Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar nasılsınız

burcum canım maşallah oğluşuna kocaman olmuş doğum yoluna da girmiş hayırlısıyla bi avazda kucaklarsın inşallah kuzunu

gülçinim ilk iş günün hayırlı olsun aramıza hoşgeldim meleğinden ayrılmak zor olmuş (

halecim topik kızını kucaklamışsındır şimdi güzel hbaerlerini bekliyoruzz

nurcum resimleriniz harika allah mutluluğunuzu daim etsin nazarlardan korusun

ablacımm güzel haberlerle gel inşallah

gönülcüm iiyiz canım sağol sen nasılsın sendesağlıkla kucaklarsın ,nşallah kuzuunu çok az kaldıı

hilal sevtap canan nasılsınız kızlar bebişleriniz nasıllar

iyiyim canim allaha sükür bekliyoruz..evet cok az kaldi ya inanamiyorum

sağol canım biz iyiyiz çok şükür bebişle.sen nasılsın nerelerdesin ya yoğun çalışıyosun galiba bu ara:)

slmm kızlarrr
biz geldikkkk zemuszemus
annem bende evdeki son işleri yapmaya çalışıyo
iyi dileklerinizi için sağolun kızlarrr
haleyi bende merak etitm uamrım iyilerdir topişiylee

slmm kızlarrr
biz geldikkkk zemuszemus

kıııııııııısssssssss sen daha doğurmadın mı ya ne kadar uzatsam kardır diyo seninki galiba pek sevdi içerisini kaydirigubbakcemile3

slmm kızlarrr
biz geldikkkk zemuszemus

hosgeldin dogum dasim arkadasim o son hazirliklar bizdede var hic bitmiyorki hazirliklar.
agrin varmi?????

kıııııııııısssssssss sen daha doğurmadın mı ya ne kadar uzatsam kardır diyo seninki galiba pek sevdi içerisini kaydirigubbakcemile3
he valla sevdi içersini velettt :))))

hosgeldin dogum dasim arkadasim o son hazirliklar bizdede var hic bitmiyorki hazirliklar.
agrin varmi?????

hoşbulduk canım valla bitmiyor hazırlıklarr hakkaten
ağrılarım varya geceleri çok oluyo
sende varmı bişey

BEYAZCIM kıyamam ben mınıge o mınıcık bunyesı nasıl dayanıyor hastalıga yarabbı sen sıfasını ver....dıkkat et canım havalar cok yanıltıyor ınsanı ...bızde ıyıyız cok sukur kasım 1 buyuk ıhtımalle dogum canım rabbım hayırlısnı versın....
HİLALCIM tatlım evet pıt pıt oluyor dısardan da bellı oluyor ama senın ıcın daha ıcerden hıssedersın pıt pıt daha sonraları dısardanda gorulebılıyor....
BURCUCUM benım anacıgımda gelecek ayın 20 gıbı 40 bıtene kadar kalacak...ay annecıgımede kıyamıyorum oda yenı amelıyat oldu guatrdan...bende cok merak edıyorum haleyi....bızı merakladırıyo ...
ARİFECİM cok sukur balım ıyıyız sen nasılsın keyıfler nasıl....
GCAN canım senınde az kaldı...bebıs nasıl nasıl gıdıyorr..

beyazım geçmiş olsun canımcım yaa
çok sinir oldum hee şu gelen misafirlerine
sen misafir varken beni çağırr ben çok suratsızımdır görünce beni anında kaçarlar lmaz:

canım annene geçmiş olsun
bende kıyamıyorum geliyo oturmyo hep iş yapıo

he valla sevdi içersini velettt :))))

hoşbulduk canım valla bitmiyor hazırlıklarr hakkaten
ağrılarım varya geceleri çok oluyo
sende varmı bişey

benimde hep aksam üstü oluyor agrim hergün degisik agrilar benim karnimda baya asaya indi ve kücüldü gibi cok tuaf ya her gören diyorki dogum baya yaklasmis bakalim nezaman gelicek senmi önce dogum yapcan benmi????kaydirigubbakcemile5

hadi bakalım kim önce doğurursa ona ödül kaydirigubbakcemile3

öğrendim öğrendimm hastane çıakr çıkmaz atlayabiliriz kocişlere:roflol::roflol::roflol:
malum 40 gün losalık dönemini beklicez artık

:roflol::roflol::roflol:bıze buay yenı yasak geldı dr.dan yapmıyoz:roflol::roflolffff bıkmıstım zaten cok sukur 2-3ay rahatım ..benım bıde sezeryan olacak yaklasamazda bana :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…