Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyim canımmm sen nasılsınn malum p.tesii :çok üzgünüm: daha şimdiden eve gidip uyuma gibi bi his istek var içimde :1closedeyes:

bende iyiim çok şükür bi yaramazlık yok aynen canım çok uykum var benimde
esneyim duruyorummmirmirmirmir kendime zor geldim sabah

iyiyim canımmm sen nasılsınn malum p.tesii :çok üzgünüm: daha şimdiden eve gidip uyuma gibi bi his istek var içimde :1closedeyes:

kısss pazartesi sendromunmu var seninnnn -tatlicadiarzu- :roflol:
burcudan ses varmı cıktımı ızne şakkıdı

günaydın canım nasılsın ohh afiyet olsun yarasın

gunaydın canımmm iyiyim guzelım sabah sabahh un helvası yaptım :roflol: kahvaltının ustune cokacimcoook ayhh valla canım bısı ıstemeye gorsunn kafamçokkarıştı

günaydın hanımlar nasılsınız bugün güzel bir hafta diliyorum hepimizin adına a.s.

rüzgardeniz albümüne baktım çok şekerler ya bn daha alamadım fazla bişy sadece çıt.çıtlı fln aldım inş türkiyeye gdnce lacam heosini allah ii gnlerde gymek nasip etsin inş oğluşuna

beyaz16 geçmiş olsun cnm inş hemen iyiyleşir bebişin daha fazla yıpranmadan

kızlar slm hemen yazıp kaçıcam
malum bu hafta teknolojiden uzağım aksi gibi evdeki pcde bozuldu tamirde :KK43:
ben iyiyim umarım herkes iyidir geçmişi okuyamadım artık pc ye kavuşunca okurum herşeyi
hepinizi öptüm çok

afiyet olsunnn altın kızlaaarrr kaydirigubbakcemile3
teşekkürleeeeeeeeerrrrrrrrr, kahvaltımızı yaptık geldik :)
günaydın ablacım nasılsın kardeşin gelmiş gözünaydın cicileriniz çok güzel bayıldım
günaydın canım, sağol birtanem iyiyim... evet kardeşim geldi çok şükür :) ayyyyy çok teşekkürler Arife teyzesi :)

gunaydın canımmm iyiyim guzelım sabah sabahh un helvası yaptım :roflol: kahvaltının ustune cokacimcoook ayhh valla canım bısı ıstemeye gorsunn kafamçokkarıştı

ohh yarasın miniğimize kaydirigubbakcemile5

nur bn bakamadım albüme davet yolladım kabul edermisin cnm

iyim ablacım napım.ayın 10 nunu bekliyoruz 4 lü test için.opuyorumnanaktan
hayırlısı olsun canım, inşallah o sonuçlar da iyi çıkacak :)
günaydın hanımlar nasılsınız bugün güzel bir hafta diliyorum hepimizin adına a.s.

rüzgardeniz albümüne baktım çok şekerler ya bn daha alamadım fazla bişy sadece çıt.çıtlı fln aldım inş türkiyeye gdnce lacam heosini allah ii gnlerde gymek nasip etsin inş oğluşuna

teşekkürler canım sağol, valla dün eklediklerimin hepsini teyzesi Amerika'dan almış, çevreden de hediye olarak geliyor, benim pek bir şey almama gerek kalmayacak sanırım :)
ben iyiyim umarım herkes iyidir geçmişi okuyamadım artık pc ye kavuşunca okurum herşeyi
hepinizi öptüm çok
güzeliiiiiiiiiiimmmmmmmmm... desene çok özleyeceğiz seni :KK43: ben de çok öpüyorum canım :)
nolsun özcümm yaaa bugun kızımın sekerlerını yapıcamm :lepi:
haftasonu kocişimle benım eksıklerımı aldık cantamı hazırlamak ıcın eh artık sıra bise gelsin kaydirigubbakcemile3
hadi bakalım, az kaldı :)

ohhh afiyet bal şeker olsun canım
evet teyzesi büyüyor kuzular artık...
rabbim sanada göstersin inş
aminnn canım inşallah allah razı olsun nurcum

günaydın canım iyiiz sen nasılsın aminnnn inşallah canım
hepinizi öptüm çok
burcum iyi olmana sevindim canım biraz daha sıkcan dişini izne çıkmana az kaldı
sonra rahat rahat girersin inşallah topiğeopuyorumnanaktan
teşekkürleeeeeeeeerrrrrrrrr, kahvaltımızı yaptık geldik :)

günaydın canım, sağol birtanem iyiyim... evet kardeşim geldi çok şükür :) ayyyyy çok teşekkürler Arife teyzesi :)
daha iyi olun inşallah gözün aydın ablam bol bol hasret giderin abla kardeş
gününüzü gün edinnkaydirigubbakcemile2

hayırlısı olsun canım, inşallah o sonuçlar da iyi çıkacak :)

teşekkürler canım sağol, valla dün eklediklerimin hepsini teyzesi Amerika'dan almış, çevreden de hediye olarak geliyor, benim pek bir şey almama gerek kalmayacak sanırım :)

güzeliiiiiiiiiiimmmmmmmmm... desene çok özleyeceğiz seni :KK43: ben de çok öpüyorum canım :)

hadi bakalım, az kaldı :)

eee şanslı bir çoçuk olacak o şimdiden belli kaydirigubbakcemile5

X