Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın janlarım hepinize hayırlı cumalar olsun inşallah,kıslar kusura bakmayın ben giremiyorum topiğe,inanılmaz bir mide bulantısı başladı 4-5 gündür,sabah uyanıyorum mide bulantısı gece yatana kadar,uyuyamıyorum gerçi bulantıdan kıvranıyorum,hiçbişi yiyemiyorum,bu arada annem de geldi,kıslar bi de ben çok fazla çıkarmaya başladım bebeğe bi zararı olmaz di mi,neyse hepinizi öpüyorum pek giremem bu aralar haberiniz olsun hiç iyi değilim çünkü
senmisin midem bulanmıoo diyeeennn al gör şimdi bak nasıl oluomuş :mymeka: bebek ilk 3 ay sen yesenden yemesende sende ne varsa alıomuş zaten bide onu takma şimdi kafayaa :teselli:

herkese günaydınlar hayırlı cumalar.adayız biz ailemin yanına geldim kızlar.
nilsucum geçmiş olsun canım sen gitmedin dimi bi daha doktora.
beyazcım saol tatlım zeynebimiz nasıl bakalım öp o melek kokuluyu benim yerime annesi.

çarşamba gittim işte 2 gün önce bebeği gördüm,18 ağustostan önce de gimem valla artık mahvoldum bu bulantılardan

haleeeeeem gelmişşşşşşş zemuszemus

gunaydınnn ösgeciimm gunadınnn canlarımmmm ben ve topiş kızım huzurlarınızdayısss opuyorumnanaktan gerçi annem babam daha uyuyo ama ben bı selam veriyim kaciim dedim kahvaltı hazırlıycammm opuyorumnanaktan

günaydın janlarım hepinize hayırlı cumalar olsun inşallah,kıslar kusura bakmayın ben giremiyorum topiğe,inanılmaz bir mide bulantısı başladı 4-5 gündür,sabah uyanıyorum mide bulantısı gece yatana kadar,uyuyamıyorum gerçi bulantıdan kıvranıyorum,hiçbişi yiyemiyorum,bu arada annem de geldi,kıslar bi de ben çok fazla çıkarmaya başladım bebeğe bi zararı olmaz di mi,neyse hepinizi öpüyorum pek giremem bu aralar haberiniz olsun hiç iyi değilim çünkü

nilsucummmm şekrimmm nolllduuuuuuu bulantı ıstıyodunn al sana bulantııı bol boll kuss :mymeka: bebege bı zararı olmaz bı tanmm ama benım gıbı gunde 5 ten fzla cıkarıp yedıklerın kalmaza ve kılo almaz yada kaybedersen icabına bakararrrlarr cicmmm şakkıdı
hadi gecmiş olsunn tatlımmm yemekleri düşünmmemeye çalış:asigim:

senmisin midem bulanmıoo diyeeennn al gör şimdi bak nasıl oluomuş :mymeka: bebek ilk 3 ay sen yesenden yemesende sende ne varsa alıomuş zaten bide onu takma şimdi kafayaa :teselli:

yengecim kıskacım dr açıkladı onu Allahtan ki takmıyom ama halimi görsen var ya kıvranıyorum resmen,amannnnnn bebik iyi olsun yeter be

gunaydınnn ösgeciimm gunadınnn canlarımmmm ben ve topiş kızım huzurlarınızdayısss opuyorumnanaktan gerçi annem babam daha uyuyo ama ben bı selam veriyim kaciim dedim kahvaltı hazırlıycammm opuyorumnanaktan

nilsucummmm şekrimmm nolllduuuuuuu bulantı ıstıyodunn al sana bulantııı bol boll kuss :mymeka: bebege bı zararı olmaz bı tanmm ama benım gıbı gunde 5 ten fzla cıkarıp yedıklerın kalmaza ve kılo almaz yada kaybedersen icabına bakararrrlarr cicmmm şakkıdı
hadi gecmiş olsunn tatlımmm yemekleri düşünmmemeye çalış:asigim:

ne yemeyi nen,eşim bile bazen kokuyo bana o kadar titiz adam bile bana kokuyosa yemek ohoooooooo çok uzaklarda annem geldi sağolsun peşimde pervane oluyo kadın ama napim boşver yemeği isimleri bile yetiyo bana kendim bile kendime kokuyom valla ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydelikafadulden

Tamam canımmm sen hazırla kahvaltını şöleee ohhh misler gibii bayılırım kahvaltı keyfineee yerimseniben

yengecim kıskacım dr açıkladı onu Allahtan ki takmıyom ama halimi görsen var ya kıvranıyorum resmen,amannnnnn bebik iyi olsun yeter be
evt canımm aynennn..benim bi arkadaşım var hamiş taa 10 haftalık filandır heralde ona uzun süredir hep raporlu mide bulantısından ama birazda pimpirik kendini çok dinliooo kocası ondan beter doktor ilaç vermiş gunde 5 kereden fazla kusarsan iç demiş lakin hep doktorda hep doktorda serum vermiş doktor kızmış 10 haftalık hamile 3. doktoru oluo tabi böle oluncaaa kaydirigubbakcemile3

ne yemeyi nen,eşim bile bazen kokuyo bana o kadar titiz adam bile bana kokuyosa yemek ohoooooooo çok uzaklarda annem geldi sağolsun peşimde pervane oluyo kadın ama napim boşver yemeği isimleri bile yetiyo bana kendim bile kendime kokuyom valla ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydelikafadulden
oyyyyy delikafaduldendelikafadulden

canım benım normal bu yasdıkların ama sen yıne kafaya takmadaaaazemuszemus cok rahatsızsan bu durumdan doktora soyle belkı bulantı onleyıcı verır sanada yerimseniben ama onada guvenme öle az bişi kesiyo bulantını :jeyyar: annenn yardımcı oluodur sana zatenn ne güselll dimiii:eek:

günaydın kızlar sabah gelen giden olmuş ama durgunuz galiba..ay bendeki bu uyuşuklukta mahvetti temizlik yapmam lazım bir sürü ütü var beroşun parça parça yerlerde duran eşyasını toplayıp hurca koyacam ..neyse komşum yardıma gelcek ne zaman istersen çagır dedi .büyük temizligim yok ama evi süpürücek adam lazım belim çok agrıyor yapamam..ee sizler neler yapıyorsunuz?nurcumlada görüşemedik. sabah gelmiş..

günaydın kızlar sabah gelen giden olmuş ama durgunuz galiba..ay bendeki bu uyuşuklukta mahvetti temizlik yapmam lazım bir sürü ütü var beroşun parça parça yerlerde duran eşyasını toplayıp hurca koyacam ..neyse komşum yardıma gelcek ne zaman istersen çagır dedi .büyük temizligim yok ama evi süpürücek adam lazım belim çok agrıyor yapamam..ee sizler neler yapıyorsunuz?nurcumlada görüşemedik. sabah gelmiş..
canım sabah beyazla nur vardı amaa bebişlerden dolayı pek fazla kalamıolar galibaa..o uyuşukluk sıcaklardan kaynaklanıodur tabi hamileliğinde etkisi vardır sen yorma kendini boşver süpürme evi filan bi arkadaşım 8 aylık hamile yani eylül başı doğum yapcak kendini okadar yoruoki hiç canının kıymetini bilmio temizlik konusunda son kontolunde bebek alması gereken kiloyu almamış üstüne bide 400 gr.vermiş kalp atışları normalmi ama genede çok üzüldüü üzüldükk benneyaptımki

valla yengeçcim bebegimden önemli degil iş kalsın kimsede kusuruma bakmıyor fazla gelen giden yok komşuları iş yaptıgımı duyunca kızıyor..yavaş yavaş yaparım ne olacakki..

Selam kızlar nasılsınız?

ben yine biraz halsizim. Dün doktora gittik. Kan oranım düşük. Kalsiyum ve magnezyumu sabah alacaksın, demir hapını iki tane birden akşam alacaksın dedi. Tabi demirden önce c vitamini verdi. Bebişim 10 günde 200 gr almış. Biraz az almış bu sefer. ben de evde çok sıkıldım. Eşim beni bugün üç günlüğüne tatile götürüyor. Eşimin memleketi ıstanbula 4 saat çok serin bir yer. oraya gideceğiz.

Burcucuğum nasılsın canım? Babanın tahlilleri temiz çıkmış. Geçmiş olsun canım. Oğluşumuz nasıl? Ben dün valizimi hazırladım. Sen yapıyormusun birşeyler?

canım benım normal bu yasdıkların ama sen yıne kafaya takmadaaaazemuszemus cok rahatsızsan bu durumdan doktora soyle belkı bulantı onleyıcı verır sanada yerimseniben ama onada guvenme öle az bişi kesiyo bulantını :jeyyar: annenn yardımcı oluodur sana zatenn ne güselll dimiii:eek:

aynen valla şekerim,Rabbim kimsecikleri sahipsiz bırakmasın,kaynanamlar köye gitti,dağbaşında oturyom valla istanbulda tepede oturuyom tertemiz hava şehrin pisliğinden uzak ama işte ulaşım problem oluyo,iki haftadır ev de valla duvarlarla birlikteydim ama şimdi çok şükür olumsuz bişi bile düşünmüyorum

cnm ya cok kötü oluyo bnm 1 ay sürmüştü bulantılarım bütün gün cıkartıyodum uyku yok yemek yok inş seninde kısa sürer yemeklerden sonra su içme hemen kraker gibi şeylerle bastrmayaq çalş mideni bana doktorum öle dmeişti kraker yiyememiştim ama su içmeme işe yaramıştı yemeklerden hemen sonra yani normalde deil geçmiş olsun tekrar cnm:CüvCüv:

ben yemelere bakamiodum tvde b'le yemek yeseler cikartiodum allahm herkese bulantisiz ham'lel'k nas'p ets'n cok kotü oluyoo:Saruboceq:

cnm ya cok kötü oluyo bnm 1 ay sürmüştü bulantılarım bütün gün cıkartıyodum uyku yok yemek yok inş seninde kısa sürer yemeklerden sonra su içme hemen kraker gibi şeylerle bastrmayaq çalş mideni bana doktorum öle dmeişti kraker yiyememiştim ama su içmeme işe yaramıştı yemeklerden hemen sonra yani normalde deil geçmiş olsun tekrar cnm:CüvCüv:

sağol jnm benim kraker ve çubuk tarzı şeylerden de sıkıldım hep onlara dadandım iyi geliyo diye bana ama artık ıyyyyyyyy diyorum herşeye ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:umursamaz:

X