bebeklerinizin kilolalarını yazalım

bugün kızımı görmeye gittik dr.baktıda baktı tam 25 dk.dedim noluyo bi sorunmu var hayır dedi her yerini inceliyorum e iyi dedik ölçtü biçti falan derken tam 26 haftam doldu dr.dediki maşallahı var tam 1kilo 100 gr dedi:hooray:maşallah aynı anasına benzicek benim kızım tosun tosun:dance::dance::dance:

bugün kızımı görmeye gittik dr.baktıda baktı tam 25 dk.dedim noluyo bi sorunmu var hayır dedi her yerini inceliyorum e iyi dedik ölçtü biçti falan derken tam 26 haftam doldu dr.dediki maşallahı var tam 1kilo 100 gr dedi:hooray:maşallah aynı anasına benzicek benim kızım tosun tosun:dance::dance::dance:

maşallahhhh böyle devam etsin inşallahhh:nazar:

26+3 teyim 1053 gr olmuşŞeniz maşallahhhhhhhhhh:nazar:

maşallah nısacım çok guzel beslemışsın bende 26 haftalık hamıleyım haftaya kontrolum var hep dua edıyorumkı 1 kılo olmuştur ınsallah dıye özellıkle bişeyler yedınmı kılo alsın bebek dıye?

maşallah nısacım çok guzel beslemışsın bende 26 haftalık hamıleyım haftaya kontrolum var hep dua edıyorumkı 1 kılo olmuştur ınsallah dıye özellıkle bişeyler yedınmı kılo alsın bebek dıye?

hayalcimm yok canım öyle özellikle yediğim bişey yok.şekerime bakıldı bugün bakalım sonuç ne olacak.şekerle de alakalıymış bebeğin kilosu umarım öle bişey değildir de.sadece peynir süt fazla tükettim.bu aralar sütü de nadir içer oldum zaten.inşallahh senin bıdığın da kilosu iyidir,güzel haberlerini alırız haftayaŞeniz

cuma günü kontrole gittik 29+2 yim şuan 1500gr olmuş oğlumuz. doktor sordu bakmadan önce kaç gr olması lazım dedi 1500 falan dedim ben ooo fazla dedi doktor 1300 olur bu haftalarda dedi hadi bakalım dedi bi baktı 1500gr güldük tutturmuşum yani:sm_cool:

cumartesi günü de ben gittim doktora yani 29+3 de bebişim 1395 gr olmuş maşallah

Slm. Ya benım 27 haftada dr bebegın 98 gr dedı 1 kılo bile olmamış şimdi bakıyorumda yazdıklarınıza benım oğlu zayıf yahuu. boyunu sordum 35 cm cıvarlarında dedı bende bu sıskalıgını boyuna bagladım ama canım sıkıldı yaaaa

Slm. Ya benım 27 haftada dr bebegın 98 gr dedı 1 kılo bile olmamış şimdi bakıyorumda yazdıklarınıza benım oğlu zayıf yahuu. boyunu sordum 35 cm cıvarlarında dedı bende bu sıskalıgını boyuna bagladım ama canım sıkıldı yaaaa

bebeğin narin mi yoksa tombul mu olacağı özellikle 30. haftadan sonra belli olmaya başlar dedi doktorum, ben de 24. haftada gittiğimde bebişim zayıftı üzülmüştüm ama şimdi atak yapmış , takma kafanı, ama bol bol süt ve süt ürünleri, yumurta , et gibi protein tüketmeye çalış

X