Bebeklerinizin cinsiyetleri

duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek
cimcime21- erkek

hiç bir doktor yüzde yüz demez diye biliyordum.çünkü hiç yokta 1 ihtimal vermek lazımkaydirigubbakcemile

bende çok şaşırdım ama doktorum öyle dedi...

buduru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek
dodo06-erkek:1shok:

Merhabala..r bende şubat annesi olucam inşallah. 13+1 günlüğüz şuanda ,
12 haftalıkken doktorum kıza benziyor demişti ama net olarak 1 ay sonra belli olur dedi
bende kızım diye seviyorum bebişimi... Allah herkeze hayırlı sağlıklı sihatli evlat versin sağ sağlim dünyaya gelsinlerde kız erkek fark etmez değilmi kızlar :CüvCüv:

benim de bir sonraki kontrolüm haftaya çarşamba ( 27/08/08 de ) tam 14 haftalık oluyoruz. İnşallah bizde öğreniriz cinsiyetini. Bu büyük bir heyecan ve merak konusu evimizde:)) Allah hayırlısını versin kızlar. her iki cinsiyette kabulüm valla yeterki sağlıklı olsun... :nazar:

Merhabala..r bende şubat annesi olucam inşallah. 13+1 günlüğüz şuanda ,
12 haftalıkken doktorum kıza benziyor demişti ama net olarak 1 ay sonra belli olur dedi
bende kızım diye seviyorum bebişimi... Allah herkeze hayırlı sağlıklı sihatli evlat versin sağ sağlim dünyaya gelsinlerde kız erkek fark etmez değilmi kızlar :CüvCüv:

amin cnm allah gönlüne göre versin :CüvCüv:

arkadaşlar bende dun kontrole gittim dr um kız dedi hala pipisi yok ama kızlarda kesin konuşmayı sevmiyorum siz yinede bişiler almayın dedi 15 gün sonra yine gidicez hem 3lü test yapılcak ozaman kesinleşir dedi yani şimdilik kız bebişim :)) işallah sağlıklı olurda kız erkek önemli değil

kontrölüm çarsamba günü, insallah o gün ögrenirim bebisimin cinsiyetini:emir_bebek:
bana sorarsaniz tabiiki erkek isterim çünki bir kizim var ama doktorum kiz dersede üzülmem, insallah saglikli olurda farketmez.

buduru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek
dodo06-erkek
prenses:) kız

(hehe kızım şimdiden çok şanslı, baksanıza damat seçeneği çok maşallahhhh ::)) )

ay nurrrrrrrrrr çok heyecanlıyımmm ya göstermnezseeeeeee bana 1 ay geçmez vallaaa kalpten giderim:KK70::KK70: sonucunu bekliyorum seninde erkekse zaten çıkmıştır pipş:KK70::KK70:

buduru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek
dodo06 - erkek
prenses - kız
florya - erkek

ya bende henüz öğrenemedim
çok merak ediyorum
allah nasip kısmet ederse pazartesi dr gidicem
inşallah ozaman öğrenirim

buduru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek
rainbow07 - erkek
dilek_83 - erkek
özlemimm - erkek
dodo06-erkek
prenses:) kız

(hehe kızım şimdiden çok şanslı, baksanıza damat seçeneği çok maşallahhhh ::)) )

gerçekten kızlar çok şanslı:dance:
şubat bebekleri çoğunlukla erkek...:1hug:

ay nurrrrrrrrrr çok heyecanlıyımmm ya göstermnezseeeeeee bana 1 ay geçmez vallaaa kalpten giderim:KK70::KK70: sonucunu bekliyorum seninde erkekse zaten çıkmıştır pipş:KK70::KK70:

gösterir bence kıs artık baya büyüdü maşallah. Sen yarın kaçta gideceksin doktora? Ben akşam iş çıkışı gidiyorum nöbetçi olduğu günler. Yarın belli olursa akşam gelirim kk ya haber vermeye:)) artık belli olsun yaa :Saruboceq: :)

X