bebekleriniz günde ne kadar uyuyo hanımlar

Aysgl07

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.993
9
benim oğlan saat 10 gibi uyuyo sabah 1 saat sonra kalkıyo sonra saat 2de bida uyuyo o da 1saat akşam 6 yada 6.30 da bi yatıyo sabah 6ya kadar uyuyo aralıksız :dance:

benim oğlum sabah 6:30-7 gibi uyanır.1 saat sonra tekrar uyur 10a kadar.sonra 1de 4te 7de uyur.ama onlar da yarımşar saat en fazla 40dk olur.akşam da 9 ya da 9:30 gibi uyur sabaha kadar.tabi 1 veya 2 kere kalkar emer yine uyur.böyle işte benim oğluşumun uykusu...

benim kizimda sabah 8 gibi bazen 9da kalkar,11:15 de beni uyut diye mizmizlar..en fazla 1 saat uyur sonra aksama kadar 1 yada 2 kere en fazla 1 saatlik uyku uyur..
aksamda yorulmasina göre 8,9,en gec10da uyur gece 1 yada 2 kere kalkar..
gece bazen tam uyaniyor ozaman uyutmasi zor oluyor,dün aksam iyice yordum uyuttum dedim sabahlar heralde nerdeeee..bende biraz islerimi hallettim gec yattim hic yapmadigi biseyi yapip 2de bi uyandi,4dü geciyordu hala uyumadik zor bi geceydi..damaklari iyice dis alarmi veriyor ondan mi bilmem düzenmiz arada degisiyor..

benim kızım en erken 23:30'da uyuyo ve bu gece 1 e kadar uzayabiliyo.erken uytma düzenini bi türlü oturtamadım.sizin bebişlerinize de 41kere maşallah diyorum..

Biz sabah 8-8,30 gibi uyanıyoruz sonra akşama kadar 3 kez yarımşar saat uyuyor akşam 5,30 gibi yatıyor 2 saat uyuyor en sonda 11,30-00.00 gibi yatıyor gece normalde 2 kez kalkardı bu aralar sürekli uyanıyor neredeyse saat başı ya artık doymuyor yada dişten tam anlayamadım

aslında hemen hemen aynı bebeklerimiz.ben sadece şuna dikkat ediyorum mama verdiktensonra yarım saat içinde hemen uyutuyorum ki karnı tok enerji harcamadan kilo alsın diye.sabah uyandığı gibi hemen emziriyorum.asla karnını doyurmadan uyutmuyorum isterse sabahın 5 i olsun

bugün nasıl olduysa 2saate yakın uyudu benim oğlan şaşkınım şimdi yine uyuttum bakalım ne kadar uyuyacak gündüz az uyuyo ama benim bebişim geceleri annesini üzmüyo hiç aralıksız uyuyo acıkınca azcık mızıklar ondada biberonu dayarım yer mamasını doyunca çeker ağzını uykuya devam eder gece 12 saat uyuyo zaten gündüz az uyusada olur bence

slm benim kızımın uyku düzeni hala sağlayamadık ne yapicam bilmiyorum

15 gün izne çıktuk kayın validemlere gittik uku düzenimiz allak bullak oldu erkenden uyuyan çocuk artık 10 -11leri buluyo gündüz zaten çok az toplasan 2saat uyuyo napcaz biz bu yaramazlarla :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…