Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Hu huuuu kimsecikler yok sizi çok özledim. Sude doğunca herşeyim değişti benide bırakmıyo kendime bile vakit ayıramıyorum artık. Yinede onun varlığı yeter allah tüm isteyene nasip etsin inşallah. Sanırım bide kucağa alıştı ne yapıcam bilmiyorum. 10 dakika oyun oynuyo sonra sıkılıyo başlıyo bağırmaya bide tek başına durmayı hiç sevmiyo mutlaka yanında birinin olması lazım kendi başına oynasa bende işimi yapsam aaaah ah.. bugün evi temizliyim dedim eşim yarım saatten sonra sıkıldı sonra evde napıyosun diyo valla allah bayanların yardımcısı olsun herşey bize bakıyo çok dertliyim çoook...

merhaba canım,aynen bizde de durumlar hiç bi değişiklik yok
beni görmesin kıyamet kopuyo tuvalete zor gidiyorum
eşim pc başında oluyo bazen bende diyorum zeynep sen oyna bak baban burda yok durmuyo yine ille başına oturucan o oynacayak
neyse bu günlerde geçer
varlığına o kadar alıştım ki
sanki hep benimleymiş gibiopuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................38. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................37. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................37. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 36. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................34. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................32. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................32. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................30. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 28. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 25. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................22. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 19. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................13. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

günaydın kızlar
günaydın ablacım.
günaydın kızlar nasılsınız keyifler nasıl
günaydın canım iyiz şükür sen nasılsın.
günaydin filiz ablacımmm opuyorumnanaktan

günaydin tırtılımm hafta başı iş başııı p.tesi sendromu başladık bakimmmm :sinifsinif:

günaydın canım nasılsın?
günaydın kızlar umarım güzel bir hafta geçiririz.

günaydın canım nasılsın?
günaydin fatoşcum iyiyim çok şükür sen neler yapiosun bakimmm

gunaydınn bis geldikk halaa tek parçayıs kısımla bölünemedikkkk opuyorumnanaktan
halemmm toşummm napion yeawrummmm hafta sonu burcuyla beraberdikkk kulaklarını çınlattık ve bi yedim bi yedimmmkaydirigubbakcemile3 burcuda kaldım o gece sahura kadar oturduk süperdi Şeni:lepi:

gunaydınn bis geldikk halaa tek parçayıs kısımla bölünemedikkkk opuyorumnanaktan
bölünürsünüz kuzum az kaldı
günaydin fatoşcum iyiyim çok şükür sen neler yapiosun bakimmm

halemmm toşummm napion yeawrummmm hafta sonu burcuyla beraberdikkk kulaklarını çınlattık ve bi yedim bi yedimmmkaydirigubbakcemile3 burcuda kaldım o gece sahura kadar oturduk süperdi Şeni:lepi:

ooh afiyet olsun iyim canım.şükür

slm kızlar geçmişi okumadım
dün doktordaytdık 1 saat nst ye bağlı kaldım herşey yolunda sancım falan yokmuş
oğlumda büyümüş maşallahh 3 kilo olmuşuzz
artık haftada bir kontrole gidicezzz

ohooo kıısm benım topişim senın oglanı gecıcek zannumca 3.115 gr dık teysesı cuma gunu kaydirigubbakcemile3 bıde erkekler normal 3.5-4 arası dogarmıs ama benımkı topişşş diom size ınanmıyonussskaydirigubbakcemile3

ben biliyom anacımm kulagımm zonk zonkk cınladı butun haftasonu delikafadulden
kıs ben sana yeme demıommuuu halaaa yıyonn benım topişimlemi yarısyon neynn senn :hulya: eglendıgınıze sevındım bısde cok eglendık kocişimle :roflol:

bölünürsünüz kuzum az kaldı

ooh afiyet olsun iyim canım.şükür

ya kızlar siz benden öndesiniz bilirsiniz ben çocuğun hareketlerini hala hissetmiyorum normal mi ilk gebeliğim.

inşallah cicim az kaldıı bölünmemize kaydirigubbakcemile3

canım az daha bekle yavastan hıssedersın bı kac haftaya kalmaz zemuszemus

ohooo kıısm benım topişim senın oglanı gecıcek zannumca 3.115 gr dık teysesı cuma gunu kaydirigubbakcemile3 bıde erkekler normal 3.5-4 arası dogarmıs ama benımkı topişşş diom size ınanmıyonussskaydirigubbakcemile3

ben biliyom anacımm kulagımm zonk zonkk cınladı butun haftasonu delikafadulden
kıs ben sana yeme demıommuuu halaaa yıyonn benım topişimlemi yarısyon neynn senn :hulya: eglendıgınıze sevındım bısde cok eglendık kocişimle :roflol:
maşallah maşallahh :nazar: topişlerinizeee
kısss yiyorum napimmm seviorum yemeyiiii opuyorumnanaktan
senin kızaa yelek başladım bu aradaa :hulya::hulya:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar hepinize güzel bir hafta diliyorum
eee nasılsınız

günaydın kızlar
günaydın ablacım nasılsın rüzgar nasıl
günaydın kızlar nasılsınız keyifler nasıl
günaydın iyiyiz şükür sen nasılsın canım
günaydın ablacım.

günaydın canım iyiz şükür sen nasılsın.

günaydın canım nasılsın?
günaydın fatoşcumnasılsın bebişn nasıl

günaydın halecim nasılsın topiş kızın nasıl az kaldı canım kucaklamana

X