Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yüksek çkmış cnm ya bi daha ki kontrole kadar dikkat et yediklerinede öyle git fazla yüksek deil çnkü sınır gibi bişey olmş inş 2ci testte düzelir
hayır canım ben Ayvalık'ta oturuyorum, izmir'e iki saat uzak
filiz abla merkezdemisiniz adadamıo yoksa bn evlenmeden önce her yaz gelirdim ayvalık cundaya balayıma bile oraya geldik sarımsaklıya :)
günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar.
günaydın cnm opuyorumnanaktan
günaydin kıslaaarr..hayırlı cumalar mutlu hafta sonları inşallahhh opuyorumnanaktan
inşallah cnmcım günaydın Şeniz

puanlarımız önce düşömüştü şimdi ise hiç yokkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
deryacımm geçen öeneriler kısmında kavga vardı bende tesadüfen denk geldim şişirme puanlar oluşmuş geyik kısmında mesela merhaba diyene puan veriolarmiş ve üyeleri bunlara göre değerlendirenler oluyomuş..2 günlük üyeleri eski üyelerden daha çok puan toplamaya başlayınca haksın puanlar dönmeye başlamış ortalıkta ve her üyenin puanını sıfırlayalım dedi yöneticiler.. dün sıfırlamışlardı ama öğleden sonra bende farkettim hepten kaldırmışlar kaydirigubbakcemile3 bende bi daha o topiğe girip bişe okumadım son kararları ne haberim yok yaneee :hulya:

bnde gördüm o yazıları en son admin yazmıştı yeni eklenti gelicekmiş sistem kendi puan vericekmiş ismimizin aştında kalpler çiçekler falan olcakmış puan aldıkça çıkcakmış haksızlık olmasın die yani

Günaydın kızlar, herkese hayırlı cumalar diliyorum... bu gece hiç uyumadım desem yeridir, karın bölgemde öyle bir gerilme vardı ki acısından ağlayacaktım neredeyse... yatağa yattım resmen battı... baktım uyuyamıyorum salondaki kanepeye yattım, orada biraz dalmışım, sabaha karşı gittim yatağa yattım ama kör karanlıkta kalktım, sabahtan beri ayaktayım yani... nasıl geçecek bu 2 ay bilmiyorum valla

canım ilk evlendiğimizde Cunda'ya yerleşmiştik ve 1,5 sene oturduk Cunda'da ama evden hiç memnun değildim, Ayvalık'ta kaloriferli bir bulur bulmaz hemen taşındık, 1,5 seneden fazladır Ayvalık'ta oturuyorum, tam merkez sayılmaz, merkeze arabayla 10 dakika uzaklıkta oturuyorum canım :) yine gelirseniz bu taraflara beklerim :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................39. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................38. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................38. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 37. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................35. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................33. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................33. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................31. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 29. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 26. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................23. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 20. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................14. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar rabbim bütün dualarımzı kabul etsin inşallahh
nasılsınız akşam ne güzel kaynatmışsınız

günaydın ablacım sanada hayırlı cumlar nasılsın uyutmamış yine rüzgar çabucak geçicek ablacım inşallahh bir bakmışsın kuzucuğun kucağında
günaydın herkeseeee hayırlı cumalar

günaydın burcum nasılsın canım sanada hayırlı cumalar

günaydın herkeseeee hayırlı cumalar
günaydın güzelim, nasılsın bugün?
günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar rabbim bütün dualarımzı kabul etsin inşallahh
nasılsınız akşam ne güzel kaynatmışsınız
günaydın canım, amiiiiiiiiiiiin inşallah

eh biraz kaynattık, hani gelecektin?

günaydın ablacım sanada hayırlı cumlar nasılsın uyutmamış yine rüzgar çabucak geçicek ablacım inşallahh bir bakmışsın kuzucuğun kucağında

inşallah canım, inşallah... canım acımasa sorun değil, uykusuzlukla bir şekilde başa çıkarım ama bütün gece canım acıyor, gündüzleri hiçbir şeyim, akşam oldu mu başlıyor ağrılar sızılar

günaydın ablacım iyiyim sağol doktor araştırıyorummm
gelemedim eltimdeydim eve gelincede çok geç olmuştuuu:))
ama olsun okumak bile zevkli

özlemişiz değil mi böyle bir arada olmayı :) topiğin yaz tatil bitti galiba :)

Anadolu yakasında olsaydın sana bir doktor tavsiye ederdim ama sen Avrupa yakasında arıyorsun yanılmıyorsam, değil mi?

aynen ablacımm gece yatağa yatınca özellikle yapıo sanki her yerim gerilio velet her yandan ayaklarını kolarını çıkartıo nasıl canım acıyo ne yatabiliom ne uyyabiliom öyle olunca ama kalkayım içerde sakin sakin uyyor

anlıyorum ablacım gerçekten zor gün geçtikçe büyüyorsunuz e tabi haliyle sıkıntılarınızda artıyor rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallahhh .rüzgar gündüz uyuyor sonrada gecelere akıyor herhall:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…