bebeklerinizin kilolalarını yazalım

Bende 27 haftalıkken gitmiştim 1.272 gr. boyuda 38 cm di. tü tü tü maşşallah

27+1 1415 gr olmuş bebişim dr. iyi dedi:CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bugun uye oldum. ama siteyi uzun suredir takipteyim. onayi anca alabildim valla ne zormus layhayhoy ben en son 26+5 haftalikken kontrolume gittim ve bebegim 1200 cikti doktor gayet guzel ilerdigini soyledi galiba biraz tombis olucak . rabbim hepimize saglikli dogumlar nasip etsin amiiiiiiiiiiiiiiiiin :lepi:

29+3 1573 gr olmuşş minik kuşumm.bütün bebişlere maşallahhh sağlıcakla kavuşuruz hepimmizz inşallaaaaaaaaaahhhhhhhh

dün bende kontrole gıttım . 30+2 için 1500 kg olmus boyunu sormayı unuttum ama 3 hafta önce 35 cm di sanırım 40 cm olmustur. bende tombıs bebek istıyom yaaa

dün bende kontrole gıttım . 30+2 için 1500 kg olmus boyunu sormayı unuttum ama 3 hafta önce 35 cm di sanırım 40 cm olmustur. bende tombıs bebek istıyom yaaa

maşallah bebişineee , sahi ne zaman kilo alacaklar da bunlar 3,5 kilo olacaklar yaaaa, ben de tombiş olsun diyorum ama sanırım narin bir kızım olacak , ısırmaya gelmeyecek yani Şeniz

Dün gittim 30+4 1600 gr. 38 cm

oohh ohh maşallah
ben 3 hatftaya kadar hoplayıp zıplıyodum bebiş kılo aldıkca agırlaşıyorum yurumek bıle zor gelıyoo artık yahuu. sanırım bır ay sonra daha da agırlasıp işe bile gıdemez olucam nasıl olacak bılmıyorum zızınlerımın hepsını dogumdan sonrasına kalsın ıstıyorum :sm_confused:

maşallah bebişineee , sahi ne zaman kilo alacaklar da bunlar 3,5 kilo olacaklar yaaaa, ben de tombiş olsun diyorum ama sanırım narin bir kızım olacak , ısırmaya gelmeyecek yani Şeniz

hakıkaten bende tombiş oglum olsun cok ıstıyorum saglıklı sıhaatlı hayrılısıyla tabii.mama vermeden.ama bakıyorumda bızımkı manken olacak heralde:dance: zayıf kaldı dıger bebeişlere göre.kılolar bana mı yarıyo anlamadım ki...:jeyyar:

:CüvCüv:CADIARZU:lepi::Saruboceq:ben en son gittiğimde 30 hafta 1464 gr dı 20 ağustosta yine gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…