Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım inş bulantın falan olmaz böyle rahat geçirirsin

herkeze sevgiler..... ben de dün hamile olduğumu öğrendim ,6 yıl evliliğimin sonunda ilk gebeliğimi yaşıyorum..yarı şaşkın yarı şoktayım halaaa..rüya gibi ama içimde bi bebiş olduğunu daha şimdiden hissedebiliyorum ..sizden öğreneceğim çok şeyler var kızzlaarr yardım edermisiniz bana da..

canım hoşgeldin aramıza elimizden geldiğince yanındayız seninde

canlarım benim hepinize günaydın melekler.... nasılsınız bakalım cimcimeler....
keyifler nasıl bu gün kızlar herşey yolundadır umarım. bu günkü ilk günaydın benden sanırım :)
dün akşam pek online olamadım kızlar midem kötüydü... ne yapacağımı şaşırıyorum böyle durumlarda kibele hamileliğe dair hiç bir belirti yok demişsin canımın içi ne güzel işte sessiz sakin sürüyor gebeliğin inan mide bulantın olmaması çok daha iyi ben çok çektim dayanamıyordum artık yemek yiyemiyordum ağlıyordum kız resmen. kiminin olmazmış ama bulantı kusma falan rahat geçermiş gebeliği. ya canımın içi benim çevremdekilerde diyor mide bulantısı sağlıklı bir bebeğe işaret diye ama neye dayanarak bunu söylüyorlar bilmem bulantısız hamilelik geçirenlerin bebekleride maşşallah tosun gibi :) sen bu tür şeyleri kafana takma bitanem sevin aslında rahat geçirdiğin için. nurcum benim göbiş çıkmaya başladı 13. haftadayız üzerime dar bir şey giyince vücudumu saran belli oluyor ama hep bol giyindiğim için bilmeyen anlamıyor :) darısı başınıza kızlar kötü şeyler düşünmeyin meleklerimiz içerde mışıl mışıl uyuyor ve şu zamanların tadını çıkarıyor sizde rahat olun.
oxygen hoş geldin aramıza canım bebeğin hayırlı uğurlu olsun allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah. sende kötü düşünceleri uzak tut kafandan olurmu gülüm.
eeee kızlar sizler ne alemdesiniz bu sabah pek yoğunluk yok burda daha erkenmi acaba :)
yasemincim seni online görüyorum cnm bir süredir yoksun hayatım yoksa yazdında benmi atladım öyle ise kusuruma bakma nasılsın canım bebiş nasıl herşey yolundadır umarım....

günaydın kızlar sabahı şerifilerinizin hayırlara vesile olsun işallahhha.s.
ierror canım sende sağol işallah hepimizin gönlüne göre olsun herşey
hamişler acele etmeyin göbüş için nede olsa şişçek değilmi ama bence bulnatı kusma olmasın ne güzel bebişleriniz size rahat bir 9 ay geçirtcek demekki onalr şimdi içerde cerenin dediği gibi mışı mışıl yatıyolar diyolardır anne ben çıkınca gör sen cıyak cıyak baarcam o zaman çekcen benden nede olsa diye kaydirigubbakcemile3
oxygen canım hoşgeldin tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ???

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................18 +0 olduk çok şükür
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................13. Haftamızdayız teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım
11.Arda_..................................7.haftam ıza girdik.
12.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ ???

günaydın kızlar
hepinize hayırlı be bol şaşlı günler diliyorum
oxygen hoşgeldin canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
ıeror canım burda herkes elinden geldiği kadar birbirine yardımcı oluyor kimi zaman üzülüyoruz kimi zamanda o kadar güzel haberler alıyoruz ki seviçten yerimizde duramıyoruz zaten buraya takılan belli isimler var ama unutmaki sende bizdensin ve aklımızdasın lütfen böyle şeyler düşünme untma nasıl düşünürsen öyle hissedersin tamamzı cicim :)))

burcum bilmiyorum geliyorlar arada bana dengesizlik var saırım :) anladın sen onu :)
arifecim senin neyin var tatlım neden buruksun? ne oldu?

anladım cerencimkaydirigubbakcemile3 yav kızalr bende bugun kadınalr kulubu takılıyor sizde de öylemi

ben iyyim nedne buruk canım at o burukluğuda içinden güzel bi gün geçir :1hug:

hiç sorma şekerim dün akşam kız kardeşlerim geldi beraber oturuyoduk ,,kardeşimin iş yerindeki arkadaşı hamileymiş çok severim o kızıda sevindim duyunca neyse sonra birden kardeşim ihtiraslı bi şekilde ben teyze olmak istiyorum yapmıyomusunuz falan diyince bi anda kafama balyoz indi zannettim-tatlicadiarzu- ne dicemi şaşırdım başkası olsa bişeyler derdim ama kardeşim olunca ağzımı açamadım yani herkesin bizden bi beklentisi var ama galiba bizim bebişinde beklediği bişeyler var:çok üzgünüm:

anladım cerencimkaydirigubbakcemile3 yav kızalr bende bugun kadınalr kulubu takılıyor sizde de öylemi

evet canım ya aynı sorun bende de var hatta dünden beri bende bilgisayarla ilgili diye düşünmeye başlamıştım. kasılıp duruyor ekran donuyor sitede bir problem var sanırım.

evet virüs falan var sandım sabahdan beri virüs taraması yapıyorum sitedeki genel bi sorun demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…