Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ay iyi güldüm valla kaydirigubbakcemile3 Allahda seni güldürsün işallah

slm kızlar öncelikle filiz arkadaş hoşgeldin dikkatimi geçkmişti online bu topikte kaç saattir tek kelime yazmadı diye umarım bu sefer bebişin sana tutunur seni hiç bırakmaz annesi..bol bol dua et avucuna üfle elin yettigi yere kadar vucudunda gezdir.rabbim ne yaparsa hayırlısını yapar üzme kendini..yeni bir arkadaş daha gelmiş melek ada idi sanırım hoşgeldin diyorum buradan umarım aile içindeki sorunlarınızı halleders,niz.kibelenin dedigi gibi ailede şiddet aldatma yoksa gerisi zaten yoluna girer üzme canını sonuçta 2 3 yılda ancak oturuyor evlilikler..illa ki uyumsuz bir noktanız olacaktır.
kibelecim hayıt suyunun regli düzenlemede de faydası var diye duymuştum ben o yüzden almıştık aslında benim aklıma gelmemişti kayınvalidemlerle gezerken onun aklına gelmiş bi aktara sorduk hayıt suyu arı sütü tableti birde sanırım polen tozu verecekti ben sadece hayıt suyunu almıştım daha öncede faydası var diye duydugum için arı sütü ise tablete göre bal karışımı olan daha etkiliymiş o yüzden almadım polende zaten kullanıyordum.. birde dün doktora gittim doktor yumurta gelişimin devam etmedigini söyledi normalde bugün daha büyümüş olması gerekiyordu dedi bana ekrandada gösterdi bak bir sürü yumurta var ama gelişmemişler dedi.bu ay için ihtimal yok ama siz yine bu hafta gün aşırı deneyin dedi.bana direnç kırıcı bir ilaç verdi akşamları içecem polikistik çok dirençli yumurtayı etkiliyor dedi önce bu direnci kırmaya çalışalım dedi.klomende bu ayda olumlu sonuç alamadık dedi yine bana 3 yıl dolmamıştı dimi diye sordu önümüzdeki ay igne yapsak daha iyi olur dedi klomenle zaman harcamayalım dedi.igeneyi siz alırsanız yspalım dedi ssk şuan karşılamıyor çünkü ignede 2 dozluk var sanırım biri 120 ytl bü kalçadan yapılıyor dozu daha az digeri 300 ytl göbekten yapılıyor dozu daha yüksek dedi.ama o zman olacagıda garanti dgl ben o yüzden doktorumun ilk önerdigi 120 ytl lık olanı vurduracam bakalım önümüzdeki ay regl olunca haber verecem.hayırlısı olsun bakalım..
ierror lütfen aklına kötü şeyler getirme bol bol dinlenmeye çalış eger çalışıyorsan eve gelince mutlaka uzan evde dolanma fazla..dua etmeyi unutma..

bende sanırım yemedim pastamdan yani bizimki maket degildi bildigin 10 katlı pastayı getirdiler bizde kestik sadece malum bribirine 1 lokma verirsin ya bizdede o oldu sanırsam bi daha yemedim zaten eşim büyük lokma almış çatala bende küçük almışım ama dikkat etmedik alırken tabii o bana veri yor ben ona ya benim agzım dolu onada çok az vermişim diger dügündede aynısı olmuş çok gülmüştük halimize biz bu arda 2 dügün yaptık 2 kere pasta kestik. 2 sindedn de adam akılı yiyemedim..

ay aynı olay bizdede oldu ben küçk almışım çatala pasta kendim yicem diye eşimde kendine göre kocaman almış birbimize verdik azım doldukaydirigubbakcemile3

arkadaşlar günaydın nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah
ceren burcu maşallah kızlar keyifler yerinde aman allah bozmasın
filizkuş canım hoşgeldin allah kucağına almayıda nasip eder inşallah
melek ada sende hoşgeldin aramıza canım i,nşalla aradığın mutluluğu bebişinle bulursun.
nesemese gözünaydın gelmiş seninkiler hadi bakalım hayırlısı inşallah
mavidenizcim yazdıklarını heycanla okudum canım inşallah iğnelemeyle kavuşursun bebişine umarım bizi daha fazla bekletmezler .yumurtlamaydı iğnelemeydi adet oldunmu olmadınmı heycanla onları beklerken acaba bu sefer oldumu derken kendimizi harap ediyoruz herşey onlar için allah bütün isteyenlere versin
jeror canım seni anlıyorum endişelenmekte haklısın ama bu kadar kasma kendini bol bol dinlen istersen bi doktoruna danış o seni yönlendirir canım hem için rahatlar kendine sıkıntı yapma bebişin seninle inşallah hep öyle olucak

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ???

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................18 +0 olduk çok şükür
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................13. Haftamızdayız teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım
11.Arda_..................................7.haftamıza girdik.
12.Lotuss75............................NERDESİNİZ???
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ???

evet canım doğrudur burda sürekli olmayanlar var yada ben görmüyorum. mesela lotus75 ve lotus 79 uzun zamandır yok. ceylan ile rahel onlarıda göremiyorum. diğerlerininde yani sürekli uğramayalarında eminim tarihleri yanlıştır şuan dahada ileri durumdarırlar ama uğramadıkları için öylece kalmış

evet valla arifecim güne neşeli başlayalımki öyle devam etsina.s. sen nasılsın

teşekkür ederim canım iyyim allaha çok şükür evet doğru söylüyosun güne nasıl başlarsa öyle devam ediyor.ama benim canım yoğunluktan dolayı çok sıkılıyor :çok üzgünüm:

teşekkür ederim canım iyyim allaha çok şükür evet doğru söylüyosun güne nasıl başlarsa öyle devam ediyor.ama benim canım yoğunluktan dolayı çok sıkılıyor :çok üzgünüm:

muhasebe yapıosun dimi aralık ayı anasını ağlatır insanı bende ön muhasebe yapıyorum her dakka bi iş boş kalamıyosun bunalıyorum bende bazen

kızlaarrr bunalmayın. bende muhasebeciyim bende 2008 yılının raporunu çıkarıyorum beynim sulandı artık her yerde rakamlar görüyorum :) para kazanmak kolay değil çalışmak gerek :)

mavi denizcim işallah iyi sonuç alırsın iğnelerinden hayırlısı neyse o olsun işallah

inş cnm hayırlısı ile inş bu sefer olumlu sonuç alırım..

cnm sagol bakalım hayırlısı artık .öyle valla ha şuydu ha buydu derken kendimizi yıpratıyoruz..

(uzun bir liste olur inşş)

kızlar bana doktorum aynız amanda bi ilaç verdi direnci kırsın dedi polikistik çok dirençli yumrutayı etkiliyor gibi birşeyler sordu valla oraya gidince bişe söylüyor benim klafam ona takılınca sonraki söylediklerini anlamıyorum mal mal bakıyorum kadının suratına..neyse malum doktor yazılarını okumak kolay dgl ama reçetede yazan şu gluhophoge ama tahmin ettigim benim glocophage diye bir ilaç(umarım tahminimi yanlış yazmamışımdır) bu ilaç sanırım içerigine bakınca insülün flan yazıyordu şekeri dengeleme gibi bu sitede bu ilaç başlıgı ile bi topik gördüm orada kullanan hatunların çogu zaten polikistik için kullanmışlar hatta bazılarına doktor hem zayıflaman hemde polikistik için veriyorum demiş ve %90 bu ilaçla 2 hafta gibi bir sürede bile 3 4 kilo verdirmiş.malum benimde şekere düşkünlügüm fazladır çevrem hep bilir aynı zamanda kilo fazlalıgım var hem bu sayede hem hormonları düzeltirken hem kiloda veririm..bu ay için üzülmedim desem yalan olur çünkü bu ay oyalanmam için fırsat vardı elimde fazla kafamda meşgul olmazdı ama denk gelmedi yumurtlarım gelişmemiş önümüzdeki ay igne vurulacam bu arad bu ilaca başlayıp vucudumuda hazırlayacam..hayırlsı bakalım inş bu sefer fazla yol katetmeye gerek kalmaz dua edin bana kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…