3. Kez Bebek Kaybı

Hsg çekildim sıkıntı yoktu canım. Benim bebekler 6+5 de öldüler öğrendiğimde de 8 haftalık hamile oluyordum. Bendeki sıkıntı pıhtılaşmadan kaynaklı sanırım. Doktorum bir daha ki gebelikte iğne ve hap kullanacağımı söyledi bir de öyle deneyeceğiz. Rabbim kolaylık versin hepimize inşallah.
Doz yetersiz mi geldi acaba iğne kullanmissin çünkü.

Doz yetersiz mi geldi acaba iğne kullanmissin çünkü.
İğne değil de hap kullandım. Hafif pıhtılaşma denildi bana ama şimdi de iğne ve hap kullanacaksın denildi. Deneme yanılma gidiyoruz bakalım bundan sonra hayırlısı sağlıklı sıhhatli gelsin inşallah. Çok zor süreçler seni de çok iyi anlıyorum. Ben çok stresliydim 3 hamileliğimde de sürekli bir şey olacak korkusu oldu. Neyden korktuysam başıma geldi. Kafam bir türlü rahatlamamıştı. Şuan nedense çok rahatım eskisi kadar hevesim kalmadı. ama dilerim rabbimden en kısa zamanda beklemediğim bir anda bir sürpriz yaşarım yaşarız 🤲🏻 Kafa rahatlığı lazımmış öyle düşünüyorum artık. Bizim gittiğimiz özel doktor önümüze ne dosyalar koydu ilk çocuğu olmuş sonrasında 4 kere ard arda dış gebelik geçirmiş. 7 düşük yapıp sonrasında bebeği olanlar. Artık bize ne yaptılarsa yediğimiz içtiğimizden mi oldu bilmiyorum. Bu devirde çocuk sahibi olmak çok zorlaştı. Ve en önemlisi de rahat olmamakmış çok pişmanım neden bu kadar kendimi üzdüm. Sürekli stres yaptım her şey yolundayken bile sürekli araştırdım öyle mi böyle mi derken kötüyü kendime çektim. Bundan sonrası çok güzel olacak inanıyorum. Rabbim geçiktiryorsa güzelleştiriyordur. Hepimizin gönlüne göre versin

Son düzenleme:
Kızlar merhaba öncelikle hepinize ayri ayri sabir diliyorum bende ayni seyleri yasadim sizi cok iyi anliyorum belki bir nebzede olsa bir ornek olur diye yazmak istedim. Ben 2 defa kalp durmasiyla bebeklerimi kaybettim ikici gebeligimde önlem amacli voaspirin kullanmistim ama fayda olmamısti daha sonra genetige yönlendirildik sonuclarimizda herhangi bir sorun cikmamisti. Ama genetikteki uzman doktor bana coaspirine ne zman basladigimi sordu bende hamileligimi ogrenir ogrenmez basladim dedigimde o hic bir ise yaramaz en az 3 ay onceden baslaman lazimdi dedi yani size tavsiyem mutlaka hamile.kalmadan 3 ay once hem.folik asid hem co aspirine baslayin . Daha sonra gezmdigimiz proflar doktorlar kalmadi ama bir fayda gormedik ama tesadufen bir doktor bulduk bu doktorum ama en bas tsh testi yapti ve benim tsh sınırdaydi doktor buda sana düsük yaptirir dedi hemen ilaca basladi yani mutlaka tsh baktirin kizlar sonra hamile kalmadan 6 ay coaspirin kullandim hamile kaldigimi ogrendigim gibide oxpar igne ve progestan aldim suan masallah 4 ayi doldurduk umarim bende sizlerde saglikla kucagimiza evlatlarimizi aliriz umudunuzu kesmeyin lutfen sizi seviyorum 🙏😊🌹

Kızlar merhaba öncelikle hepinize ayri ayri sabir diliyorum bende ayni seyleri yasadim sizi cok iyi anliyorum belki bir nebzede olsa bir ornek olur diye yazmak istedim. Ben 2 defa kalp durmasiyla bebeklerimi kaybettim ikici gebeligimde önlem amacli voaspirin kullanmistim ama fayda olmamısti daha sonra genetige yönlendirildik sonuclarimizda herhangi bir sorun cikmamisti. Ama genetikteki uzman doktor bana coaspirine ne zman basladigimi sordu bende hamileligimi ogrenir ogrenmez basladim dedigimde o hic bir ise yaramaz en az 3 ay onceden baslaman lazimdi dedi yani size tavsiyem mutlaka hamile.kalmadan 3 ay once hem.folik asid hem co aspirine baslayin . Daha sonra gezmdigimiz proflar doktorlar kalmadi ama bir fayda gormedik ama tesadufen bir doktor bulduk bu doktorum ama en bas tsh testi yapti ve benim tsh sınırdaydi doktor buda sana düsük yaptirir dedi hemen ilaca basladi yani mutlaka tsh baktirin kizlar sonra hamile kalmadan 6 ay coaspirin kullandim hamile kaldigimi ogrendigim gibide oxpar igne ve progestan aldim suan masallah 4 ayi doldurduk umarim bende sizlerde saglikla kucagimiza evlatlarimizi aliriz umudunuzu kesmeyin lutfen sizi seviyorum 🙏😊🌹
Allah razı olsun canım bu tavsiyeni deneyeceğim

Hiç yaşamadım canım. Çok geçmiş olsun. Belki de engelli olmaması şükür sebebidir. Umarım güzel, mutlu ve saglikli bir hamilelik sonrasında evladını kucağına alirisn

X