Çocuk Hastalıkları Bebeklerin diş çıkarma huyzuslugu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Saadet4444

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2022
97
0
30
Kizlar bebeğim 3 gündür çok huysuz ne yapsam agliyo istemiyo kucağımda bile durmuyo aşırı bı salya artısı var eli hep ağzında muhtemelen dış cikarticak diş çıkarma huysuzlugu kaç gün sürer ağlamasına dayanamıyorum önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Kaç aylık ? Kulaklarını elliyor mu ?

Merhaba benim kizim 9.5 aylik ilk disi daha yeni cikiyor, cam bardak ya da cay kasigiyla disine hafif dokundurdugunuzda tik tik sesi geliyorsa patlamis demektir. Bu ses bizim daha dun geldi

Belirtileride yaklasik 20 gun surdu uykulari zaten cok kotuydu iyice kotulesmisti, eli hep kulagindaydi kizarmisti artik kulaginin ic kepce kismi ve salya miktarinda artis vardi. Bir de gece ciglik atarak uyaniyordu. Tetagil kullaniyorum ben suanda cok huzursuz oldugunda da calpol veriyorum. Insallah kolaylikla ciksin disleri bizi cok zorladi

Bende emin değilim dış çıkardığında ama yine de tedegal kullanıyorum MasAllah senin kuzuya da bizde insAllah kolay atlatiriz

Rossmanda bebekler için diş jelleri var ağrıyı önleyici süreyi rahatlatıcı zararsız ben hep onu kullandim inanin cocuk rahatladi bence bir bakin pahali da değildi yazik çocuk acı cekmesin

Bu arada uyku için bende çok kötü durumdaydim ama baybay damla kullanmaya başladım çok şükür çok rahat geçti geceleri

Rossmanda bebekler için diş jelleri var ağrıyı önleyici süreyi rahatlatıcı zararsız ben hep onu kullandim inanin cocuk rahatladi bence bir bakin pahali da değildi yazik çocuk acı cekmesin
İsmi rossmanda mi dış çıkarıp cikarmadigini tam bilmiyom tedagel ve calgel kullanıyor ama pek işe yaramadı galiba

İsmi rossmanda mi dış çıkarıp cikarmadigini tam bilmiyom tedagel ve calgel kullanıyor ama pek işe yaramadı galiba
Diş çıkarıyordur 2 3 ay öncesinden başlıyor ağrısı ne yazık ki dentinox kullanmıştım ben hala var mı bilmiyorum yoksa trendyolda falanda var sanırım...Bir de sürekli dış masajı yapıyordum slikon parmak dış fircalarıyla onu da rosmandan almıştım

Teşekkür ederim canım bilgiler için dentinox da var

Benim oğlum 11 aylık devamlı kulaklarını çekiyor emerken ne yapmam lazım kulak için anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…