Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hooosbulduk canıma.s.
hem yapıom hem oturuyom
yoksa karnım agrıyo daha 20. haftada boleysekkafamçokkarıştı
ılerısı ne olurkı acep

aa neden agrıyo karnın kasıkların fılanmı CADIARZU gercı daha adet sancısı gıbı agrıları cekmen normal :ecrin_bebek:

herkesler nerde...valla bışdıgım kadarıyla..

filiz abla ayvalıga indi gelicekti...zemuszemus

sevtap doktora gitti oglusunu gorucek oda gelır 1 saate zemuszemus

burc'cukda yogun bırass işkadınımısssopuyorumnanaktan

ösgecimden ses cıkmadıı sanırım hala kafa kagıdını pc ye yuklemeye calısıyo :roflol::roflol:

beyazcım simcik gitti sanırım zeynep mızmızlanıyomus uyutmaya gıtmıstır hihoyyyt

sımcık bunalrdan haberim var naniknanik

sag tarafım yanı gogsumun altı elımı koyunca caprazlama karnımdan kasıklarıma dogru..
bebegım orda buyuyo
benım cıft rahım..
ama agrıda zor oluyo

aa neden agrıyo karnın kasıkların fılanmı CADIARZU gercı daha adet sancısı gıbı agrıları cekmen normal :ecrin_bebek:

herkesler nerde...valla bışdıgım kadarıyla..

filiz abla ayvalıga indi gelicekti...zemuszemus

sevtap doktora gitti oglusunu gorucek oda gelır 1 saate zemuszemus

burc'cukda yogun bırass işkadınımısssopuyorumnanaktan

ösgecimden ses cıkmadıı sanırım hala kafa kagıdını pc ye yuklemeye calısıyo :roflol::roflol:

beyazcım simcik gitti sanırım zeynep mızmızlanıyomus uyutmaya gıtmıstır hihoyyyt

sımcık bunalrdan haberim var naniknanik
:roflol::roflol::roflol: hahahaayyy allah iyliğini kızz burdayımda cuma yaa yoğun oluo bu saatlerde kendimi toparlamaya çalışıorum zemuszemus

yettim bende kızlarrr toparladım azcıkda olsaa işleri
bu akşam bebik görmeye gidicem zemuszemus
kızz seçilemi gitcennn şimdiden kaynanalığıa başladın bakiom oğlan annesi olarak kız görmeyemi gitcen :mymeka:

canlarımm ben kaçıorum hepinizee iyi hafta sonlarıııı benim bu hafta sonu yoğun ve koşuşturacalı geçicek öpüorum siziiii opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan kalın sağlıcaklaaa yeğenlerime iyi bakınnnn zemuszemus

canlarımm ben kaçıorum hepinizee iyi hafta sonlarıııı benim bu hafta sonu yoğun ve koşuşturacalı geçicek öpüorum siziiii opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan kalın sağlıcaklaaa yeğenlerime iyi bakınnnn zemuszemus

:1hug:güle güle cicicm ii tatıller ii eglenceler haftasonuzemuszemus

kızlar ben kapatıyorum yarın işallah bi ara uğrayabilirsm uğrarım
hepinizi öpüyorum sağlıkla mutlu kalın opuyorumnanaktan
iyi hafta sonları

X