Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

zannetmiyorum... sadece verilen kaynama ve içme zamanlarına dikkat et canım, belki de gerek kalmamıştır :) bu akşam haber ver bize :)
tamam ablacım veririm onada dikkar ederiz artık ocağın başında uyuya kalmazsamkaydirigubbakcemile3
ben diyecektim sen ağzımdan aldım kaydirigubbakcemile3

bulunduğumuz yerde kan testi yaptıracağım yer yok ondan ısrarla idarar yapıyorum
arabamızda çalındıkatan sonra öyle her zaman gidemiyoruz:umursamaz:

tamam ablacım veririm onada dikkar ederiz artık ocağın başında uyuya kalmazsamkaydirigubbakcemile3

bulunduğumuz yerde kan testi yaptıracağım yer yok ondan ısrarla idarar yapıyorum

aa kız arabanızmı çalındı ne zaman oldu :1shok:

ablacım resmi yüklerken nasıl düzeltcem anlamadım ben valla.
canım yüklerken değil, hani resme bakmak için bir program kullanıyoruz ya, windowsun kendi programı olabilir, ACDSee olabilir, herhangi biriyle açtıktan sonra oradan yönünü düzeltip kaydediyorsun, sonra yüklüyorsun resimleri tatlım :)
inşallah canım testi yapıp görücez napıyım anacım kan testi yaptıracak yermi var burdakaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

aaaaaa ne zaman çalındı ya???
ohoooo çok oluyor bacım ay ben söylemedimmi acaba:uhm:
yooo söylemedin

canım yüklerken değil, hani resme bakmak için bir program kullanıyoruz ya, windowsun kendi programı olabilir, ACDSee olabilir, herhangi biriyle açtıktan sonra oradan yönünü düzeltip kaydediyorsun, sonra yüklüyorsun resimleri tatlım :)

kaydirigubbakcemile3

aaaaaa ne zaman çalındı ya???

yooo söylemedin
geçen sen bu zamanlarda ablacım senesi olucak nerdeyse unutmuşum herhal
evet söylemmişim:kedi:
yükledim resimleri sonunda umarım olmuştur
hepsi çok güzel mavicim allah sağlıkla iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:
amiinnn Allah bidaha yaşatmasın :Saruboceq:

amin canım sağ olasın bitanemmopuyorumnanaktan

neyse bana müsade çok acıktım birazdan bayılacam hemen bir şeyler yemem lazım sonrada hazırlanırım..ancak evden çıkarım doktora gidecem sonra..kendinize iyi bakın yorumlarınız için sagolun.

X