ayol senın ıyıyce basına vurmus datlum sen herıfın gelınce atlamayı bırak adamın pestılını cıkarırsın:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol:

:kedi: :eek: bu dobişlikle pestilini çıkaracağım kesin canım:)

yalnız ben bir kadın olarak sabrediyorum kocişim naapsın kıyamam ben ona :teselli: :KK43: neyse ki askerde şap var kaydirigubbakcemile3
hepinize allah zamanında ve sağlıklı doğumlar versin
ben yeni kahvaltı yapıyorum daha

afiyet olsun canım ilaydam nasıl

aaayyyyy 1 saattir geçmişi okuorum gözlerim pörtledi heeee :1shok::1shok: internet yoktu sabahtan beri meğer alt yapı çalışması varmış ancak gelebildi..malum bide p.tesiii..
tünaydin kısçeler hepinizeee..
Gülçiiiinn hoşgelmişin kuşummm.. Burççç doğurcen nen 1 haftaya kalmadan elife gitseydik barikkk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hoş bulduk özgecan opuyorumnanaktan

nassen kuzu iyisen inşallah

halemtoşum doğumdan çıkmıştır dimi kıslarrr..

oohhoo çoooktaaan ayılmış kendine gelmiş sinirlenmiştir bile muhtemelen kızını emzirmeye çalışıyordur şu sıralar :ecrin_bebek:

çok şükür artık aramızdasın hayatım :) bak doğuran kaçtı, doğuran kaçtı, bir sen ve Nur vefalı çıktınız valla, helal olsun size :) oyyy çok seviyorum ben sizi yaaaa :1hug: Şeniz

hiç sorma hayat şartları maalesef, ben bile şimdiden düşünmeye başladım biliyorsun :KK43:

tünaydın hayatım, nasıl geçti hafta sonu? iyi misin? kız hafta sonu olunca endişeleniyorum valla senin için, malum hafta sonları depresyona sokuyorsun kendini lülülülülülü

evet ablam daha dün ben izine ayrıldım diye yazmıştım çıktığım gibide doğurmuştumn baksana dört ay geçtide tekrar işe döndüm bile kaydirigubbakcemile2
ömür ne kadar kısa yaaaa herşey çabucak geçip gidiyor hergünün her anın kıymetini bilmek gerek valla CADIARZU
bende sizi çokk seviyorum ablaammmm Şeniz

evet hayat şartları ne yapalım hakkımızda herşeyin hayırlısı artık :nazar:

slm kzılar
çok fazla kalamayacağım
geçmişide okuyamadım
çok fena hastayım yatamadım da geçmişyor
4 gündür çekiyorum
zeyenp tam düzeliyordu onunda burnu akmaya başladı tekrar offf
dünde kaynatam geldi emmeleketten
tabi ona hoşgeldine sülalede bana geldi
yuh diyorum başka bişey demiyorum
yemakdi çaydı meyveydi derken turşum çıktı
bide sağolsunlar hasta olmama rağmen kimse yardım etmedi
bende yemek yiyemiyorum iştahım yok
iyice hasta olucam sonunda
sinir harbi yaşadım resmen dün
neyseki zeynep erken uyudu da kurtuldu bari tek sevincim o
hala bugün doğuracakmış galiba
Allah kurtarsın
gülçinin işe başlamışssıj hayırlı olsun cnm
bende okual devam edicem ama gidemiyorum ki hastalıktan offff
neyse kendinize iyi bakın
zeynep kızı doyurayım
daha masada yemekler onlar toplanacak
görürrüşüz

ooyyy kuzum çok geçmiş olsun kıyamam ben size yaa aman dikkat et kendine canım ya zeynepte sende bir an önce iyileşin nnüüttfeeennn :Saruboceq:

günaydınlar henüz öglen olmadı deılmıkaydirigubbakcemile3nasılsınız bızde uyku sorunu yasıyoruz buara fazlasıyla .....burcucum sen artık bol bol uyuyrsun son haftalarda uyku cok oluyormus...gulcıncım gunaydın...fılız ablacım nasılsın....özgecim naber datlum görüşemüyoruz.....hale dogum yapmıstır kesın dr. pazartesi 8 bulusalım demıstı ona ....dogurmustur dınlenıyordur bılekaydirigubbakcemile3hepımıze en guzel haftalar dılıyorum...

günaydın canım gün bitiyor gerçi kaydirigubbakcemile3

doğumdan sonra ilk adetimi oldum şimdi
inş ağrım sızım olmaz eskisi gibi nasıl kaldırırm bilmem

ooyyy canımmm bende bayramdan iki gün önce oldum yaklaşık bir hafta sürdü ve şükürler olsun hiç bir şey anlamadım sanırım cerencim gelirken o işide halletti normalde ilk gün hastanelik oluyordum çünkü ama şükürler olsun ilk adette bir şey çıkmadı umarım bundan sonrasıda böyle devam eder :Saruboceq:

kızlar saat 1.00 de doktor kontrolümüz var, şimdi çıkıyorum, akşam üstü gibi gelirim, öpüyorum hepinizi :)

hadi bakalım ablacım güzel haberlerle inşallah bekliytoruz :eek:

gülçinim hayırlı olsun işin kumsal,yengeç,hepiniz onlinesınız ama meşgulsünüğzdür şimdi:KK43:

sağol hilalcim darısı başınıza kaydirigubbakcemile3

slm arkadaslar nasilsinizin biz iyiyiz ve oglumu bekliyoruz hayirlisiyla

gönül hoş geldin kuzum nasılsın seninde az kaldı artık hadi bakalım normal olucak dimi seninde :uhm:

merhaba kızlar nasılsınız

gülçinim ilk iş günün hayırlı olsun aramıza hoşgeldim meleğinden ayrılmak zor olmuş :KK43:(

arifeeemmm canımmm sağol birtanem hoş bulduk iznimi bitirdim kızımı büyüttüm ve geldim kaydirigubbakcemile2

valla sabah zor oldu ne yalan diyim ama daha gözlerim dolmadı ekranda açık olan programları aşağı indirmiyorum çünkü masaüstünde cerenimin resmi var görürsem ağlayabilirim bu yüzden son sürat hızla çalışıyorum :hulya:

tünaydın güzeller nasılsınız bakalım

fıstık naberrr yerimseniben

öğrendin mi ne zaman başlanıyormuş doğumdan sonra şeye? kaydirigubbakcemile3

heee öğrendi ne olcek sendemi merak etttin azgıın karııı :kedi: kaydirigubbakcemile3

hepinize allah zamanında ve sağlıklı doğumlar versin
ben yeni kahvaltı yapıyorum daha

canımm ne oldu ilayda izin vermedi karnını doyurmaya yoksa ?

canım benım ya allah yar ve yardımcın olsun bebıs olunca oyle ısler askıda canım benım sen kendıne bak bebısın sana ıhtıyacı var...tatlım dogumdan sonrada hep buaralarda ol...cok soracagımız seyler olucaktır sana...
tabiki canım buralardayım allah izin verirse

afiyet olsun canım ilaydam nasıl
sağol canım
ilayda iyi teyzesi derdi oyu kuzunun

güçinim işe başlamışın canım benim
Allahım kolaylık versin

evet balım başladım çok sağolasınnnn
bak tekrar diyorum evde kızınla olmanın tadını çıkar kıymetini bil
bak ben iş yerindeyim ve kızımı özlediiiiiiiiiimmmmmmmm
akşam eve gider gitmez mıncıklıcam onuuuu Şeniz

gülçin daha muhabbetin başını görmüş sadece:)

sonunuda ben getireyim istersen cicim senle laelaelaelaelae

sen nanik yap öyle senin tuzun kuru tabii dimi tok açın halinden ne anlar :mymeka:

sen benim hamilelikte çektiklerimi bilmiyorsun galibaaa
topikte beni tanıyan herkes azgınlığım yüzünden cerene hemen kardeş geleceğinden korkuyor kaydirigubbakcemile3
ben kaç ay hasretlik çektim sen biliyinmi
ee birde ben kocişime daha doyamadan hamiş kalınca böyle oldu işte :asigim:

şimdi o günlerin acısını çıkartıytorummm :kedi:
sende çıkarırsın meraklanma kaydirigubbakcemile3

tabiki canım buralardayım allah izin verirse

sağol canım
ilayda iyi teyzesi derdi oyu kuzunun

oyna o zaman sende annesi kuzu ile :emir_bebek:

sonunuda ben getireyim istersen cicim senle laelaelaelaelae

getirme sen senin namının da duyduk zamanında sanki benden kalır yanı var :dilcikar:

topikte beni tanıyan herkes azgınlığım yüzünden cerene hemen kardeş geleceğinden korkuyor kaydirigubbakcemile3

çektiklerini bilmiyorum da dediğim gibi namını duydum yane :)

ne çektin şekerim kaç aylık hasret çektin bakıım sen?

getirme sen senin namının da duyduk zamanında sanki benden kalır yanı var :dilcikar:

eee öyle kuzum aslını inkar eden çingenedir
ben azgınım kocama deliler gibi aşığım ne yani inkarmı edeyim
veee bu halimlede gurur duyuyorum ayy başım ağrıyor yaklaşma diyen tiplerden deeeelim
ama bu azgınlığım yüzünden yakında kociş dicek onu bana :roflol:

tamam canım benim
sende kuzun için çalışıyorsun canım
allah kimseye kavuşulmayacak ayrılık vermesin

oynadım teyzesi çok komik oynarken uyudıu kaldı zilli

veee bu halimlede gurur duyuyorum ayy başım ağrıyor yaklaşma diyen tiplerden deeeelim

bizde aşığız kocamıza herhalde hem aşığım hem hasretim:KK43: hü ühüüüüüüüüü senağlama

valla ben de hiç öyle başım ağrıyo falan demedim çok olmasa da biraz bende de var azgınlık.ama işte azdıkça başına gelio herhalde böyle terbiye ediliyosun arada demek ki kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol:
benimkide evden kaçabilir yakında

iyiyim canim allaha sükür bekliyoruz..evet cok az kaldi ya inanamiyorum
allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla
tünaydın güzeller nasılsınız bakalım
tünaydın canım nasılsın
sağol canım biz iyiyiz çok şükür bebişle.sen nasılsın nerelerdesin ya yoğun çalışıyosun galiba bu ara:)
allah iyilik versin canım bende iyiyim çok şükür evet canım yoğunuz
slmm kızlarrr
biz geldikkkk zemuszemus
annem bende evdeki son işleri yapmaya çalışıyo
iyi dileklerinizi için sağolun kızlarrr
haleyi bende merak etitm uamrım iyilerdir topişiylee
hoşgeldin canım nasılsın annelerde olmasa
BEYAZCIM kıyamam ben mınıge o mınıcık bunyesı nasıl dayanıyor hastalıga yarabbı sen sıfasını ver....dıkkat et canım havalar cok yanıltıyor ınsanı ...bızde ıyıyız cok sukur kasım 1 buyuk ıhtımalle dogum canım rabbım hayırlısnı versın....
HİLALCIM tatlım evet pıt pıt oluyor dısardan da bellı oluyor ama senın ıcın daha ıcerden hıssedersın pıt pıt daha sonraları dısardanda gorulebılıyor....
BURCUCUM benım anacıgımda gelecek ayın 20 gıbı 40 bıtene kadar kalacak...ay annecıgımede kıyamıyorum oda yenı amelıyat oldu guatrdan...bende cok merak edıyorum haleyi....bızı merakladırıyo ...
ARİFECİM cok sukur balım ıyıyız sen nasılsın keyıfler nasıl....
GCAN canım senınde az kaldı...bebıs nasıl nasıl gıdıyorr..
bedne iyiyim canım bi yaramazlık yok
hoş bulduk özgecan opuyorumnanaktan

nassen kuzu iyisen inşallah

oohhoo çoooktaaan ayılmış kendine gelmiş sinirlenmiştir bile muhtemelen kızını emzirmeye çalışıyordur şu sıralar :ecrin_bebek:

evet ablam daha dün ben izine ayrıldım diye yazmıştım çıktığım gibide doğurmuştumn baksana dört ay geçtide tekrar işe döndüm bile kaydirigubbakcemile2
ömür ne kadar kısa yaaaa herşey çabucak geçip gidiyor hergünün her anın kıymetini bilmek gerek valla CADIARZU
bende sizi çokk seviyorum ablaammmm Şeniz

evet hayat şartları ne yapalım hakkımızda herşeyin hayırlısı artık :nazar:

ooyyy kuzum çok geçmiş olsun kıyamam ben size yaa aman dikkat et kendine canım ya zeynepte sende bir an önce iyileşin nnüüttfeeennn :Saruboceq:

günaydın canım gün bitiyor gerçi kaydirigubbakcemile3

ooyyy canımmm bende bayramdan iki gün önce oldum yaklaşık bir hafta sürdü ve şükürler olsun hiç bir şey anlamadım sanırım cerencim gelirken o işide halletti normalde ilk gün hastanelik oluyordum çünkü ama şükürler olsun ilk adette bir şey çıkmadı umarım bundan sonrasıda böyle devam eder :Saruboceq:

hadi bakalım ablacım güzel haberlerle inşallah bekliytoruz :eek:

sağol hilalcim darısı başınıza kaydirigubbakcemile3

gönül hoş geldin kuzum nasılsın seninde az kaldı artık hadi bakalım normal olucak dimi seninde :uhm:

arifeeemmm canımmm sağol birtanem hoş bulduk iznimi bitirdim kızımı büyüttüm ve geldim kaydirigubbakcemile2

valla sabah zor oldu ne yalan diyim ama daha gözlerim dolmadı ekranda açık olan programları aşağı indirmiyorum çünkü masaüstünde cerenimin resmi var görürsem ağlayabilirim bu yüzden son sürat hızla çalışıyorum :hulya:

fıstık naberrr yerimseniben

heee öğrendi ne olcek sendemi merak etttin azgıın karııı :kedi: kaydirigubbakcemile3

canımm ne oldu ilayda izin vermedi karnını doyurmaya yoksa ?

ay kıyamam ben sana ya hadi bak gün bitti sayılır akşama hasret giderirsin kuzunla

hadi bakalım bugün benim azgınlığımla yürüdü topik daha fazla terbiyenizi bozmayayım kusuruma bakmayın gari dertleşeyim dedim :kedi: ben çıkıyorum biraz allah a emanet olun güzeller opuyorumnanaktan

X