Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

peki kıslar benim sat 22 haziran bu tarihe göre kan testi yaptırmıştım pazar günü iki gün önce 648,79 çıktı bu değer sizce nasıl

canıım benim sonucun çok iyi maşallah
inşallah gittiğinde kalp atışlarınıda duyarsın miniğinin
ama benden sana tavsiye daha yolun başındasın şimdiden
böyle panik olursan 9 ay geçmez güzelim sakin ol
allahın izniyle herşey yolunda olucak:Saruboceq:

canlarım okuyamadan yazıorum yarın okurum inşallah hepsini gerçi topik bayaa kalabalık sqayfalar ilerler heralde öpüorum hepinizi kocaman yarın görüşürüz inşallah opuyorumnanaktan

vallahi ben ütü yaparken kaynanamda yanımdaydı başka söze gerek varmıki opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:eek:klava::eek:klava::eek:klava: tam döfmelik bunlarda hadi kocaların hat:eek:klava:rı varkötükedihüso
ütüyü bası verceksın töbee töbeeeekötükedihüsokötükedihüso

valla bızımkılerınde yaylada evleri var yaz baslamadan gıdıyolar benımkıde sabah soledım sevtapa kuzuma ala ala daha sadece atlet kulot aldı zerre kadar yardım ıstemıyorum ama benım aılemın canı can degılmı kuzumun kıyafetlerınde eksık kalmadı ınsan bı yardım eder bı bebek arabası alıcaklar onuda burnundan getırıyolar sadece bı bebek arabasıyla ıs bıtırdıler kötükedihüso valla sinirciklerim zıplıyo yıneee

inşallah cerencim inşallah sabırla bekliyorum o günleri rabbim ogünleri gösterip
sizinle paylaşmayı nasip etsin bana :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
bakarsın tabii ona ne şüphekaydirigubbakcemile3
ooooo sen zaten aldığın kilonun yarısını vermişsin güzelim gerisi senin için
çocuk oyuncağı zamanla oda gidicek inşalalh

inşallah canım benim inşallah
rabbim gösterecek o günleri bizlere ve bizde neşeyle sana tecrübelerimizden bahsedicez
çok şanslısınız alında kııız etrafınızda bir sürü tecrübe olek doktora bilem gitmene gerek kalmaz sen tahlil yaptırır sonuçları yazarsoın biz değerlendiririz burda :):):)

inşallah güzelim valla bu kiloda kalmak istemem malum fıtık beni zorluyor :KK43::KK43:

vallahi bne ütü yaparken kaynanamda yanımdaydı başka söze gerek varmıki opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:umursamaz: :umursamaz:

Ben çıkayım kızlar yemek yapacağım. Görüşmek üzere.
tamam canım sana kolay gelsin kendine dikkat et
h.b kızlar vallahi varda yok işte yardım etcek birileri ne siz sorun ne ben dsöyleyim alıştım ben kendi işimi kendim yapmaya hehe dinlenmek için ara verdik zaten güsellerrrropuyorumnanaktan
canım öyle kaptırma kendini işe tek başına yavaş yavaş yap
canlarım okuyamadan yazıorum yarın okurum inşallah hepsini gerçi topik bayaa kalabalık sqayfalar ilerler heralde öpüorum hepinizi kocaman yarın görüşürüz inşallah opuyorumnanaktan

yarın görüşürz canım iyi akşamlar opuyorumnanaktan

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bennnnnnnnnnnnn geldımmmmm cok sükür bebişim dogana kadar amelıyat fılan yoooookkkkk cok mutluyummmhihoyyytdogduktan sonra 6.ayınca yapılacak amelıyatım ozamana kadar ılacları kullanmaya devamhihoyyytsızler ne yapıyorsunuz bakalım?
bu habere çok sevindim canım, inşallah o zamana kadar ameliyata da gerek kalmaz :)
biz geldik kızlaar nasılsınız
bir kaç gündür giremiyorum evde kızımla ve eşimle ilgileniyorum eşim izine ayrıldı iki hafta evde
bu sabahta ameliyat oldu şuan hastanede bende daha yeni geldim eve kuzum uyuyor bende size bir bakayım dedim
ne var ne yok canlarım sayfalar baya ilerlemişş ben yokken geçmişe bakamadım varmı yeni haberler?
bu arada 4000 olmuş ve geçmiş parti yaptınızmı kızlar???? bu kez ben yakalayamadım sayfayı :KK43::KK43:

birtanem gelmiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.... tatlım partiyi kaçırdın ama :KK43: sensiz ilk partiydi, inşallah son olur :KK43:

geçmiş olsun hayatım, sonunda ameliyat oldu demek eşin, acil şifalar diliyroum hayatım, gerçi sen onu hemen tedavi edersin tatlım :) sen anladın beni kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................33. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................31. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................30. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................30. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................27. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................25. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................25. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................23. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 18. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................15. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 11. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

bu habere çok sevindim canım, inşallah o zamana kadar ameliyata da gerek kalmaz :)

birtanem gelmiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.... tatlım partiyi kaçırdın ama :KK43: sensiz ilk partiydi, inşallah son olur :KK43:

geçmiş olsun hayatım, sonunda ameliyat oldu demek eşin, acil şifalar diliyroum hayatım, gerçi sen onu hemen tedavi edersin tatlım :) sen anladın beni kaydirigubbakcemile3

hoş bulduk ablaaaammmm sende hoş geldin nasılsın
rüzgarım nasıl iyimi? geldimi jakuzi???

evet kaçırdım partiyi ama ne edelim sağlık olsun evet umarım bensiz son parti olur yoksa :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

evet abla oldu ameliyatı ben ayrılırken hastaneden iyi idi ayaklarım zor geldi eve ama ne yapayım evde kızım hastanede kocam ikiside canım ben arada kaldım en azından sen büyüksün dedim kocama miniğimin daha çok ihtiyacı var bana :):)
eve geldiğim gibi zaten cerenimi aldım emzirmeye başladım göğsümde uyudu yavrum özlemiş annesini kuzummm
eşimin tedavisi zaten benim ellerimde olucak perşembe günü kırkımız çıkıyor nasipse bakalım cumartesi de evlilik yıl dönümümüz :asigim:

evet kaçırdım partiyi ama ne edelim sağlık olsun evet umarım bensiz son parti olur yoksa :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

evet abla oldu ameliyatı ben ayrılırken hastaneden iyi idi ayaklarım zor geldi eve ama ne yapayım evde kızım hastanede kocam ikiside canım ben arada kaldım en azından sen büyüksün dedim kocama miniğimin daha çok ihtiyacı var bana :):)
eve geldiğim gibi zaten cerenimi aldım emzirmeye başladım göğsümde uyudu yavrum özlemiş annesini kuzummm
eşimin tedavisi zaten benim ellerimde olucak perşembe günü kırkımız çıkıyor nasipse bakalım cumartesi de evlilik yıl dönümümüz :asigim:

geçmiş olsun cnm Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canımcım valla bendeonce ıkı kere evde test yaptım ıkıncı cızgıler sılık cıktı kan testı yaptırdım 4 haftalıkmıs 700 kusur cıkmıstı doktora gıttık ıste keseyı gordu 1 ay sonramı ne ıttık kalp atıslarını duyduk ben 700e bıle ınanamadım kalp atısını duydum ozaman ikna oldum eh kaybetme korkusu yasıyosun dogru ama sakın olmak lazımmıs gamyoncuiremsu

aynen o dediğin korkuyu yaşıyorum cnm maalesef,ama kendimi motive etmeye çalışıyorum ,bebeğimle konuşmaya çalışıyorum işte şaşırmışım artıkkafamçokkarıştı

iyiyim hayatım sağol, sıcaklarla boğuşuyorum, Rüzgar da iyi teyzesi :) dün kıpır kıpırdı bugün sakinliği üstünde :) jakuzi yarın gelecek, telefon ettiler, benim sipariş ettiğim renk kalmamış, başka bir rengi var dediler, gönderin dedim, renk önemli değil... ctesi verdiğim için ptesi kargoya verebiliriz dedi adam, çarşamba günü elinizde olur dedi :) sabırsızlıkla bekliyorum :)

ne zaman çıkacak hastaneden? kıyamam sizeeee :KK43: annesi kalır refakatçi olarak yanında değil mi? Ceren'in sana daha çok ihtiyacı var tabii ki... kıyamam ben miniğime :)

hmmm tam tahmin ettiğim gibi kaydirigubbakcemile5 hadi bakalım ilk evlilik yıldönümünüz ve geçen sene bu zamanlarda 2 iken bu sene 3 kişisiniz, ne güzel :) şimdiden kutluyorum ve nice mutlu yıllara diyorum, Allah ayırmasın üçünüzü, mutluluğunuzu da daim ettirsin inşallah :nazar: :nazar: :nazar:
ablaaaaaa kayra ile görüştünmü
nasıllarmış iyilermiymiş
kayrada normal doğum yaptı dimi?
kayra normal doğum yaptı güzelim, son görüşmemde iyiydiler :) herkese selamı vardı, dualarım sizlerle dedi :)

aman olmasın bişi yaaa ayak şişmeside normal zaten sıcaklardan şişiyor birde hamilelik :KK43:
neyse az kaldı

şişşttt sakin ol ne bu stres heyecan yavaşşş
daha yolun başında iken böyle olursan bu yol bitmek bilmez valla canım
herşeyden önce sakin olacaksın ve herşeyin yolund gideceğine önce sen inanacaksın sonrası zaten kendiliğinden olur
iyi düşün iyi olsun şeker tamam

Allah hepinizden razı olsun zaten oturduğum yerde kimsecikler de yok bi tane var o da işte olmuyor,siz olmasanız ben napardım evimde uzak bi yerlere gitmek için kalakaldım evde valla

kizlar ya gecen dr gitdim ve morelim cok bozuldu dr dediki cok kilo almissin fazla yeme dedi ben zaten az yiyorum daha nasil yiyieyim ya dr geldim günden beri pek birsey yemiyorum
aldim kiloda 10 kilo sizce normalmi ??????????

X