Bebeklerinizi gün içinde nasıl uyutuyorsunuz?

aslında uyku süt mama kadar ihtiyaç haberleri yok,,nie bu sorlanırlar anlamam gerçi dediğniz gbi uykusu gerçekten iyce geldiyse iki pişpiş de yetior ama nadir

gamzecim ben ilk zamanlarda kucakta ayakta dolasark uyutuyordum...evde kalabalıktı..kucaktan kucaga alınıyordu yavrum...dedim böle olmayacak ...stork dondolıno beşik aldım..uzaktan kumandalı ....sallanıyor ve müzigide var..kızım onda uyumayı çok seviyor...1 yıla kadar kullanabiliyorsun...3-4 yasına kadar da mama sandalyesi olarak kullanabilirsin....alıskanlık yapmıyor sallanıcam diye......kendi kendine uyuyor bazen...yapsada sorun yok beşik kendi kendine sallanıyor...geceleride kendi beşiginde uyuyor...kesinlikle tavsiye ederim....işlerimi rahatlıkla yapabiliyorum...ayrıca bebegin saallanması gelişimine faydası varmıs..bilim adamlarınca ispatlanmıs..

ben artık çok zorlanıyorum uyuturken ayakta sallıyoruz baba anne sırayla hiç istemiyordum aslında ayakta sallamayı ama uyusun diye ne yapacağını şaşırıyorsun walla bazen örtüye koyuyoruz anne baba sallıyoruz, uyusun en ufak bi seste uyanıyor annem çok zorlanıyor şimdi bakarken gündüz uykusu en fazla 1 saat oda çok yorulduğunda , gece iyi uyuyordu şimdi hep uyanıyor sanırım ben çalışmaya başladım diyede böyle oldu gece uyandığında yanıma almaya başladım birlikte uyuyoruz benimle vakit geçirmek istiyor sanırım alıştırmam lazım kendisi uykuya dalsın diye ama olmuyor dün akşam yatağımıza yattırdım birlikte uyuyalım diye tam 3 saat emziğini attı ağzından büttün ellerinin parmaklarını yedi yok benim uykum geldi artık uyudum babası dayanamamış ayaklarında sallamış 15dk bizimki yine gözleri açık babasını seyrediyormuşş :)) sonra birlikte uyumuşlar yorgun düşerek, yardımcı olun kızlar banada nasıl uyutacağım ben oğlumu ??

Bebeğim sadece anne sütü alıyor ama bunun uykuyla bir ilgisi yoktur heralde. Linanın bir derdi yoksa kendi kendine uyuyor aslında bak bugün hiç sallamadım yine uyuyor maşallah.

Son düzenleme:
Bebeğim sadece anne sütü alıyor ama bunun uykuyla bir ilgisi yoktur heralde. Linanın bir derdi yoksa kendi kendine uyuyor aslında bak bugün hiç sallamadım yine uyuyor maşallah.

elvin kendi kendine uyumuyor illa ayağımda sallanamam gerekiyor.bin de bir akşam geç vakit ana kucağında tv izlerken uyuyabiliyor ama fazla deil o da.bu aralar gene gece uyumaz oldu en erken 3 te uyuyor

sizde bizim gibisiniz emekki canım...en erken 3-bizimde...

bir de çok değişti ya mesela 2aylıktan sonra bi süre akşam 9 gibi uyumaya başlardı 4-5 saat aralıksız
uyurdu sonra emer yine uyurdu 2 saat falan sabah olurdu zaten,,sonra birden bire 2saatte bir uyanıp emr oldu büyüdükçe sanırım daha çok doymak istio e anne sütü de çabuk hazmediliyo
ben ona bağladım ama hayırlısı bakalım tabe uyuma saati akşam 5 e falan kaydı :)

ebrar da genelde mama yeken yada beni emerken uyur bazende kucagımda sallayarak uyutuyorum bugünlere bide eee eee ye alıştık ben demesen kendi dio çok hoşuma gidio :)

Başlarda kendi kendine uyuyordu kızım,emdikten sonra gazını aldığımda rahatlayıp uyuyordu yatağında ama son günlerde iyice huysuzlaşmaya başladı.Ayakta sallanmaya alıştı hanımefendi sallanmazsa genelde uyumuyor.Çok derin uykusu varsa nerede nasıl farketmiyor uyuyor ama aksi durumlarda babası ve ben dönerli bir vardiya ile sallıyoruz zilliyi yoksa yook(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…