Bebeklerinizin cinsiyetleri

Kıslar bu topiğin açılması iyi olmuş. öbür türlü kimin nesi olacak diye takip ederken bi hal oluyordum. bakıyorum da yavaş yavaş cinsiyetler belli oluyor. benim ayın 5-10 arası randevum var. umarım ozaman söyler doktor cinsiyetini. şuan daha kücük ama ozaman 16 haftalık olacak . Allah hayırlı evlatlar versin hepimize.

merhabalar benim k,ni duymayan kalmadı gerçi ama :) kız bizim bebeğimiz allah herkese gönlüne göre versin inşallah

slm. benmkide tam belli degil dr erkege benziyo dedi ama belki farklı çıkabilir ondan heveslenmiyorum.rabbim herkesin gönlüne göre versin

arkadaşlar bir liste yaptım. belli oldukça listeyi kopyalayarak ekleriz.
duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız

duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek

bugün artık drum söyleyebilirsiniz dedi :)

selam arkadaşlar bende cuma günü kontrole gidicem bakalım belli olcakmı merak ediyorum :))

duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek

bende bugün öğrendim.:)
herkesin allah gönlüne göre versin

duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek

duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek

kız annelerin koruyun kızlarınızı
:)))

bu işte bir terslik var ama hani bir erkeğe 3 kadındı
e burda 3 erkeğe 1 kadın düşecek gibi duruyor

ya benimki ne olacak acabaaa ağlamak istiyorumsenağlama
herkes öğrendiii..bi ben kaldım gitmeme 1,5 hafta var ya bide göstermezseeesenağlamasenağlama

doğru söylüyosun arkadaşım erkekler fazlalıkta bende 11 haftalıkken gittiğimde kız olabilir dedi bi hafta sonra kontrölüm var o zaman daha net olur. ama kızım olucakmış gibi yanılmaz doktor kaydirigubbakcemile2

ben dee cuma günü öğreneceğimmmm,, demircoool aynı gün paylaşırız artık,, he he ne güzelll:lepi::lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…