Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Allahım herkese en hayırlı zamanda veriyor canım ne kadar uğraşsanda olması gereken zamanda oluyor rabbim kimseyi aratmasın inş isteyen kimsennin kucağını boş bırakmasın inş

ceren aynı yaştaymışız kaydirigubbakcemile3

kızlar napıyosunz iyisinizdir inşallah bayadır girmemişim yokluğumda neler kaynatmışşınız neler :)
bu arada hemen hemen herkes burda galiba

en yaşlınız benimmi yoksa 81liyimfisfisfis bende d. kontrol hapı kullandım 2 yıl bende pişmaınım kullandığıma:1rolleyes:

En yaşlınız benim 76'lıyım. Kızlar netim açık ama işlerim çok yoğun. Yazdıklarınızı zor okuyorum. İlgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

en yaşlınız benimmi yoksa 81liyimfisfisfis bende d. kontrol hapı kullandım 2 yıl bende pişmaınım kullandığıma:1rolleyes:

canım hap kullanan insanlarda bekleme süresi artıyormuş ben evlenmeden doktora gittim doktor kesinlikle önermedi ilk çocuktan önce hapı

canım hap kullanan insanlarda bekleme süresi artıyormuş ben evlenmeden doktora gittim doktor kesinlikle önermedi ilk çocuktan önce hapı

evet hata ettim ilk yıl bebek istemedim korktum hemen olcak diye hapa başladım hapda cildime çok iyi geldi benim bu sefer bağımlılık oldu rahatlığı ara ara bıraktım öyle kullandım zaten

cerencim saglıksız demeyelimde çünkü pkonun en etkili tedavisi dogum kontrol ilacı oldugunun ögrendim ve benim adetlerimi hep bu düzene soktu yani olumlu etkiside vardı bana tabii aldıgım (o zman)kiloyu hemen veremedim ama tek sorumlusu hap dglmiş on uda ögrendim..ben sanırım yaz başı yani haziranda bırakmıştım ilacı..neşe cim sen işine bak fırsat buldukaça yaz ama..

benimde cildime daha iyi gelmişti yine tek tük vardı ama sivilce lekesi yogunluktaydı..şimdi ise yüzüm felaket oldu heryerimde sivilce var ve geçmesi bayagı uzun sürüyor..lekeler için bir ürün almak istiyorum ama ne alacagımı şaşırdım..

kızlar maşşallah 10 kişi online görünüyor burada "mavi deniz, arifeyvz, burcusal, ceren54, filiz_kus, htc80, ierror, lotuss75, nesemese+, nur_84 " allah artırsın ne diyeyim..

Merhaba kızlar, dünden beri yazılanları anca okuyabildim. Bugün tüm gün dışardaydım. Duruşmalar yoğundu. O yüzden yeni girebildim topiğe. Kızlar daha önce de yazdığım gibi benim günüm 18' i. Ama dün gece sabredemedim ve test yaptım. Tek çizgi çıktı. Testte adet gününden önce sonuç vermesi yüksek ihtimaldir yazıyordu. Çok canım sıkıldı. Neden yaptım sanki kendime çok kzıdım. Ben mayıs ayında evlendim ve evlilikten 1 ay öncesi olmak üzere 6 ay doğum kontrol hapı kullandım. Şimdi yazılanları okuyunca keşke kullanmasaydım diyorum. Düne kadar çok kafaya takmıyordum ama dün çok kötü oldum. Neyse çok da canınızı sıkmak istemem. Buralarda olacağım kızlar.

canım kaç aydır korunmuyorsun peki

nurcum öncelikle duana aminnn diyorum canım allah kimseye aratmasın... evet bende öyle biliyorum d.kontorol hapı olayını. yani hapı bıraktıktan sornrada heme olmuyormuş belli bir süre zaman geçmesi gerekiyormuş hormonlarla ilgili yani. bende hiç çocuk yoksa korunmayı pek mantıklı bulmuyorum ilki bir olsun sonra zaten insan ister istemez korunuyor... biz mesela ilk 20-25 gün geri çekilme yöntemi ile korunmuştuk. çok korunmuşuz dimi. :) sonra zaten korunmadık ve bebek oldu :)

burcum sen kendine yaşlımı diyorsun aşk olsun daha 27 yaşında çıtırsınn be yawww... anne olma vaktin gelmiş senin kuzum (kızmadın umarım bu cümleye)
nesemese 32 çok ileri bir yaş değil aslında sakın yaşı kafana takma.... hakkında hayırlısı canımın içi...
arifecim biz iyiyiz dediğin gibi kaynatıp duruyoruz canım sen hala yoğunsun galiba allah kolaylık versin cicim yorma fazla kendini....

kızlar doğum kontrol haplarına bende pek sıcak bakmıyorum bunun nedenide en yakın arkadaşlarımın yaşadıkları kiminin adet düzenini bozdu kimininde kist oluşmasına neden oldu gerççi herkese bunları yapıcak diye bişey yok herkesin bünyesi farklı siz bilirsiniz ama ben derimki en iyisi doğal yollar

kızlar yinede bu kadar korkutmayın kendinizi hap inanın o kadar kötü bir şey dgl herkesin bünyesi farklı bazen başka şeyler çıkıyor bütün şuç haptaymış gibi tepki verebiliyoruz inan bende öyle düşündüm bir zamanlarkilo kılanma sivilce bilmen bir sürü anlatamam.ama geçti şimdi düşüncem hatat kimleri uzun kullanımda dogurganlık yetenegini kaybettiriyor bu ilaç kısırlaştırmaya başlıyor diye..bakın benim görümcem 4 yıl sonra bebk düşündüler ve 4 yıl boyunca ki öncedende kullanmışlıgı olmuş d.kontrol ilacı kullandı ginere adında bende ondan kullandım doktorumuzda aynı..ve şubat gibi bırakırım ilacı dedi ve mayısta hamile kaldıyani arada slında 2 ay oynadı bu bile güzel o kadar yıl kullanmış olmasına karşın 2 3 ayda hamile kaldı..herkeste aynı dgl bakın bana bende 6 aydan fazla oldu bu ilacı bırakalı ama hala tık yok..

kızlar nerden açıldı bu yaş muhabbeti baksanıza herkes kendini yaşlı görüyor ayol delirdinizmi hepiniz daha çıtırsınız :))))))

canım benim korkma bünyende farklı etki yaratmış olabilir inş bi zararı olmaz sadece bu bekleme süresini uzatabilir sende ama aklına kötü şeyler getirme hiçbir zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…