Çocuk Hastalıkları Bebeklerin diş çıkarma huyzuslugu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benim oğlum 11 aylık devamlı kulaklarını çekiyor emerken ne yapmam lazım kulak için anneler
Bir alışkanlık olmuştur kendini öyle rahatlatıyor benim oğlum genelde uyumak istedigi zaman emerken kendi kirpileriyle ya da benim kirpiklerimle oynar hiç rahatsız olmuyorum aksine komik tatli geliyor bana

Kaç gün sürer peki bunları deniyorum işe yarar mı acaba
Ona birşey diyemem ki her bebek farklı ben sürdüm mu dentinoxu yarım saatte bir saatte etki ediyordu uyuyordu 3 4 saat sonra tekrar suruyordum ama slikon parmak fircayla iyice gezdiriyordum dış yerlerinde parmagimi

Ona birşey diyemem ki her bebek farklı ben sürdüm mu dentinoxu yarım saatte bir saatte etki ediyordu uyuyordu 3 4 saat sonra tekrar suruyordum ama slikon parmak fircayla iyice gezdiriyordum dış yerlerinde parmagimi
Bende böyle deniycem o zaman çok teşekkür ederim ilgilendigin icin

Bende emin değilim dış çıkardığında ama yine de tedegal kullanıyorum MasAllah senin kuzuya da bizde insAllah kolay atlatiriz

Insallah insallah kulaklarini cok uzun zamandir cekiyordu bizimki ama iste son gunlerde ic kismini kizarticak kadar eli kulagindaydi sanirim iki disi ayni anda cikariyor, agzini hic acmiyor. Cit cit sesi cok yakinda gelir sizinde ben gun icinde eline pirasa veriyorum o cok rahatlatiyor aklinizda olsun baya oyaliyor
Bu arada uyku için bende çok kötü durumdaydim ama baybay damla kullanmaya başladım çok şükür çok rahat geçti geceleri

Duydum onu ama denemeye cesaret edemedim. Kabullendim artik bu uyku sorununu, kabullenince eskisi kadar gerilmiyorum. Doktor emzirmeyi kesene kadar boyle dedi umarim 1 yasindan sonra biraz olsun duzelir

Bir alışkanlık olmuştur kendini öyle rahatlatıyor benim oğlum genelde uyumak istedigi zaman emerken kendi kirpileriyle ya da benim kirpiklerimle oynar hiç rahatsız olmuyorum aksine komik tatli geliyor bana
Canim benimki çekmekten kızarıp çiziyor keşke oynasa doktor bişey yok diyor şuan uykuda bile çekiyor

Umurim canım bebislerimiz bı an önce rahata kavusur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…