Bebi olmayan arkdlar elerinizin tutumu nasl

canım maydanoz ne işe yarıyomuş ki.hiç duymadım onu bide folik asit hamile kalmaya yardımcı mı oluyo dr tavsiyesiyle mi kullanılıyo???????

Valla canım çogu kişi bana maydanoz suyu iç diyorgeçen sene zorakide olsa içtim tadı iğrençti pek fazla içemedim bıraktım.dünden beridir bir tutam maydanoz yiyorum yıkayıp çig olarak az öncede yedim maydanozu.Bu ay eğer adet olursam adetten sonrada maydanozu kaynatıp üstüne oturacam oda içteki iltihap varsa onları söktüğünü söylüyorlar bakalım artık folik asiti google den bi bak iyi diyorlar burdaki arkadaşlarda hamileliğe faydası yok diyorlar....:1hug:

hmm folik asit hamile kalmadan 1ay önce kullanılmalıymışşşş hemen almalıyım.inan duyduğum herşeyi yapıyorum maydanoz da kullancam artık ne kaybederim ki değilmi...:dance:

benım canım eşim 2yıl 10 aydır hergun bana destek cıktı bana hep derkı bana sen lazımsın :asigim: cocuksuz olmak dünyanın sonu degıl ama sensız kalmak dunyanın sonu der :asigim: hep yanımda oldu aaskımmm eşimm benım allahım bozmasın :asigim:

bende eşimi baba yapamadıgım için çok üzülürüm ama elimden birşey gelmiyor eşimi oyun parkındaki çocuklara bakarken başkalarının bebeklerini severken görürüm ve bu içimi çok acıtır bir daha dünyaya gelsem eşimle evlenmezdim kendi kaderime ortak ettim onu diger arkadaşlar gibi her seferinde beni hastaneye bırakmaz ne ilaç aldım sormaz pek ilgili degil yani ama bu ilgisizliginden bende memnunum her seferinde ümit etmiyor benim yaşadıgım yıkımları yaşamıyor sadece çocugu olsun istiyor

amin canım inşlh mutluluğunuz daim olur ama biyerden sonra onların desteğide yetmiyor bilmiyorum benim 4 sene oldu sabırda azalıyor zaman geçtikçeCADIARZUdaha az önce söyledim tekrar 'sana bir bebek vermek istiyorum ama olmuyor benim yüzümden o duyguyu yaşıyamıyorsun 'diye
off ya çok sinir bozucu bi durum :1no2:

Cnm Niye Benim Yüzümden Diyorsun Anladiğim Kadariyla Sorun Sende Fakat Eşinde Olsa Yine Böylemi Diyecektin Herşeyde Bir Hayir Vardir Diyorum... Inşallah Bizde Birgün Bebişlerimizi Kucağimiza Aliriz Sağlikli Birşekilde Tabii..

çocuklara çok düşkün ve sürekli arkdş.larımın çocuklarını sevmesi artık sinirlerimi bozuyor aslında benim sinirim kendime ama başka şekillerde çıkarmaya başladım artık sakin olmam lazım ama burda hep olumsuz şeyler okuyorum sonuç alan kişi sayısı çok az bu biraz daha umutlarımı azalttıCADIARZUyalanda olsa güzel şeyler duymak istiyorum
eşim daha hiç kırmadı bu konuda beni ama ben bile kendime tahammül edemezken o nasıl ediyor canım :çok üzgünüm:
ben buraya moral bulmak için üye oldum ama aksi oluyor herkes ağlanıyor bende başladım ağlanmaya moral verelim arkdşlar yaa destek dert yanmak değil umut verebilmek güldürebilmek unutturabilmek geçicide olsa
güzel şeylerden bahsedelim nolurrrrrrrrr

Evet Cnm Katiliyorum Ben Senden Sen Benden Kötüsün Yani.... Nasil Destek Vereceksek:) Aynen Benim Eşimde çocuklari çok Seviyor Her Yolda Gördüğüne Takiliyor Ama Inan Benim Gibi Kendine Takinti Yapmiyor O Bebişleri Severken Benimde Olcakmi Diye Düşünmüyor Sadece Ufak Olduğu Için Seviyor....... Ne Yapalim Yani Kendimizi Asalim....
Allah Hayirlisini Versin.. Aynen Okadar çok Varmişki Sorun Yaşayan Ben Ikizlerimi Kaybettiğim Halde şükrettim çünkü Herkes Ah Bi Hamile Olabilsem Falan Diyo Biraz Poliyannacilik Gibi Oldu Ama Napim...
Ya Dün Biraz Nette Güldüm Farkli Konularida Gez Arada.....
Akillinin Biri Ilk Gece Diye Başlik Açip
Kizlar Ne Kadar Zor Ve Sikintili Olduğunu Belirtmek Isterim Yazmiş... Biride Cevap Engin Bilgilerinden Dolayi Teşekkür Ederim Yazmiş
Koptum Valla Bu Sikintili Günümde:):)

haklısın aslında doğru söylüyorsun inan azıcık kafam dağılsın diye dolanıyorum şuralarda ama pek mümkün olmuyor
bakayım biraz bende ozaman gülücek bişeyler arıyayım:dance:

Ara Canim Bende Bulursam Haber Veririm:):)
Valla Kafa Dağitmaya Gerçekten Ihtiyacimiz Var.....

ya arkadaşlar farkında mısınız hepimizin eşleri ne kadar destekçi bize...bi hikmeti olmalı kesinlikle...bence,zor bi imtihan veren Rabbim kolaylaştırmak içinde böyle tatlı eşler nasip etmiş bizlere...kötü bi eşe sahip olup çok çocuğumuz olsaydı da mutlu olamıycaktık..onların kıymetini iyi bilelim....:))

ilk hamileliğimde ikimizde çok fazla tecrübeli değildik ama 8 yılın sonunda hamile olunca bizim için çok değerli kıymetli bebeklerimizi incitmemek için çok dikkakt ediyorduk kısmet olmadı ama kavuşmak hamileyken eşim fiyonkdolaşıyordu hiçbirşeyi önemsemiyor herşey bebeklerim için diiyordu(ikizimiz olacaktı) onların canı sağolsun herşey olur yani sünnet düğününü bile hayalediyordu çok güzel bir düğün yapacağız diyordu veeeeeeeee kaybettik bebklerimizi benimle beraber ağladı hastanede çok destekçim oldu o miniçik beden bile diyemeceğimiz bebeklerimle hastaneden çıkarken defin işlemleri için baba sizmisiniz dediklerinde eşimde ki buruk evet çok kötüydü o an bile evlatlarmla gururlandım demişti yani düşünün acısı bile evladın tatlı çok zor alışmaya çalışıyoruz hastaneden eve geldiğimizde hep destek oldu ama zaman zaman gelgitler de oldu bazen bana öfke duduğunu hissetim sanki ama benim psıkolojım bozuk olduğu için öyle düşünmüşte olabilirim ama atlattık artık inşallah bir daha öyle acı tecrübeler yaşamayız hiç kimsede yaşamasın
eşim fazla şeffaf düşünmez belli kalıplar vardır hep kafasında ben ise olabildiğince özgürümdür yıllar geçtikçe eşimde bana ayak uyduruyor belkide ilk evlendiğimdeki düşüncelerine ve aile yetiştirme tarzına göre bu kadar destekçim olmazdı
ama herşeyi beraber yaşadığımız için doktora birtek sefer bile yalnız gitmedeğim için çektiğim acıları da beraber yaşyor bazen çok nazlı olduğumdan şikayet eder sadece

haklısın muhakkak öyle ama hem eşlerimiz yine aynı olsaydı hemde bebeklerimiz olsaydı fenamı olurdu sanki:sm_confused:
ama inanıyorumki allahım isteyen herkeze vericek yaşatıcak o duyguyuda
o bizi bizden daha fazla seviyor ve önemsiyor çünkü
biliyorum:dance:

canım ne diyeyimki gerçekten büyük bir acı allah kimseye kaldıramayacağı yükleri yüklemez bi ayetinde yazıyor bu cümle aynen. bende bu şekilde avunmaya çalışıyorum sabrediyorum isyan etmemeye çalışıyorum.allah güç versin sana ve eşine inşlh birdaha yaşamazsınız böyle acılarr
çokkkkk geçmiş olsun

benimde 2 seneden beri olmuyor ama cok sukur ne esim ne ailesi bu konu hakkinda tek kelime etmediler.birde onlarin baskisi olsa ne yapardim.niye cocugun olmuyor filan.

bizimde 2 yıldır olmuyor eşim bana hiç belli etmez her zaman inan olacak der ama kendiside çok üzülüyo biliyorum yoldan geçen bütün çocukları sever bigün ağladı ama yine söylemedi

Yazını okudum ağladim ben ki hiç çocuk sevmem istemem çok üzüldüm çok
Sen de çok güzel bir annesin
Kızlar lütfen kendinizi suçlamayın eşlerinize karşı bu kadar sorumluluk hissetmeyin. Siz bunu seçmediniz. Allah bu şekilde olmasini istediyse kendinizi suçlamak yersiz değil mi? Bu hem sizin hem eşinizin ayri ayri imtihani demek ki. Sebebi siz değilsiniz. Ayrıca umudunuzu da kesmeyin kimler çocuk doğuruyo. Herşeyin hayırlısı öyle değil mi?

Ben eşimi 3 yıl vajinismusla süründürdüm hep destek oldu çıtı çıkmadı 6 aydır bebek istiyoruz adet düzensizliği ve pcos var doktorum tedavisiz %30 şans verdi tedavi içinde 6 ay daha baklememi söyledi yine çıt yok olmasada önemli değil diyor ama keşke bişey dese olumsuz bir tavır sergilese bunların altında eziliyorum.....
Yinede çok şükür rabime %30 da bişeydir her umutla bekliyorum her test yapışımda aslında onun benden daha heyecanlı olduğunu seziyorum canım benim olumsuz olacak diye belli etmek dahi istemiyor halbuki 2 ay önce hamile olduğumu öğrendiğinde delirmişti adeta tabi oda kimyasal gebelikmiş rabbimin gözünde anne olmayı haketmiyorsamda rabbime duam ondan baba olma hakkını almasın çünkü o mükemmel bir baba olur

melsercim canım arkadaşım...tam formdan çıkarken gözüm takıldı açtım topiği..ağladm birden..
(allah daha iyi bilir )cennet biletlerini almış olan mumudihaba nın yazdıkları hele...

arkadaşlar şöyle bi sayfaya bakınca ne görülüyor biliyo musunuz...hepiniz bi kere şunu çok iyi farkında olmalısınız ki...Allah sizleri çok seviyor ki şu dünyada günah yükünü hafifletmek için sınavına almış...istiyor ki sevdiği kullarının olanca günahı da silkelensin....
ben de vajinismusla uğraşıyorum 3 yıldr..belki bu illeti aşabilsem bile benim de olmayablr şu an bilemiyrm bile...umut allahtan....

müslümanın müslümana ettiği dua kabul olur umuduyla..dualarımdasınız......
iyyake nabudü ve iyyake nestain.....(yalnız sana kulluk eder ve yalnız senden yardım isteriz..)

Son düzenleme:

Günlerdir şu sayfayı açmaya elim varmıyor isminizi görünce açtım valla mafoldum dağıldım arkadaşlar...
Bende vajinusmusla uğraşıyorum daha doğrusu şimdi o benle yakında ben onla uğraşıcam. Bebek sahibi isteyipte olamamak Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın ama benim hayat felsefem Herşeyde vardır bir hayır ve inanıyorumki en doğru zamanda Allah bize bu mutluluğu nasip edecektir... Birbirimize destek oldukça ve dua ettikçe ben herşeyin daha güzel olacağına inanıyorum sizleri çooookkk seviyorum:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…