bebeklerımızın sacları ve tuylerı ne zaman dokulur

kanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
379
1
45
kızımın kulaklarında ve alnındakı tuyler hala dokulmedı. sızın bebıslerınızde de var mı tuyler.bı de bebeklerın sacları kacıncı aylarında dokuluyor.kızım ıkı bucuk aylık.

benimkide 2 aylık dökülmedi tüyleri saçlarıda.3 aylıkken falan dökülür yıkandıkça kilo aldıkça

vala benım oğlanın tüyleri çok ama sarı olduğu için bellı olmuyor saçları hepsi dökuldü40 çıkana kadar nerdeysede yenılerı çıktı ..sade ensesıne yakınolanlar duruyor..sarısın olduğu için kel gibi duruyo yavrucakk.bazı bebeklerın saçları giç dökulmuyormuş endışelenmeyın arkadaşlarr..

benim oglanda kabak kaldı daha 15 günlükken
yenileri cıkıyor simdi
o ten rengiyle alakalı snaırım
kızın esmerse gec dokulur

benim kızımında dökülmedi daha... alnında kollarında filan var... inşallah dökülür yaa çok korktum başta dökülmez diye ama herkes dökülür diyo... esmerlerin dahamı geç dökülüyoo benim kızda esmer.. dökülmeme gibi bişey olabilirmi acaba doktora her gittiğimde soruyorum valla hala dökülmedi neolcak die adamda gülüyo bana gayet normal biz bakmıyoruz bile dökülücek onlar diyo...

benim kızımında kulaklarında ve alnındaki tüyler duruyor ama sanırım kilo aldıkça onlar kayboluyomuş yani farkedilmiyomuş... saçlarımız da dökülmeye başladı yavaş yavaş ama ööle çok değil...

benim kızdada var kulakların arkasında biraz bide saclarım hala aynı ama seyrekleşti yatagımızda carşafını görseniz hep ince ince tüy nerden dökülüyo dökülüyosa neden ben hala gözle görülür bişi farketmiyorum bilmiyorum artıkın ama artık yeni saclar cıksın uzasın toka takıyım istiyorum

bana da 6. aya kadar dokulur dıyorlar.bızım de yastıkta artık ınce ınce tuyler var.ınsallah toka takacagımız gunler de gelecek Adasucugum.onların her gecen gun buyudugunu gormek en guzel sey olsa gerek.

benim kızımında saçlarının önleri döküldü sadece yerine yenileri çıktı bile ama kollarında falan daha var

X