Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

asllaaa oadam bı kere dustu gozumden yalanı dolanı hıc sevmem hep boyle seylerde benı bulur anlamadım gıttı valla ablacım...cok saol ablacım ıyıkı varsın
ne demek hayatım :1hug: boşver gitsin... yapacak bir şey yok artık, önce internetten iyice araştırmak gerekiyor böyle şeyleri :)
benimki 110/80 bugünnn
fena değil canım :)
anammm bulguru yıkamadı bunlarrrr
eveeeeeeeet ben de şaşırdım
ıyıyım bıseyım yok cok sukur hımmm bılmıyordum bak yukselınce daha kotu oldugunu allah razı olsun kızlaropuyorumnanaktan
evet yükselmesi çok tehlikeli, düşük olmasında bir problem yok eğer rahatsız etmiyorsa :) ayrıca doktorum bana sakın ölçmeden tuzlu ayran içme dedi, onun yerine meyve suyu iç dedi, aklınızda olsun, aman tansiyonum düştü deyip sakın ölçmeden tuzlu şeyler yiyip içmeyin canlarım :)

ne demek hayatım :1hug: boşver gitsin... yapacak bir şey yok artık, önce internetten iyice araştırmak gerekiyor böyle şeyleri :)

fena değil canım :)

eveeeeeeeet ben de şaşırdım

evet yükselmesi çok tehlikeli, düşük olmasında bir problem yok eğer rahatsız etmiyorsa :) ayrıca doktorum bana sakın ölçmeden tuzlu ayran içme dedi, onun yerine meyve suyu iç dedi, aklınızda olsun, aman tansiyonum düştü deyip sakın ölçmeden tuzlu şeyler yiyip içmeyin canlarım :)

evet cok haklısın ablacım aklımda bulunsun cok saol buarada cevız yıyormusunuz ?ben hergun 1 avuc yıyıyorum..

ayyyy bu yarışmacıların hepsi birbirinden salak yaaaa... sırf eleştirmek için eleştiriyorlar ya çok sinir... izleyicileri salak yerine koyuyorlar resmen

valla ben bolca meyve yıyorum cevız yıyorum bebısın beynı buaylarda hızla gelısıyormus...buarada tam mevsımıyken üzüm yıyın kızlar kısa sutumuz ıyı olur ınsallah uzum sut yapmaya bırebıra.s

valla ben bolca meyve yıyorum cevız yıyorum bebısın beynı buaylarda hızla gelısıyormus...buarada tam mevsımıyken üzüm yıyın kızlar kısa sutumuz ıyı olur ınsallah uzum sut yapmaya bırebıra.s

dolapta üzüm duruyor ama çok ekşi olduğu için yiyemiyorum, ama bilmiyordum süt yaptığını üzümün

evet izlemicem ben yarışmayı protesto ediyorum :dilcikar:
bende kayısı ve kavuna sardım iyicee cokacimcoook

kızlar ben biraz geziniyim evde acaip derecede yine dişim tuttu ya hergece aynı saate başlıyo agrım sabah5te uyuyom dalıyom agrı diniyoda ne olcak halim daha 7haftam var ya dua edeermisiniz bana dişimin agrısı geçsinn tamamen

kızlar ben biraz geziniyim evde acaip derecede yine dişim tuttu ya hergece aynı saate başlıyo agrım sabah5te uyuyom dalıyom agrı diniyoda ne olcak halim daha 7haftam var ya dua edeermisiniz bana dişimin agrısı geçsinn tamamen

dinlen canım sen dualarımız senınle ınsallah gecer:Saruboceq:

musyascım doktorun ağrı kesici vermedimi hiç bana ağrı kesici vermişti dayanamssan iç demişti parol

ablacım kiraz tam bir agrı keseci işlevini görüyormus ....oyle duydum
ben de öyle duymuştum :)
ayyyyy ağrı kesici içmiyor musun? doktorun vermedi mi? geçmiş olsun güzelim, git dinlen, dualarımız tabii ki seninle :)
kızlar ben pcimi kucaklayıp yatak odasına yatağa geçeyim :eek:
ordan devam ederim
tamam canım :) ama sakın kucağına alma PC'yi

X