Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar cumalarınız mubarek olsun. Tam cuma vakti.
Allah'ım burada birbirinin yüzünü hiç görmeden birbirine yardım ve dua için çırpınan grubumuzu ve tüm müslümanları bağışla. Eksikliklerimizi kusurlarımızı affet. Dünya ve ahirette ne kadar hayır varsa hepsini istiyoruz. Dünya ve ahiretteki tüm şer'den sana sığınıyoruz. Bizlere sağlık, sıhhat, huzur, afiyet, sevgi dolu yuvalar ve evlatlar ver. Bizden hayırlı, vatanına milletine faydası olan, sağlıklı ve iyiliksever nesiller ver. Bizim soyumuzdan hiçkimse sana isyankar olmasın. Hamiş kalmaya çalışan bizlere en hayırlı vakitte en hayırlı şekilde sağlıkla ve hayırla, senin yolundan gidecek çocuklar ver. Bu güzel günde hepimizin ihtiyacını en iyi bilen olarak ihtiyacımız olanı en hayırlı en güzel şekilde bize ver. Senin bize göndereceğin hayır konusunda sana güveniyoruz. Ne verirsen en güzelini verirsin. Sen istersen kimse engel olamaz, sen vermezsen kimse veremez. Senden başka gidecek kapımız yok. Bizleri boş çevirme Yüce Rabbim. Cümle müslümanların ihtiyaçlarını en güzel şekilde ihsan et. Bizleri de sevdiğin kulların arasına kat. İki cihanda burada birbirine dua eden kullarını aziz et. Aminnnn..

canım çok sevindim bu güzel haberlerine inan dualarıma seni içten söyleyerek ekliyorum inşallah rabbim kısa zamanda :CüvCüv: hayallerine kavuşturur bizde burdan okuruz kendine iyi bak moralini hep yüksek tut canım rabbim gönlüne göre versin hihoyyyt :teytey:

canım benim ağzına yüreğine sağlık o kadar duygulandım ki rabbime yapılan duana gözlerimde ki yaşa engel olamadım bende dualarımda bütün bebiş isteyen arkadaşlarımıda söylüyorum allahım tüm bebek isteyen annelerin bu mübarek cuma vakti yüzünü güldürsün inşallah :Saruboceq:

neşe duana içtenlikle amin diyorum rabbim dualarımızı geri çevirmez inşallah..ierrorcum sagol tatlım düşüncelerin için işte ben buradaki bu samimiyeti bu sıcaklıgı seviyorum allah razı olsun hepinizden hepimizden..nurcum sen nasılsın geçmiş olsun..limon sık iç meyve ye bol bol..ıhlamurda içebilirsin..öptm..ceencim haberlerini bekliyoruz kısada olsa bişeler yaz sonra yine dinlen merak ediyoruz çünkü seni..

selam kızlar...
bayram bitti anca steye girebildim.nesemese dualarına canı yürekten katılıyorum.
mavi deniz seninde yumurtaların inşallah bebişe dönüşür bende de galiba mantar başladı dış kısmında kaşıntı ve hassasiyet var krem kullanıyorum ama pek faydası olmuyo kontrole gidince söylicem bıktım bu mantardan valla..

canım dra gittin mi hamileyken tehlike yaratabiliyor

karabiberim inş cnm o yumurtalarım bebişe dönüşür bende tadarım bu duyguyu..valla bana antibiyotik verdi birde tek tüp içe sıkılan krem birde sabah akşam dış kısmına sürecegim normal bir krem sanada verse verse dış kısmına sürecegin kremden verir.

hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız ben grip oldum yaa başımı kaldıramıyorum

Geçmiş olsun canım. Hapşururken faan sıkma sakın kendini. Bol meyve sebze ye, yat dinlen.

Canım saolasın. Sen nasılsın? Bebiş nasıl?

Canım senden de Allah razı olsun. Ben de Ceren'i merak ettim ama uğrayamadı galiba.

Saolasın canım. Geçmiş olsun bitanem. Vakit geçirmeden doktora danış canım.

Kızlar benim yarın muhtemel adet tarihim, eğer gelmezse sabaha test yapmak istiyorum bugün çarşıya çıktık ve aldım. Ne olur dua edin kızlar. Mavi45 canım sen napıcan? Nasılsın? Kırmızılar geldi mi? İnşallah bu ay hayırlı haberler veririz:))

Son düzenleme:
Karabiberim gecmis olsun canim, kendine dikkat et.

Mavi denizcim karabiberimin dilegine bende katiliyorum, hayirlisiyla insallah bu sefer yumurtalarindan bir tanesi bebis olur, insallah pre-seed falan bunlara gerek kalmaz. Hakkinda hayirlisi cainm.

Tum arkadaslarim herkesin iyi olduguna sevindim, herkese hayirli cumalar. Burda henuz cuma namazi vakti gelmedi. Dualarim sizlerle...

Nesemesecim seni ruyamda gordum, guzel bir ruyaydi ama anlatmicam cunku anlatirsam cikmayabilir, o yuzden bekleyelim.

Benssenbcim sende son durumlar ne?? Yumurtlama gunun gectimi??

Nesemesecim, simit tarifi icin cok tesekkurler, bu aksam deneyeyim. aksam yemege davetliyiz. giderken hediye olarak simit gotururum. burada herkes gurbette oldugu icin cok guzel bir hediye olur.

Ben de hasta falan degilim, allah a sukur mide bulantilarim da pek yok. yani ara ara geliyor. ozellikle disimi fircalarken. dis fircaladiktan sonra hemen cikariyorum. macun midemi bulandiriyor galiba. ama onun disinda gun icinde baska bir sey yok. istahsizim. canim yemek yemek istemiyor. zaten hamilelik baslangicimdan bu yane 1 kg 300 gr vermisim. iyi diyorum ne kadar az kilo ile baslarsam o kadar kendimi sikmam gerekmez ilerki aylarda.

bir de kizlar ya ben cok hapsiriyoprum. yani hani hapsirinca buyuk bir basincla vucut kendini iter icten disa. ta hamileligimin en basindan beri. kendimi sikmiyorum ama yani acaba tehlikeli mi doye de dusunmeden edemiyorum.

cerence senden haber bekliyoruz canim.

mavidenizcim insallah yumoslar buyur bu ay. Ama en umutsuz olanlarin bile oldu emin ol sizinki de cok yakinda olacak insallah. Mesela milkshake var. onun tek tupu de yok ustelik. dis gebelik gecirmisti. gecen ay hic yumurtasi olusmamis. bu ay bir tane olusmus o da 25 mm:) doktor catlamaz demis. ama oldu iste. ben hayatimda duymadim 25 mm yumurta. yani gecen aydan bu aya bu kadar degsisiklik. bu ay corekotu baal tarcin vs de yemis ilaclara ek olarak. siz de deneyin gercekten yumurtalari gelistiriyor. ben de bu karisimi yedigim aylar genelde 20-22. gun yumurtlarken 17. gune kadar cekildi.

Son düzenleme:
Harbiden benssenbcim tesekkurlerini koymussun. Ama bir sey yazmadan gitmissin:) ovulasyon donemini tamamladin mi? ki tamamlamis olman lazim yanlis hatirlamiyorsa. hadi bakalim bir geri bekleme sureci daha basladi.

kızlar ne kadar çok yazmışsınız 3 sayfa dolmuş kızlar tatil yaramamış galiba fisfisfiscerencim umarım iyisindir ağrıların varmış işallah geçmiştir ben okuyana kadar. nurcum dikkat et kendine bol bol c vitamini al ilerlemesin gribin mantarı olan arkadaşalr sakın ihmal etmeyin dertli bi hastalıktır o kaşınıtıs yeter insana yumurtaları olan arkdaşlarım işallah bebiş olarak size süpriz yapar yumurtalarınız

kizlar baska sayfalara yazdim buraya da yazayim. maden suyu, sparkling water mide bulantisi icin cok iyi ve ayrica hamileler icin cok faydali. su genelde mide bulandirdigi icin iciolmiyor ama maden suyu ( soda degil kesinlikle) maden suyu hamileler icin cok faydali mideye hazima vs de cok iyi geliyor. benim doktorum bana bir gunluk yemek listesi vermisti. oradan gordum aldim. internette de arastirdim memnun kaldim. tavsiye ederim.

yaptim simitleri. hamuru 6 ya ayirdim ben de. sonra herbirini 2 ye. burgu yaptim. bol susam. bakalim simdi firinda kabariyorlar. hic firinda kabartmayi denememistim. gorucez.

gorunusleri guzel. sut yoktu benim ama pekmez vardi. hadi bakalim sonucu yazarim size.

bir arkadas dedi ki, sirtustu uzan. bebegin oldugu yerin ustune kumandayi koy ve bebegin kalbinin tik tik attigini gorursun dedi. demek ki kumandanin hareketinden. inip kalkmasindan. denedim bi halt oladi zaten olacagini da zannetmiyordum ama. cunku dopler chazi bile 14. haftadan sonra falan duyuyor.

deneyin bakalim diger hamisler sizde sonuc ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…