Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aynıyız cnm burayı sevdim bn tuttum bu topigizemuszemus
ne güzel :) sık sık gelirsen bir kaç güne kadar listeye girmeye hak kazanırsın :) mazeretsiz gelmeyen ise listeden silinir :)
ay kızım iki gündür ayagıyla bi ittiriyoki karnımdan çıkacak minicik topugu karnım şekil oldu hehe:nazar:maşallah kızımaaa
oyyyyyy yerim ben o miniğin ayağınıııııııııııı :emir_bebek:

aynıyız cnm burayı sevdim bn tuttum bu topigizemuszemus

topiğimiz bir numaradır yerimseniben
ayyy ben kalamam oyle tek basıma evde uyuyamam korkarım:1shok: bıle allah atn kendi işimizde istedıgı zaman gelebılıyor...
bende korkuyorum zaten uyu uyan sabah salak gibi oluyorum :1shok:

hehehe... di mi ama bilsinler çocukcağızlar şimdiden :)
bilsin dabi öğernsin şimdiden :emir_bebek:

ay kızım iki gündür ayagıyla bi ittiriyoki karnımdan çıkacak minicik topugu karnım şekil oldu hehe:nazar:maşallah kızımaaa

sen dermisin kızım hareket etmiyo diye al sana anne al sana diyo şimdi veletkaydirigubbakcemile3

benimkinide hareketleri bi kaç gündür göğsümde ve yanlarımda ağzımdanmı çıkcan oğlum diyorum kaydirigubbakcemile3

ne güzel :) sık sık gelirsen bir kaç güne kadar listeye girmeye hak kazanırsın :) mazeretsiz gelmeyen ise listeden silinir :)

oyyyyyy yerim ben o miniğin ayağınıııııııııııı :emir_bebek:

olurr gelirim ama agustosta agırlaşcam fazla giremiyebilirim cnm benimm sevtapa yazarım ama msnden haber veririm herşeyi durumumuzu:CüvCüv:

sen dermisin kızım hareket etmiyo diye al sana anne al sana diyo şimdi veletkaydirigubbakcemile3

vevet kıs resmen oyun oynuyo bunlar bizle gece oynuyolar hep seviyo geceyi benimkinide hareketleri bi kaç gündür göğsümde ve yanlarımda ağzımdanmı çıkcan oğlum diyorum kaydirigubbakcemile3

maşalla htosununa cnm benim benimkide şuan gögüslerimi itiyo ya nereye çıkmaya çalışıyo kendince acep hehe:kedi::kedi:

benimkinide hareketleri bi kaç gündür göğsümde ve yanlarımda ağzımdanmı çıkcan oğlum diyorum kaydirigubbakcemile3

bız bugun yanındayız ozaman korkma sakın gerekırse sabahlasırız:teselli:

maşalla htosununa cnm benim benimkide şuan gögüslerimi itiyo ya nereye çıkmaya çalışıyo kendince acep hehe:kedi::kedi:

ayyy okadar cokmu ıtıyor yaaa ben oyle hıssedınce ne yaparım acep ılk hıssettıgımde ıcımde hort dıe dondu bakalım ozaman nasıl olucak :)))

X