Bebi olmayan arkdlar elerinizin tutumu nasl

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
455
11
tedaviler doktorlar ilaçlar heray başlayıp biten umutlar içinizde yaşadığınız fırtınalar hepsi psikolojiye bağlanıyor dönüp dolaşıp kimimiz daha güçlüyüz kimimiz daha zayıf ama eminim hepimiz eşlerimiz için üzülüyoruz bu konuda:çok üzgünüm: eşleriniz nasıl bir tutum sergiliyor gereken desteği bulabiliyormusunuz
inşallah allah en kısa zamanda hepimize güzel güzel bebişler verirde herzaman hayalini kurduğumuz şekilde eşlerimize müjdeyi veririzŞeniz
amiiiinnnnnnnnnn

sevgili nursist çok haklısın eş destegi çok önemli allahtan eşim benimle çok alakalı her hastaneye gidişimde benimle gelir yada bırakır ama tlfnum hiç susmaz devamlı arar bazen dr yanında kapaymak zorunda kalırım.akşam eve geldiginde regl oldugumu söyledim moralimi düzeltmek için elinden geleni yapıyor allah herkese nasip etsin arkadaşlar.

Evet Bende Bebek Için Uğraşan Kişilerden Biriyim. Aslinda Başarmiştik Ilk Tüp Bebek Denemem Tutmuştu Fakat Bebeklerimin Kendisini Görmeden Acisini Gördük Erken Doğumla Kaybettim... Bilmiyorum Bir Daha Nasip Olurmu Inşallah...şuan Acim çok Taze Ve Eşime çok üzülüyorum O Her Zaman Sorun Yok Olmasada Olur Ben Seninle Bir ömür Böyle Yaşarim Diyor.. Iyiki Seni Kaybetmedim Diyor... Eşime Babalik çok Yakişacakti Ama Olmadi Işte....

canım çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm inşlh allah başka acılar yaşatmaz :a015:

Benim eşimde her zaman yanımda olmuştur çok şükür bana bu zamana kadar bu konuyla ilgili iğneliyici bi sözü olsaydı belki bu kadar ayakta dimdik duramazdım..Eşim herzaman der bana allah nasip etmişse olur nasip etmemişse olmaz biz yinede tedavilerimizi olalımda gerisi allahın işi der.Ben en çokta eşime üzülüyorum ona bi çocuk veremediğimden dolayı ama elimden bişeyde gelmiyo dua etmekten başka.Her ay adet oldugumda üzülürüm kendisine hasta oldum derim eşimde bana hayırlısı olsun canım üzme kendini der.Bu konuda eşim çok anlayışlı ben onu çok seviyorum yaaa,tekrar dünyaya gelseydim yine onunla evlenirdim:)

ewet canım gerçekten öyle ama ben bazen nasıl davranacagımı şaşırıyorum
bazen çok alıngan oluyorum sürekli anlayış gösteriyor destek oluyor tabiiki çok şükür ama sanki bazen bana acıyor gibi hissediyorum nasıl davranacagımı şaşırıyorum o yüzden sanırım ben ona göre daha zayıf kalıyorum

allah mutluluğunuzu bozmasın canım inşlh bebişle dahada pekişir sevginiz
sizin sebep neydi kaç yıllık evlisin

Amin...teşekkürler Allah'im Hepimize Sağlikli Geçirecek Hamilelikler Nasip Etsin....çok şükürki Mükemmel Bir Eşe Sahibim.bebeklerini Kucaklayip Defnetmiş Bir Baba Hastane Odasinda Görmeliydiniz O Acisinin Arasinda Beni Güldürmeye çalişiyordu..(gizli Ağladiğinida Görüyodum) Ve Iyiki Yanimdasin Iyiki Sana Bişey Olmadi Dedi.. En Büyük Destekçim... Eşim

allah mutluluğunuzu bozmasın canım inşlh bebişle dahada pekişir sevginiz
sizin sebep neydi kaç yıllık evlisin

Amin canım amin..valla ben bi bilsem sebep ne neden dolayı hamile kalamıyorum iki doktor değiştirdim ikiside bişeyiniz yok dediler nedeni bilinmeyen kısırlık...geçen ay bana çatlatma iğnesi yapıldı hamile kalamadım doktorum laparoskopi dedi olmadım onunda riskleri var rahim delinebilir yada iç organlara zarar verir diye bakalım artık doktor degiştirecegiz yine yinede herşeyin hayırlısı

çok geçmiş olsun canım duygularını iyi anlıyorum ilk bebegim benim karnımda öldü aradan 6 yıl geçmesine ragmen hala aglıyorum gizli gizli sonra 4 ay sonra kızıma hamile kaldım ama içide bir yara halen kanıyor allah kimseye evlat acısı yaşatmasın arkadaşlar.

denize düşen yılana sarılır derler ya böyle sebepsiz bebek olmayan tanıdıklarım vardı 3kişiden aynı şeyi duydum bel açıklığı varmış bayanda bu spermlerin yumurtaya ulaşmasını engelliyormuş saçma gelicek belki ama güvenilir kişilerden duydum eskilerden bele bardak atarlardı ya ondan sonra hamile kalmışlar..bende pos var ama bulursam yapan birini bende yaptırıcam bel ağrılarımda var zaten körün taşı gibi ya tutarsa allahtan ümit kesilmez devanındanda nerden geleceği bilinmez zararı olmayan faydalı bişey bir dene istersen

Arkadaşım ben 2 hafta önce belimi çektirdim seninde dediğin gibi denize düşen yılana sarılır diye bendeki de o hasap işte.Neyi duyuyorsam onu yapıyorum.Dün geceden beridir folik asit kullanıyorum bugünden beridirde maydanoz yemeye başladım.Neyi duyuyorsak yapıyoruz işte,bu çaresizlikten başka bişey değil.Allahım yardım et bize....senağlama

Ya Kizlar Yok Orami çektircem Burami çektircem Derken Sağlam Yerlerinizdende Olmayin Lütfen Bence Ne Denize Girin Nede Yilana Sarilin çarelerini Daha Doğal Yollardan Arasak Daha Iyi Olmazmi.. Ooo Eskilere Baksak Heryerimize Bi Ot Sikiştiracaklar Bebek Olsun Diye Bu Sefer Hepten Kisir Olcaz Valla Heee...

yok bu zararsız bişey korkma:)))
cidden belim ağrıyor onun için istiyorum hurafe bi kenarada
sebepsiz bekleyiş çok zor tahmin ediyorum dua etmekten başka yapacagımız birşey yok
bundan sonra dualarımın arasına senide katıcam canım inşlh o müjdeli haberi veririz birbirimize tez zamanda
allahım duyy artık bizidee

Kız allah iyiliğini versin güldürdün beni...:dance:

çok Teşekkür Ederim Cnm .. Hayat Işte Zorluklar Bizim Için
Benimde Dualarim Sizlerle...

Çok geçmiş olsun ben de üçüzlerimi erken doğumla ocak ayında kaybettim seni çok iyi anlıyorum senin de üçüzmüydü . Rabbim hepimize yardım etsin.

slm bende eşime yaptım bi kaç kez ağrıdığı zaman çok iyi geliyo gerçekten ayrıca zararı yok 1snelik evliyim benimde bebişim omuyo bi sorunumuzda yok bende belimi çekticem en azından deniim işe yarayabilir belki.

canım maydanoz ne işe yarıyomuş ki.hiç duymadım onu bide folik asit hamile kalmaya yardımcı mı oluyo dr tavsiyesiyle mi kullanılıyo???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…