Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

erken demeyın kızlar ya cok korkuyorum....kasılmalarım cok var belımden baslıyor ....dr.dun kalsıyum yazdı...bunun ıcın ....cok sut ıcıyorum zaten dedım ama ....magbnezyum kalsıyum demır magadyn ...3 tanede safra kesesı ıcın hergn 7 tane ılac ıcıyorum :çok üzgünüm::sinifsinif:

ay yok canım ya burcuya takılıoz nasıl olsa zamanı geldi diye allah korusun senin daha var inş.hepimizin bebişleri zamanında ve sağlıkla gelir :Saruboceq:

bence sıkıştırsın pörtletiverir kolayca :roflol:
:roflol::roflol::roflol: sebzeliğini içine doğru pörtletiverem dimi

sen kararlısın Burcu'yu doğurtmaya, daha zamanı var benim Miraç'ımın :)
hatun beni doğurttu bugun valla:1shok:

ne zaman gelmesi hayırlıysa o zaman gelsin sağlıkla gelsin inş :Saruboceq: :)

amiin amiiinnn

ay Allah yardımcın olsun canım yaa

Allah yardımcın olsun canım :) merak etme, miniğin zamanında gelecek inşallah :)

saol burcucum allah hepımızın yardımcısı olsun saglıkla kavusalımda yavrularımıza mınıklerımıze...opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 ama öyle olsa ne güzel olur dimi kolayca:)

eski usul :lepi:
he valla :) içine mi doğdu dersin? kaydirigubbakcemile3

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
saol burcucum allah hepımızın yardımcısı olsun saglıkla kavusalımda yavrularımıza mınıklerımıze...opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 belli olmaz 6.hissim kuvvetlidir dualarım ve beddualarım(hayatımda çok az etmiş olsam da) tutar :) zemuszemus

valla bugun doğurursamm doğumhanede hilalllllllllllllllllll hillaaaaaaaaaaaaaallllll diye bağırırım çınım çınım çınlarsın -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

:roflol: :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…