Bebeklerinizin cinsiyetleri

selam bayanlarr ben dün dr gittim bizim zibidi göstermiyo doktora ısrar ettim kıza benziyo dedi sonra kafasına baktı tekrar cinsiyetine baktı bi baktıı şimdide erkeğe benziyo dedi ama bu galiba kordonu dedi göstermiyo kendini yaaaaaaaa(( ama kız galiba sağlıklı olsunda

buduru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek
dodo06 - erkek
prenses - kız
florya - erkek
silayda-kiz

dün ögrendim, ne yalan söyleyim birazcik üzüldüm, bir kizim var bu da erkek olsaydisenağlama
ama üzüntüm fazla sürmedi hersey yolunda dedi doktor saglikli olsunda bebegim, artik kizim diye seviyorum:1hug:

kızlar benim kızım oluyo dra fıkrınız değişirmi diye sormadım ama cok emın konustu heralde değşmez acıkcası ben kız ıstıyordum allah gonlume gore verdıı.darısı butun annelerın basına içim içime sığmıyo bide kızımı ultrasonda ole kıpır kıpır görünce unuttum hemen kız erkek nolursa olsun

kızlarrcımm benimde kızım oluyoo bugün geldik dokrotdan allahım nasılda belliydi kukusu ya resmen anne bak der gibi açmıstı.tüm istiyenler ögrensin inşallah.aybüke sen yani :))

slm nisan bende 2 gün önce 4 lü test yaptırdım 16 haftalıktı tam doktorum 3 lü mü 4 lü testmi yaptırmak istersiniz dedi 4 lüde herşey net olduğu için 4 lü yaptırdık az önce labaratuvardan aradılar sonuç çıkmış çok korkuyorum biproblem çıkacak diye cinsiyetini çok merak ediyorum hiç birşey söylemiyo dr sinir oluyorum.. sen kaç haftalıksın şu an kafam karıştı sanki bi problem varmış gibi erken yaptırdı doktorum bana bu testi diye düşünüyorum??

yaa bende öğrenmek istiyorum artık yaa, daha 14 gün var öğrenmemize, o da gösterirse tabi. Bide 3'lü testle 4'lü test arasındaki fark nedir, 4'lü test daha mı iyi?????????????

duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek
dodo06 - erkek
prenses - kız
florya - erkek
silayda-kiz
cgdmabky - kız
demircool-kız
6 kız - 8 erkek eşitlik sağlanmak üzere

kızlarrcımm benimde kızım oluyoo bugün geldik dokrotdan allahım nasılda belliydi kukusu ya resmen anne bak der gibi açmıstı.tüm istiyenler ögrensin inşallah.aybüke sen yani :))

çok sevindim gözün aydın canım.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yaa bir ben kaldım galiba inşllh yarın bende ögrenirimsositososito

ay canım çok sevindim hayırlı olsun. erkek çok demiştik ama kızlar da çoğalıyor.

kızlar selam uzun süredir evde değildim bakamıyordum siteye,maşallah bebişlerimize cinsiyetler belli herkesin nerdeyse.bende 14. haftada öğrendim oğluşumuz geliomuş,dün tekrar testler için gittim farklı bi doktor baktı oda erkek dedi,artık değişmez sanırım:)

canım ben 14 haftalıkken gitmiştim dr a kız demişti 16 haftalıkken test yapacak şuan 15 haftalık oldum geçen gün yine gittim karnım ağrıyo diye ozamanki kontrolünde de kız dedi değişmez artık heralde :) ama senin baya büyümüş artık söylemesi gerekir diye düşünüyorum ama göstermiyoda olabilir tabi :))

kızlaaarr listeye bizide ekleyin bir delikanlı geliyoooooooo.:sm_cool::sm_cool: darısı öğrenemeyenlerin başına:dance::dance:

Ben de dün öğrendim oğluşum geliyor, hiç yormadan dr amcasını ve bizi gösterdi bebişim. 14+1 de öğrendim

Ben de dün öğrendim oğluşum geliyor, hiç yormadan dr amcasını ve bizi gösterdi bebişim. 14+1 de öğrendim

gözün aydın canım desene erkekler yine önde gidiyor. hadi hadi bakalım hayırlısısırnaşık şeysırnaşık şey

arkadaşlar listeyi biraz düzenleyip sayıları belirginleştirdim
8 kız- 11 erkek bebek
hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah

Şubat kızları :

1. duru24 - kız
2. derinzlm - kız
3. prenses - kız
4. silayda - kiz
5. cgdmabky- kız
6. demircool - kız
7. mysticall - kız
8. nisan84 - kız

Şubat erkekleri :

1. pembepanter - erkek
2. burçin2684 - erkek
3. ssaslan - erkek
4. rainbow07 - erkek
5. dilek_83 - erkek
6. özlemimm - erkek
7. dodo06 - erkek
8. florya - erkek
9. vidi - erkek
10.hüvik - erkek
11.nilocan - erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…