Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

öğrendim öğrendimm hastane çıakr çıkmaz atlayabiliriz kocişlere:roflol::roflol::roflol:
malum 40 gün losalık dönemini beklicez artık

sen atla istersen belki daha da iyi olur:)

eee beklicen şekerim ben nerdeyse 6 aydır hiç bişey yapmıyorum düşünsene siz gene daha yeni bıraktınız şurda :)

benimde aşşa indi artık göbüküm
aramız çok az valla aynı gün bile olaiblirkaydirigubbakcemile3
saol canım allah razı olsun onlardan bızde yavrularımıza aynı olacagız ıste....slm sole ellerınden operım annecıgının...opuyorumnanaktan

sağol canım a.slm söylerim tabi opuyorumnanaktan

hadi bakalım kim önce doğurursa ona ödül kaydirigubbakcemile3

bide sen doğururmuşun kız amma gülerim :roflol::roflol:
gerçi doğurma sen daha var seninkinesıranı bekle:mymeka:

:roflol::roflol::roflol:bıze buay yenı yasak geldı dr.dan yapmıyoz:roflol::roflolffff bıkmıstım zaten cok sukur 2-3ay rahatım ..benım bıde sezeryan olacak yaklasamazda bana :jeyyar:

nasıl yasaklamaz leyn sezeryanda yok mu lohusalık?hayır yoksa ben de sezaryen olayım kıs patlıcam artık ya 6 aydır tık yok nasıl böyle durabiliyorum hayret:) işte yavrun için her fadakarlığı yapıyosun senağlama

anaaammmmmmm ne diyosun kıs ağzından yel alsın allah korusun valla benim daha çok varben sizin nasıl olsa zamanınız geldi diye takılıyorum size nie öyle diyosun senağlama

anaaammmmmmm ne diyosun kıs ağzından yel alsın allah korusun valla benim daha çok varben sizin nasıl olsa zamanınız geldi diye takılıyorum size nie öyle diyosun senağlama
yok gülüm yok hepicimiz zamnında doorcaz korkma :teselli:
dularımız zamnında ve sağlıklı gelsin diye

gülersin tabii başına gelmeyen anlayamaz :kedi:

kız başımızda ya daha ne gelcek en son ne zamandı hatırlamıom valla
senin kadar uzun deel tabidee :kedi:

amin :Saruboceq:

hadi leyn şurada olsa olsa bir ay iki ay ancadır sizin benim kadarı yoktur burda sabır abidesiyim ya maşallah bana :enbuyukkk:

anam yaklaşamaz yazmış kıs yanlış görmüşümn başıma vurdu herhal:)

bende ne yazmıs bu catlak dıye bı saattır okumaya calısıyorum.....ayol senın ıyıyce basına vurmus datlum sen herıfın gelınce atlamayı bırak adamın pestılını cıkarırsın:roflol::roflol::roflol:

:kedi: bu dobişlikle pestilini çıkaracağım kesin canım:)

yalnız ben bir kadın olarak sabrediyorum kocişim naapsın kıyamam ben ona :teselli: neyse ki askerde şap var kaydirigubbakcemile3

:kedi: bu dobişlikle pestilini çıkaracağım kesin canım:)

yalnız ben bir kadın olarak sabrediyorum kocişim naapsın kıyamam ben ona :teselli: neyse ki askerde şap var kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:senın dayanamaman normal sekerı gebelıkte hormonlar tavan yapıyo...kısss cokmu kılo aldın sen bakım :1shok:

:roflol::roflol::roflol:senın dayanamaman normal sekerı gebelıkte hormonlar tavan yapıyo...kısss cokmu kılo aldın sen bakım :1shok:

yok canım çok değil ya 10 kilo kadarcık :1shok: kıs valla hormon hapları alıyorum hala ya hareketlerim de kısıtlı iyiyce şiştim ya

allah tazı olsun nurcum nasılsın sekerım yıne ıs guc bebıs derken sana anca zaman geldı demı canım afıyet olsun

valla öyle canım daha evi süpürüp silemedim
kalktık zilliyi bıcı bıcı yaptırdım karnını doyurdum tam kahvaltı hazırlayacam altını doldurmuş tekrar temizle ancak oldu

valla öyle canım daha evi süpürüp silemedim
kalktık zilliyi bıcı bıcı yaptırdım karnını doyurdum tam kahvaltı hazırlayacam altını doldurmuş tekrar temizle ancak oldu

canım benım ya allah yar ve yardımcın olsun bebıs olunca oyle ısler askıda canım benım sen kendıne bak bebısın sana ıhtıyacı var...tatlım dogumdan sonrada hep buaralarda ol...cok soracagımız seyler olucaktır sana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…