bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz?

kubra_suden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
76
0
41
arkadaşlar bebeklerinizi ayakta sallayarak mı,kucağınızda mı,karyolasında mı vs. nasıl uyutuyosunuz.ben emzirip yerine yatırıpkendi kendine uyusun yada yatağında sallayarak uyutmak istiyorum ama olmuyo.hanfendi nasıl isterse öle uyuyo bazen kucagımda bazen ayaklarımda genelde ayaklarımda,bazen emerken uyuyo hemen yatırıyorum.gazını çıkarmaya ugrasmıyorum uykusu dağılmasın diye siz nasıl yapıyosunuzCADIARZU

bizimki uyumak isterse zaten kendisi sızıp kalıyo ama uyumak istemezse amuda kalksamda yumuyo o yüzden bende kendi haline bırakıyorum yoksa ben uyutmak isteyipte o uyumadımı aha çok yoruluyorum . başında çan çan konuşuyorum . öle bakıyo suratıma sonra sıkılıyo heralde gözlerini yumuveriyo :)

bizimkilerde kerem uykusu gelince kendi uyuyor genelde ana kucağında gece ise ayaktasallıyorum yada uyurken götürüyorum odaya kaan bey ise mmamadan sonra illa ayakta sallanmak istiyor bazen gündüzleri kendi kendine uyuyor.. gecede yatağında oyuncaklar var onlara bakıyor uyanırsa gece lambasının ışığında...

ya ne guzel kendı kendıne uyuyan bebısler var masallah. benımkı dogdugundan berı hep memede uyuyor. daha hıc kendı kendıne yada ayakta vs uyumadı hep gogsumde. oda dalana kadar beklıyorum yoksa gozler faltası gıbı. bazen dalsın dıye beklerken uykusunu alıp uyanmıs oluyo :)) zor ısler ya

bizimkilerde yeni alıştılar zaten.. şimdi kaan beyde alışkanlık oldu ayakta sallanmak kerem bey ise hiç sevmiyor ayakta sallanmayı uykusu gelince gözleri kapanıyor kızarıyor ya yatırıyorum kendi uyuyor yada ayakta hafif sallayınca uykusu geldiği için direnemiyor...

Benimki genelde memede uyuya kalıyor ama sallanmaya da dayanamayıp hemen uyuyor. Bir de ona yeni oyun halısı oyuncağına benzer, yukardan sallanmalı ışıklı müzikli oyuncak aldık. Işıklarını takip ederken en geç 15 dakika içinde uyuyakalıyor. Takip edicem diye çok mu yoruluyo ne :)

benim kızımda uykusu varsa bazen kendikendine uyuyor yada emerken uyuyor ama uykusu yoksa ne yaparsam yapim uyumuyor.uyku konusunda bir problemimiz yok çok şükür uykusu gelince uyuması rahat oluyor kuzumun.bazende beşiğinde sallayarak uyutuyorum.

gündüz emerken yada ana kucağında sallanırken uyuyor ama gece saatlerce koynumda sımsıkı sarılmış gezerek en az iki saatte uyuyor başka türlü mümkün değil çok yoruluyorum

nazlımelek çok merak ettim iki bebişine birden nasıl bakıyosun zor degilmi yanında sana yardım eden kimse varmı biz bi tanaye zor bakıyoruz nediim allah yardımcın olsun

benim tuanamda bazen ayakda bazen gögsümde uyur daha kendi kendine uyudugu görülmemiş gece uyumadan önce 2 saat ugrasırım uyutmak için

benim gögsümde yada kucakda gezerken uyuyor..
tam uyudu deyip yatağına koyarken uyanırsa işte o zaman dibe vuruyorum.. kollarım kopmuş ama tekrar uyanmış, yatağa koymaktan korkuyorum uyanacak diye

benim oglum cok akilli ya saat aksam 9 oldumu yatiyo zaten sallamamagerek yok alti temiz karni tok olsun yeter o benim canim ya

ben genelde sallayarak uyutuyorum. daha doğrusu saatler sonra yorulunca kendisi uyuyor

cnm valla benim canavar çarşafın içinde sallanarak uyuyo geceleri.gündüzleri yanımda sallayacak kimse olmayınca saç kurutmayı çalıştırıp(çalıştırmazsam çok ağlıyo) ayağımda uyutuyorum.3 aydır hiç kendisi yada emerken uyumadı çooook zor uyuyo hep.

cagancuk banyo yaptırıp yatırmayı denedin mi? ben akşamüstü banyo yaptırıp bide masaj yapınca uyandıramıyorum beslemek için bile. ben bed time in çok faydasını gördüm bi dene istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…