Bebelac mamadan şikayetciyim bebeğim maf oldu :((

Saglik bakanligi bu konularda cok hassas. En ufak sikayette bile cok ilgileniyorlar. Ama cogu insan sikayet etmekten kaciniyor. Siz pesini birakmayin, gerekirse tahlile kendiniz goturun. Icine ne katiyorlarsa artik..

Ben pesini birakmiycam zaten bimere yarin sikayet edicem mesai saatlerinde oluyorms aradim saglik bakanligi ilgileniyormu blmyrm ama gida bakanligi denetleme yapicakmis dosya takip nosu verdiler 15 gn icinde dönus olcakmis bakalm zaten internetteki sikayetlerde yalnz olmadimi anladim

bebekten bebeğe değişir mama durumu.. bizimkide aptamilden kusmadı.. şikayet etsen eline bişey geçmeyecek demekki senin bebeğine yaramamış.

Degisir evet ama bebelacin normalinde iyiydi golda gecince olmaya basladi ayni marka sonucta ne varsa goldda böyle oldu .
Ben gereken sikayeti yapicam valla gerisi onlara kalmis

büyük oğlunuz kaç aylık neden hala mama yiyor ki çorba yoğurt ne buluyorsanız verin
15.ayin icinde bir mama asigi yemek.yiyor kahvalti ediyor öglen meyve yogurt vs aksamda ama gunde 2 3 kez mama icmeden durmaz heleki gece 1 biberon icer illaki kucuk bebise verirken gelip agliyor biberonu bana ver diye mamayi cok seviyo ayiramiyorum

Not;
Kknin gereksiz yorum yapanlari benim sayfama girip yazmasin lütfen zaten cocuga üzülüyorum bide gereksiz yorumlarla canimi sikamam.
Ben mamadan oldugunu düsünmedim üsüttü sandim sonra devam edince anladim mamadan oldugunu diger mamayi verince rahatladi bylece tastikledim hatta diger mamayi aldigimda esim eskisini atma bakalim belki üsüttgnden kusuyodur gene kusmaya devam ederse üstmüstr dedi ama baktkki bunu icince rahatladi öylece netlesti.
Kullanip basina gelen veya mama tavsiyesi vericek olanlar yorum yazsin bilemeyenler bos yazip keyfimi kacirmasinlar lütfen.[/QUOTE]

:110::110::110::110:
Peki madem ...

Not;
Kknin gereksiz yorum yapanlari benim sayfama girip yazmasin lütfen zaten cocuga üzülüyorum bide gereksiz yorumlarla canimi sikamam.
Ben mamadan oldugunu düsünmedim üsüttü sandim sonra devam edince anladim mamadan oldugunu diger mamayi verince rahatladi bylece tastikledim hatta diger mamayi aldigimda esim eskisini atma bakalim belki üsüttgnden kusuyodur gene kusmaya devam ederse üstmüstr dedi ama baktkki bunu icince rahatladi öylece netlesti.
Kullanip basina gelen veya mama tavsiyesi vericek olanlar yorum yazsin bilemeyenler bos yazip keyfimi kacirmasinlar lütfen.

:110::110::110::110:
Peki madem ...[/QUOTE]

Gercekten sinirim bozuk ön yargi yapiyolar ama düsünmedim mamadan olacagini cunku diger oglumda 15aydir bebelac kullaniyoruz hic bir sorun yasamadik.
Gold daha iyi dediler aklima gelmedi zten devam ettikce ayiktim.
1 numara gold berbat bisey hatta bebelac gold 4 u buyk oglum iciyo onda bisey yok sorun 1 2 numarada internet sikayet sayfasinda benim gbi ayni sorunu yasayanda cokmus.
Diger mamayi alip eve gelene kdr esimde hatta hala üstme ihtmalni dusunduk ama digerni icip rahat yatnca netlestirdik kötü oldgnu

Merhaba öncelikle geçmiş olsun diyeyim çok zir sıkıntılı bi durum yazdiklarinizi kısmen yaşadım.cok kötü günlerdi anne sütü gelmez bebek biberona alışır mama yaramaz baska al o kusturu öteki kabiz yapar sonunda benim kuzum gelişmez :KK43:(5 aylık falanken arkadaşımın tavsiyediyle (onada dr.tavsiye etmisti)keçi sütüne başladım. 1sutse 2su olmak kosuluyla yani sulandirip verdim.ve kuzum ondan sonra resmen canlandı .evet gorenler bike böyle diyorlardı resmen canlandi kuzum. Su an tutana aşk olsun:))tavsiyem keçi sütü çok araştırdım gönül rahatligiyla verdim elhamdülillah bi sorun olmadı. .sağlıkla büyüsün kuzucuklarin...

Merhaba öncelikle geçmiş olsun diyeyim çok zir sıkıntılı bi durum yazdiklarinizi kısmen yaşadım.cok kötü günlerdi anne sütü gelmez bebek biberona alışır mama yaramaz baska al o kusturu öteki kabiz yapar sonunda benim kuzum gelişmez :KK43:(5 aylık falanken arkadaşımın tavsiyediyle (onada dr.tavsiye etmisti)keçi sütüne başladım. 1sutse 2su olmak kosuluyla yani sulandirip verdim.ve kuzum ondan sonra resmen canlandı .evet gorenler bike böyle diyorlardı resmen canlandi kuzum. Su an tutana aşk olsun:))tavsiyem keçi sütü çok araştırdım gönül rahatligiyla verdim elhamdülillah bi sorun olmadı. .sağlıkla büyüsün kuzucuklarin...

Sagol canim tesekkur ederim.
Yasayan bilir dogru söylüyosun ilk oglumda allaha skur sorun olmadi hic hatta gereginden fazla kilo aldigini söylediler erken dogmasina ragmen sükür ki yastlarindan daha gelismis di boyu kilosu vs.
Ama bu gold 1 numara sansimiza kötu cikti eskisi gene iyi ama artik piyasadan kaldirmislar hem fiyati arttirip hemde mamayi maf etmisler ben sikayetimi yaptim zaten .
Bilmiyorum bundan snra ya baska mama alirim yada dedign gbi süt veya eskisi gbi priinc unu flan denerim.

Aptamil kabızlık yaptı benim kızımda. Bebelac goldu doktor kabız yapmaz diye önerdi ama o da gaz yaptı. hipp combiotic denedim tadını sevmedi. Smilac kullanıyorum şimdi. Ben mamayı sadece muhallebisini hazırlarken kullanıyorum onda bile seçmek bir dertti.
Her bebek her mamaya aynı tepkiyi vermiyor. Deneyip bulacaksınız

X