Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hadi canım hakkında hayırlısı rabbim tez vakitte kurtarsın inşallah

amin canımm

ne bileyimki bakmadı bende tırstığım için sormadım bide bakar dieekaydirigubbakcemile3
nasıl bi alıştırma kı dünürr bişi yapmıom valla doktor bolbol yat dio hoş ev işi falan yapıom yavaş yavaş öle çokda yatmıom ama

canım benim yatma fazla hareket et bol bol ne kadar çok hareketli olursan doğumun o kadar rahat geçer gerçekten bak. hatırlarsan benim doğum sancılarımın tuttuğu son gün ben bütün gün bir şeylerle uğraşmıştım ve cerenin gelmesini tetikledim. bakma bende normal doğurucaktımda ceren hanım rahat yoldan gelmek istedi cadı doğmadı :))

merdiven basamağı çık bol bol bacak kasların açılır buda doğum için çok önemli

doğru söylüyosun zaten ben bi bakkala gitsem yetcek kapının önü bizim inanılmaz dik bayır başka alternatifimde yok yol konusunda her gün bişekilde inip çıkıyorum orayı mecburen sancım geldiği anda da yürücem evde falan volta atıcam artık

aman olsun dünür geldi ya ceren sağlıkla ne güzel kollarında şimdii maşallah

EVET CANIM BOL BOL YÜRÜ AMA ABARTMADAN EMİ GÜLÜM

öyle dünürüm yaa çok şükür sağ salim geldi ya cimcimem bütün çekilen sıkıntılar geride kaldı vallahi doğuralı daha üç ay oldu fakat inan o dokuz aylık süreci unuttum bile neler yaşamıştım oysa mide yanmaları bacak kasılmaları uykusuz geceler geçti gitti hepsi ve miniğim kolalrımda çok şükür onun sesiyle uyanmak bambaşka şükürler olsun bu günlere. rabbim hepinizi eriştirsin bu günlere sağlıkla inşallah canım.

dimi valla annemde bugun öyle diyo nasıl sıkıntılardı ama hiç birini hatırlamıyorum bile diyo evlat sevgisi işte bambaşka bişey
amiinnn:Saruboceq:

ay kıs şaka maka bi hoş oldum doğum kanalına girmiş deyince ben burda hiç denk gelmedim kimsenin doğum zamanına da ondan böyleyim ben de heyecanlandım valla hadi bakalım beklyoruz bıdığı bakalım ne zaman gelicek :sm_cool:

sancılarımı burda birlkte yaşarız inşallah online onlinee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dimi valla annemde bugun öyle diyo nasıl sıkıntılardı ama hiç birini hatırlamıyorum bile diyo evlat sevgisi işte bambaşka bişey
amiinnn:Saruboceq:

öyle valla gülüm yaaa emin ol herşey unutuluyor
unutulmasa zaten kadınlar bunca çocuk doğururmu kız dünür :1no2:

sancılarımı burda birlkte yaşarız inşallah online onlinee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 :roflol:

yaaaa kızlarrr nerdesiniz huuu herkes haftasonu tatilinde sanırım kimsecikler uğramıcakmı buraya yaa

merhaba kızlar, bayağı bir kaynatmışsınız bakıyorum

Karpuz'cum, hayırlısı olsun hayatım, inşallah en kısa zamanda sağlıkla ve mutlulukla aramıza gelirsin :) Ceren'in tavsiyelerini dinle hayatım, o bayağı bir tecrübeli artık :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin miniğini inşallah :)

Burcu'cum, çok sevindim hayatım, herşey yolunda çok şükür, oğlumuz da büyümüş... demek doğum kanalına girmiş.... tekrar ne zaman çağırdı doktor seni?

Ceren'cim, dediğin gibi senin arabadan alırım artık... ıstanbul'a gidince alacağım artık, doğum ıstanbul'da olacağı için buradan ıstanbul'a taşımak anlamsız olacak :)

ben bu arada Hatice'yi merak ettim... uzun zamandır hiç sesi çıkmadı, haber alan var mı?

sağol ablacımm haftaya c.tesi gel dedi ama bellide olmaz bebek daha öncede gelebilir dedi kaydirigubbakcemile3
evet hatice nasıl acaba bensendede ses yok ikizleri napıo acabafisfisfis

sağol ablacımm haftaya c.tesi gel dedi ama bellide olmaz bebek daha öncede gelebilir dedi kaydirigubbakcemile3

bu sefer çatı muayenesini yapar herhalde, yapmazsa niye yapmadığını sen sor bari, korkma ama :)

evet ikizler büyümüşlerdir, nerdeyse yaz başıydı geldiğinde...

evet ablacım tavsiye ediyorum malum tecrübe ile sabittir benim durumlar kaydirigubbakcemile3

ablam yaaa sen kasımın ilk haftası gidicen ya istanbula ne zamana kadar kalıcan orda bunu konuşmadık hiç???

valla hiç belli olmaz dünür benim doktor o kadar emindiki cerenin gelmeyeceğinden gez dolaş demişti ama ertesi gece ceren hanım yola çıktı :)))

bu sefer çatı muayenesini yapar herhalde, yapmazsa niye yapmadığını sen sor bari, korkma ama :)

evet ikizler büyümüşlerdir, nerdeyse yaz başıydı geldiğinde...

evet yaaa bensenb gelmeyeli çok uzun zaman oldu umarım hamileliği sorunsuz ilerliyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…