Bebek Beslenmesi Bebelac mama

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
aldırıyor canım ben kullandım. baya iyi kilo aldırıyor. severek de içti valla.

Evet severek yiyolar ama kilo alimi normalin altindaysa olcumlerini yaptirin demir eksikligi vs de kilo alimini etkiliyo. Benim kizim da kilosu ayina gore geride devlette farkli bir mama veriyolar receteyle saglikli kilo alimi icin. Kutu mamalari hic bir doktor tavsiye etmiyo. Bunun yerine kendiniz evde ayina uygun seylerle yapabilirsiniz

Nasil bir mama verdiler sana

Ee kilo alimi degstmi bide kizin kac aylik boy kilo kac?
Kullanmaya baslayali 15 gun falan oldu yarin gidicez doktora son kilosunu yarin ogrenecegim yani benimki gibiyse zorlanabilirsiniz baktim o sutu vermeye calismaktan baska bisey veremiyorum corba falan yapmaya basladim ara vererek kullaniyorum cunku acilan sise 12 saat sonra cop oluyo. Şu an 11 aylik oldu en.son 7400du kilosu boyu uzun normale gore ama su an kac bilmiyorum. Doktorlarin dedigi kilo az ama boy normalse korkmayin ikisi de durursa o zaman sorun olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…