Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım 30 Kasım ama sezeryan olacağım için sanırım 15 Kasımdan sonra bir gün olacak doğum, haftaya ptesi kontrolüm var, öğreneceğim inşallah kesin tarihi :)

hımmmss senınde sezeryan desene :ecrin_bebek: olsun ha 15i ha 30u sevimli kuzular saglıklı dogsundakaydirigubbakcemile2

slm kızlar nasılsınız bende yogun bir hafta sonu geçirdim giremedim nete.c.tesi tahlil vermeye gittim yine idrarım çıkmamıştı sixze söyledigimde çıkınca doktorum bakmış aradı beni bakteri varmış bol su iç dedi birde idrar kültürü ver dedi onu verdim sonrada kasım anlarından bir kaç ankaralı arkadaşlardan buluştuk önceden söylemişlerdi zaten. bende gittim güzel oldu gezdik 5 hamile herkes bize bakıyor elbise aldım kızıma o gün..akşamda misafirim vardı.dünde sabhtan kalkıp piknige gittik yaklaşık 2 buçuk saat uzaklıkta bir yere çok yoruldum gittigimiz yerde yemekten sonra uyumuşuz zaten.eve geldigimizde 21 ' i geçiyordu şimdide evimde dinleniyorum...akşamda görümceme gidecez dogum günü var durum böyle ..sizler ne yaptınız nasılsınız?

slm arkadaslar nasilsiniz biz iyiyiz oglusumla cok sükür buralar bir kac hafdadir sicak benim tansiyonda baya bir düsüyor basim baya dönüyor...
yarin ben kursa basliyorum DOGUMA HAZIRLIK kursu cok heycanliyim
bu ayin sonundada bebek bakimi kursuna basliyorum ....

hımmmss senınde sezeryan desene :ecrin_bebek: olsun ha 15i ha 30u sevimli kuzular saglıklı dogsundakaydirigubbakcemile2
evet canım, sağlıklı doğsunlar da sezeryan olması hiç önemli değil :)
slm kızlar nasılsınız bende yogun bir hafta sonu geçirdim giremedim nete.c.tesi tahlil vermeye gittim yine idrarım çıkmamıştı sixze söyledigimde çıkınca doktorum bakmış aradı beni bakteri varmış bol su iç dedi birde idrar kültürü ver dedi onu verdim sonrada kasım anlarından bir kaç ankaralı arkadaşlardan buluştuk önceden söylemişlerdi zaten. bende gittim güzel oldu gezdik 5 hamile herkes bize bakıyor elbise aldım kızıma o gün..akşamda misafirim vardı.dünde sabhtan kalkıp piknige gittik yaklaşık 2 buçuk saat uzaklıkta bir yere çok yoruldum gittigimiz yerde yemekten sonra uyumuşuz zaten.eve geldigimizde 21 ' i geçiyordu şimdide evimde dinleniyorum...akşamda görümceme gidecez dogum günü var durum böyle ..sizler ne yaptınız nasılsınız?
geçmiş olsun canım, bol su içersen çabuk atarsın o bakterileri... bayağı yoğun bir hafta sonu geçirmişsin ne güzel :) aldığın elbisenin resmini albüme ekle de bakalım canım, bu arada yorumların için çoooooooook teşekkürler :) Cuma akşamı benim ortanca görümcemin düğünü vardı, babamlar da geldiler, 2 gün hasret giderdik, dün döndüler... hafta sonu da kardeşim gelecek inşallah, dört gözle onu bekliyorum şimdi :)
slm arkadaslar nasilsiniz biz iyiyiz oglusumla cok sükür buralar bir kac hafdadir sicak benim tansiyonda baya bir düsüyor basim baya dönüyor...
tansiyonunun düşmesi kötü değil canım, doktorlar yükselmesinden endişe ediyorlar, yine de dikkat et canım :) ne güzelkurslara başlıyorsun :) İstanbul'da olsam bende giderdim kurslara ama ne yazık ki bizim buralarda yok öyle şeyler

evet canım, sağlıklı doğsunlar da sezeryan olması hiç önemli değil :)

geçmiş olsun canım, bol su içersen çabuk atarsın o bakterileri... bayağı yoğun bir hafta sonu geçirmişsin ne güzel :) aldığın elbisenin resmini albüme ekle de bakalım canım, bu arada yorumların için çoooooooook teşekkürler :) Cuma akşamı benim ortanca görümcemin düğünü vardı, babamlar da geldiler, 2 gün hasret giderdik, dün döndüler... hafta sonu da kardeşim gelecek inşallah, dört gözle onu bekliyorum şimdi :)

tansiyonunun düşmesi kötü değil canım, doktorlar yükselmesinden endişe ediyorlar, yine de dikkat et canım :) ne güzelkurslara başlıyorsun :) İstanbul'da olsam bende giderdim kurslara ama ne yazık ki bizim buralarda yok öyle şeyler

evet allahdan yükselmiyor düsdümüde baya halsiz oluyorum neyse gecer insallah.
evet cok güzel kurslar bizim burda cok kurs var o yönden cok güzel insan bilgileniyor ya..
sen nasilsin abla???

ablacım evet yoruldum ama güzeldi .onuda ekleyeyim ablacım bu arada bebek arabasınıda koymuştum gördünüzmü bilmiyorum.piller sarjdaydı sanırım bir bakayım...

slm şekerler nasılsınız bakalım biz ablacımla kavuştuk allaha şükür şimdide annemin evini temizliyoruz bende kaçak giriyorum annemden...
gülçinim cerenim çok tatlı maşallah teyzesinin kuzusuna...
filiz ablacım cicişleriniz çok tatlı
mrb canimmm hoşgeldin zemuszemus

canımcımmm baya yoğun ama güzel bi hafta sonu geçirmişsin ne güzell kaydirigubbakcemile5

selam canımmm allah yardımcınız olsun wallahi bu sıcaktaa :1hug:

kizlar ben cikiyorum biraz islerim var onlari haledeyim hepiniz allaha emanet olun allah herkeze kolaylik versin... bye

ceren nasılsın cnm fotoyu gördüm çok tatlı ve şirinb çıkmış yerim ben onu yaa maşalllah..yengeç sagol evet yogun bir hafta sonu oldu..

ya bu arada bişi sorucamm ILGIN nasıl bi isimmm kaydirigubbakcemile2 kocişim olmas dio ama ne o yılgın der gibi hayattan bezmiş bi isim dio kaydirigubbakcemile3 benım cok hosuma gıttııı

ayh yoksa isimsiz kahraman kalıcak topişimmmkaydirigubbakcemile3
hıckırıyoss bu arada kaydirigubbakcemile2

bencede ılgın güzel isim
kocalar hep isimlere bi kulp bulur zaten :umursamaz:

güzel bir isim ama eşinin de beğenmesi önemli canım :)
boşver eşi be abla biz beğenlim yeter kaydirigubbakcemile3
slm şekerler nasılsınız bakalım biz ablacımla kavuştuk allaha şükür şimdide annemin evini temizliyoruz bende kaçak giriyorum annemden...
gülçinim cerenim çok tatlı maşallah teyzesinin kuzusuna...
filiz ablacım cicişleriniz çok tatlı
gözün aydın canım
evden kaçak nete girmeler hee kaydirigubbakcemile3
slm canımm bol bol su içmek ve sık tuvalete gitmekle atlatabilirsin
ayy 5 gebiş ne hoş gözükmüşsünüzdürkaydirigubbakcemile3

aa ne güzeel yaa kursda yaptıklarınızı bizimle paylaşırsın doğumdaşım bilgi edinelim bizde

X