bebeklerinizi yastıktamı yatırıyorsunuz???

OznurEylul

kafa bulanık
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
579
0
40
kızlar bebeğim 2 ay 3 günlük. hiç yastıkta yatırmadım. acaba yatırsammı? 1 kaç arkadaşım yastığa hiç alıştırmamıştı. çocukları 8 aylık hala yastıksız yatıyor. acaba hangisi sağlıklı yastıklımı yastıksızmı??? :uhm:

doktorumuza sordum bunu ben. 5. aydan evvel yatmamalı dedi.

canım ben yatırmıyorum.benim dr. da 6 ayına kadar yatırma sonra 1 yaşına kadarda beline kadar gelecek şekilde yani hafif meyilli yatır dedi.yaşına kadar tam yastıkda yatırma dedi.ben sadece ayağımda sallarken yastığa koyuyorum

canım bebekleri 1 yaşına kadar yastıksız yatırmak gerekiyomuş doktorumuz söyledi Allah korusun yatarken kusma tehlikeleri var ben yastık kullanmıyorum oğlumun 3 ayı bitecek su ana kadar hiç kullanmadım sadec ayağımda sallayıp uyutuncaya kadar yastık kullanıyorum yerine bırakınca yastık koymadım hiç şimdiye kadar tedbiri elden bırakmamak lazım bence kullanma...

bende hiç kullanmıyorum ve oglum istemezse hiç de kullanmayı düşünmüyorum

berilde ince bir yastıkla yatıyor..ben de kusan bebeklerin kafaları biraz yukarda ve sağa dönük yatması gerektiğini okuduğumdan beri öyle yatırıyorum..berilde seviyor.şu ana kadar hiç problem yaşamadım.hatta gece yastıksız yattığında hep kusmuş buluyordum sabahları şimdi hiç olmuyor.ama doktora hiç sormadım okuduğumda gerçi bir doktor yazısıydı ama.neyse berilde bir sıkntı yok.ama yastık sadece kusma probleminden dolayı mı yasak yoksa başka sebepler de var mı yatmaması için?beni de bilgilndirin lütfen...:)

evet bende merak ediyorum ben de egeyi yumuşak bir yastıkta yatırıyorum eğer kusma içise öle bir sorunumuz yok çok şükür ama gelişim içinse derhal bırakırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…