bebeklerinizin kilolalarını yazalım

35+4 haftalıkken 3100gr tosuncuk bizimkisi yani. normal dogum istiordum. doktorum boyle giderse normal doguramazsın dedi. hadi hayırlısı.

Selam kızlar,
Öncelikle bebeklerimizin kiloları eğer doktor tarafından onaylanmışsa bunu bizim dert
edinmemize gerek yok. Alt ve üst sınırdaysa problem yoktur. Bu yüzden bebeğim
sizinkilerden daha düşük kilolu diye üzülenler üzülmesin.yerimseniben

Benim ki için 32+1 sat'a göre 2.100 gram dedi.

Bebeklerimizin boylarını da yazalım. Bazı doktorlar söylemiyorlar fakat bunun formulü var.
Ultrason çıktısındaki FL değerini 7 rakamı ile çarparsanız %5 hata payıyla bebeğinizin
boyunu hesaplayabilirsiniz. Kağan Kocatepe'in internet sitesinde okudum.
Herkes bakıp bundan böyle yazsın bence

bugün kızımı görmeye gittim 32 haftalık olmuş... ve 2005 gr yüzü küçük ama kendi kilosu gayet iyi dedi dr....15 gün sonraya tekrar randevu verdi... ve artık tam gün belirlenecek .... zaman yaklaşıyor ... kızım geliyor kızıııııııııımmmm minik kuşumu sabırsızlıkla bekliyorum kızlaaaaarrrr ... heyacandan avazım çıktığı kadar bağırasım var.....

36+5 de gittim
2.662 kg olduğunu söyledi doktorumuz.
boyunu soylemeyı unuttu ama arkadasın dediği gibi hesaplarsak eğer;
49 cm..
ben normal doğum istiyorum. doktorumda n. doğum ıcın ne az ne cok kılolu olucak tam ıdeal ıstediğim gibi 3.100 civarı doğar dedi.
birde boyum cok uzun olmadığı içiin cok ırı bebek olmaması ıyıymiiş.boy kısaldıkca pelvik boy da kısalıp daralıyor ve n. doğumu zorlastırıyormuş..

35+5 2991 gr mış miniğim.doğum kilosu 3-3 buçuk arası olur dedi gayet normal dedi çok şükür.dikkat etmişsin şekerine şeker bebek olıcak dedi.gerçi o benim lolipop şekerim dr nerden bilecek:dilcikar:

ya burdaki kilolara bakıyorumda benmki çok fazla acaba ben mi yanlış anladım doktorun dediğini 3700 çok geldi gözüme

ya burdaki kilolara bakıyorumda benmki çok fazla acaba ben mi yanlış anladım doktorun dediğini 3700 çok geldi gözüme

evet canım orada bir tuhaflık var ben senin 2700 yerine yalnışlıkla 3700 yazdığını düşünmüştüm ama bu haftada bu kadar olmaması lazım.sen maşallah tv ve gazetelelere çıkarsın bu gidişle:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…