Bebeme isim arıyorum.

Cihan kötü bence 😞
Evren Cok modern🩷

Ikinci olursa ve oda erkek olursa evrene benzeyen bir isim olsun dedim ama zaten ortada ikincisi yok :KK43:

Cihan türkiyede havali değil ama eşim italyan onlar Gio (giovanni isminin kisaltilmişi gibi) gibi telaffuz ediyorlar.
Çocuk italyada fazla sorun yaşamaz diye düşünmüştüm.

Ben mecbur hem almanyada, hem italyada hemde türkiyede kullanilacak isim seçmek zorundayim. Baya zor :KK43:

İki isim mi tek isim mi düşünüyorsunuz? Aklımda bir fikir yok ama ben erkek isimlerini daha çok sıfat olunca beğeniyorum misal Yağız Alp gibi...o adın özellikleri erkek çocuğuna geçiyormuş gibi hissettiriyor.Kız isimlerini de doğadan koyunca beğeniyorum daha romantik geliyor bana.
Tek isim düşünüyorum. ☺️

Allahın izniyle bir oğlum olacak ama henüz bir isim düşünmedik.😃 Ne ben ne eşim. Açıkçası kafamız o kadar dolu ki fırsat bulamadık bile.
👀🙄

Sizin önerileriniz ne olur kızlar?
Oğlum olsa koyarım dediğiniz?
Anlamlı güzel bir isim olsun. Eşimle sizden gelen yorumları değerlendireceğiz☺️
Sağlıkla dünyaya gelsin umarım.

Eğer olsaydı benim koymayı düşüneceğim isimler şöyle olurdu, sizinle paylaşayım: Ozan, Rüzgar ya da Ilgaz.

hofff bizde karar veremiyoruz bir türlü şehzademin adına xhxhxh yani benim aklımda bir isim var ama herif bir türlü netleşmiyor her gün bir öneri ile geliyor yazayım buraya da.
Alperen
Alparslan
Göktuğ
Batuhan
Giray
Serhat
Baturalp (benimki)

Ikinci olursa ve oda erkek olursa evrene benzeyen bir isim olsun dedim ama zaten ortada ikincisi yok :KK43:

Cihan türkiyede havali değil ama eşim italyan onlar Gio (giovanni isminin kisaltilmişi gibi) gibi telaffuz ediyorlar.
Çocuk italyada fazla sorun yaşamaz diye düşünmüştüm.

Ben mecbur hem almanyada, hem italyada hemde türkiyede kullanilacak isim seçmek zorundayim. Baya zor :KK43:
Ozellıkle Almanya da cocugunun adı almanca degılse zorbalık mobbıng Cok fazla yasanıyormus dogru mu

Allahın izniyle bir oğlum olacak ama henüz bir isim düşünmedik.😃 Ne ben ne eşim. Açıkçası kafamız o kadar dolu ki fırsat bulamadık bile.
👀🙄

Ilgaz,Mert,Emre bu 3 isim çok hoşuma gidiyor ama en çok Ilgaz

👀🙄

ARİN: Ateş ( kız)

ADEN: Cennet bahçesi (kız)

Aren: en parlak kum (unisex)

Arya: Asil (kız)

Piraye: Güzellik. (Kız)

ARJİN: yaşam ateşi (Unisex)

PARS: güc, kuvvet komutanları (erkek)

ELİSA:

LİYA: sabırın en güzeli

VERA:

DAĞHAN: güçlü yüce insan

UMAY

Karışık oldu ama başkaları da yararlanır belki. . Erkek istemişsin. Oğlum olursa düşündüğüm ilk isim arjin 💓🌸

Son düzenleme:
Biz oğlumuz olsaydı Artun koyacaktık fakat kızımız oldu Göksu koyduk😊 bundan sonra oğlum olursa uyumlu olması açısından Göktuğ koyarım sanırım Artun içimde kaldı ama🥲

kuzenimin çocuğunun adı Destan. esim de su an tutturdu erkek olursa destan koyalım diye ama aynı olsun istemiyorum.... Pars ismini de çok seviyorum ama eltimin oğlunun adı Aybars... ben de kararsızım ama Allahtan daha cinsiyet belli değil hehe

X