Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar doktordan geldik
oğlucum kuzucum 2 kilo olmuş opuyorumnanaktan
herşeyi çok iyiymiş çok şükür
sebze ağırlıklı beslenmemi söyledi doktorumuz
bende bir kilo daha almışım 52 bucuk oldum zemuszemus
iki hafta sonra tekrar kontrole gidicez

canımmmmm maşallahhhh bizde bugun 4 bucukta gıdıces burcum bakalım benım kuzum kac kılo olmus opuyorumnanaktan

ARKADASLAR BEN SEVTAP EŞİM İSMİMİ DEGİŞTİRMEMİ SOYLEDI NIYE KENDI ISMIMI KULLANIYORSUN DIE BIDE AZARLADI AAAA delikafadulden

sevtapcımm cicim hayırlı olsunda kocanaaa geliyoo :eek:klava:

bizim bugun evlilik yıldönümümüzzzzemuszemus

a.s.:1hug::asigim: tebrık ederım cnmmmm Allah cocugunuzla bırlıkte uuzn yıllar kutlamayı nasip etsinopuyorumnanaktan

slm. kızlar bişey sorucam. yeni doktordan geldim. 5,5 haftalıkmış bebişim. önce dışardan ultrason yaptı çok net görünmedi dedi. sonra vajinal yaptı. ama kalp atışlarını duyamadık sadece kesecik vardı. 2 hafta sonra duyarız çok küçük dedi.sizler ne zaman duydunuz kalp atışlarını. arkadaşım 5 haftalıkken duyduğunu söylüyor. biraz moralim bozuldu açıkcası. yorumlarınızı bekliyorum

yok guselim bozma moralini inşallah bı kac hafta ıcınde duyarsınız kalp atışlarını opuyorumnanaktan

canımmmmm maşallahhhh bizde bugun 4 bucukta gıdıces burcum bakalım benım kuzum kac kılo olmus opuyorumnanaktan

a.s.:1hug::asigim: tebrık ederım cnmmmm Allah cocugunuzla bırlıkte uuzn yıllar kutlamayı nasip etsinopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktansağol canım amiinnnnnnnn
hadi bakalım sende güzel haberler getir bize inşallah

slm. kızlar bişey sorucam. yeni doktordan geldim. 5,5 haftalıkmış bebişim. önce dışardan ultrason yaptı çok net görünmedi dedi. sonra vajinal yaptı. ama kalp atışlarını duyamadık sadece kesecik vardı. 2 hafta sonra duyarız çok küçük dedi.sizler ne zaman duydunuz kalp atışlarını. arkadaşım 5 haftalıkken duyduğunu söylüyor. biraz moralim bozuldu açıkcası. yorumlarınızı bekliyorum

korkma cnm duyulmamasi normal bnm 9 haftada duyulmustu stress yapma kimseyide dinleme herkesin bünyesi ve bebeği farklı oluyor çünkü inş en yakın zamanda snde duyarsın minik kalbin seslerini :1hug:

Merhaba kızlar :) bugün dersim vardı o yüzden geç gelebildim, nasılsınız bakalım?

hoş bulduk ablam
ne boşlması yaw fırsat buldukça geliyorum ablam diğerleri bu kadar sıkta gelmiyor gördüğüm kadarı ile lütfen yane :):):)

ne öğrenmek istiyorsun ablacım sen sor ben anlatayım naçizane :):):)
seni özlüyoruz birtanem, o yüzden bu sitemler :)
kızlar merhaba biz geldik. Çok güzel bir tatil geçirdim. Serin serin uyudum. Yorgan örtüyorduk düşünebiliyor musunuz? Geçmişe baktım biraz ama çok ayrıntılı okuyamadım. Umarım herkesler iyidir. Ben valizleri boşaltacağım. Yarın görüşmek üzere. Öpüldünüz.
hoşgeldin canım, ohhh ne güzeeeeel iyice bir dinlenmişsindir :)
Tesekkurler Filiz ablacim. Evet gunden gune buyuyor, ben bile sasiriyorum.
darısı başımıza inşallah canım :)
bizim bugun evlilik yıldönümümüzzzzemuszemus
tebrikleeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr, Allah nice nice senelere eriştirsin inşallah, seneye ve bundan sonraki senelerde oğluşunla birlikte kutlayacaksınız :)
günaydin olsun kısçelerr zemuszemus
canııııııımmmmmm nasılsın? yoğun musun yine?
8 ağustosta kürtaj oldum boş gebeliktennnn
geçmiş olsun canım, Allah bir daha yaşatmasın inşallah
yemeğe gidiyorum kızlarrrr:eek:
afiyet olsuuuuunnnnnnnn
slm kızlar nasılsınız burcu evlilik yıldönümüz kutlu olsun ...menzilcim fotolara baktım harika... kızlar az önce eşim aradı sonuçları almaya gitmişti idrar harici diger testler iyi şeker falan ama olur kan hapına artık başlasak iyi olur demiş idrar da henüz çıkmadıgı için görememiş.durumlar böyle çok şükür şeker temiz çıktı ondan korkuyordum..yine kimsecikler yok..
gözün aydın hayatım, çok güzel haberler getirmişsin :) inşallah bundan sonra da güzel gidecek herşey Şeniz
merak etme canım, ben de 8 ya da 9. haftada duymuştum kalp atışlarını, merak edilecek bir şey yok :)
bugün çok daraldım ben nedense..albüme yeni resim ekledim..
hiç sorma, son birkaç gündür ben de daral daral dolanıyorum ortalarda

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes...............................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Merhaba kızlar :) bugün dersim vardı o yüzden geç gelebildim, nasılsınız bakalım?

seni özlüyoruz birtanem, o yüzden bu sitemler :)

hayırdr ablacım ne dersi?
özel dersmi veriyorsun ?

bende sizi özlüyorum ablacım
fakat benden sonra topiğe gelen o kadar yeni arkadaş olmuşki her geldiğimde kendimi yabancı gibi hissediyorum :KK43::KK43: pabucum dama atılmış artık benim :KK43::KK43:

özel dersmi veriyorsun ?

fakat benden sonra topiğe gelen o kadar yeni arkadaş olmuşki her geldiğimde kendimi yabancı gibi hissediyorum :KK43::KK43: pabucum dama atılmış artık benim :KK43::KK43:

evet canım özel ders veriyorum, geçen hafta misafirlerim olduğun için ders yapamamıştık, bu hafta aradaki farkı kapatmak için 3 saat ders yaptık :)

aşkolsuuuuuunnnnnn ne demek pabucunun dama atılması? sensiz tadı tuzu kalmadı valla buraların, senin gibi cadı yok kiiiiiiii! kaydirigubbakcemile3

özel dersmi veriyorsun ?

cnmm nasılsın valla bende bir girdim kendimi çok yabancı hissetmeye başladım kimselerde ugramıyorki eski tad kalmadı galiba..sen nasılsın ceren nasıl bugün aklımdan geçtin arayacaktım valla..

ablacım nasılsın valla havadan ve sanırım evde boş boş oturmaktan sanırım..işte yapamıyorum ki vakit geçsin..

cnmm nasılsın valla bende bir girdim kendimi çok yabancı hissetmeye başladım kimselerde ugramıyorki eski tad kalmadı galiba..sen nasılsın ceren nasıl bugün aklımdan geçtin arayacaktım valla..

ablacım nasılsın valla havadan ve sanırım evde boş boş oturmaktan sanırım..işte yapamıyorum ki vakit geçsin..

valla hepinizi de çok özlüyorum kızlar, sabahtan akşama konuşuyorduk ne güzel ama artık ancak karşılaşabilirsek iki çift laf edebiliyoruz :KK43:

fiziksel olarak iyiyim ama ruhsal olarak iyi değilim nedense 2-3 gündür, kendimi çok tuhaf hissediyorum nedense, hiçbir şey yapmak istemiyorum, sıkılıyorum, her şey daraltıyor son bir kaç gündür... alıp başımı gitmek istiyorum ama nasıl? mafoldumben gördün mü, bir dokundun bin ah işittin :)

valla ablacım sen sorma bile pişman olursun alıp başımı çıkmayı bende çok istiyorum hamilelik hormonu diyor arkadaşım ama bunaldım her ne için bilmem ama eşime bile tahammülüm yok kızıyorum sürekli ..

valla ablacım sen sorma bile pişman olursun alıp başımı çıkmayı bende çok istiyorum hamilelik hormonu diyor arkadaşım ama bunaldım her ne için bilmem ama eşime bile tahammülüm yok kızıyorum sürekli ..

demek ki normal bir süreç bu, aynen ben de tahammül edemiyorum eşime... offfffff nasıl başa çıkacağız peki bununla? hamilelikten kaynaklanan bir şey olduğunu bilmek geçirmiyorki bu sıkıntımı

ablacım öyle bildigin halde tahammül edemiyorsun..neyse umarım çabuk atlarırız..benim ufakta sorunum var bunun temellinde yine bu yatıyor biliyorum ama yinede bir sorun olması ilişkiyi çatırdatıyor..

ablacım öyle bildigin halde tahammül edemiyorsun..neyse umarım çabuk atlarırız..benim ufakta sorunum var bunun temellinde yine bu yatıyor biliyorum ama yinede bir sorun olması ilişkiyi çatırdatıyor..

evet bildiğin halde tahammül edemiyorsun işte :KK43: dediğin gibi umarım çabuk atlatırız ama bende geçeceğe hiç benzemiyor bu halin, inşallah bir an önce kurtuluruz :)

X