Bebeklerimizin hareketleri

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
eee kızlarrr peki biz bu bebişleri ne zaman hissetmeye başlıyacağız ben 13+3 üm herhangi bir seğirme falan yok. ama ultrasonda eli ayağı hiç durmuyor deli gibiii benim kuzum... sizlerde durumlar nasıl kızlar hadi paylaşalım:CüvCüv::CüvCüv:

ben hissediyo gibiyim. ama ne kadarı bilmiyorum. kimisi hissedemezsin diyo.

ama resmen farklı bişey. bağırsak gibi değil.

döndüğünü hissediyorum. demekki sürtünerek dönüyo o zaman. sırt üstü uzanınca ve çok hareket ettiysem hissedebiliyorum bişeyler.

küçük kedicik kaç haftalıksın sennn aydınlat biziiii a.s.

canım 12 hafta bitti 13. haftanın içindeyim. canım böyle sanki bişey içinde kayarak dönüyo gibi hissediyorum. bilmiyorum ki doğrumu. bağırsak hareketi böyle olmaz bence.

bide rahmimi hissedebiliyorum onun içinde oluyo kesin bebiş bence.

göbüş deliğinin tam altına kadar geldi rahmim. onun içinde oluyo bu hareketler. bağırsak olsa farkllı olur onu ayırt ederiz bence.

bide sizdede oluyomu. çok iş yapıp ayakta durunca sanırım kan akışı hızlandığından karnımda top gibi oluyo çok sertleşiyo birden.

bende 13+1 hamileyim yaklaşık 2-3 gündür sağ tarafımda hafiften hissediyor gibiyim.,sanki karnıma bişeyler dokunuyormuş gibi oluyor..

ilk bebekte 5.ay bitip 6ya girerken ikinci ve sonraki bebeklerde 4.ay bitip 5e girerken hissedilirmiş biryerde okumuştum.ama bende 15+1haftalığım ve nerdeyse 2 haftadır sizin hissetiğiniz gibi kıpırtılar hissediyorum hafif bi acı oluyo batma gibi emin olamıyorum birde korkuyorum başka biseydenmi diye
neyse yavaş yavaş daha belirgin olur umarım.

ay bende hiç bişi yok:KK43::KK43: birde dün iş yaptım bugün ölüyorum bel ağrısından dr aradım eğer ağrılarınız artarsa gelin dediler bebeğe bişey olmuş olabilir dediler az önce konuştum dr la

ay bende hiç bişi yok:KK43::KK43: birde dün iş yaptım bugün ölüyorum bel ağrısından dr aradım eğer ağrılarınız artarsa gelin dediler bebeğe bişey olmuş olabilir dediler az önce konuştum dr la

neden kendini yoracak şekilde iş yapıyorsun bakalım sen:mymeka:.gecen gün balkondan halı silkeliyordum 2 dakka sonra üstten komsu geldi sen napıyorsun nasıl bu halıyı silkelersin daha 3 aylık hamilesin dedi.ben ilk bebegimi böyle 3 aylıkken halı silkelerken düşürdüm dedi. sonra bebek araya araya öldük dedi.öyle kolay olmuyor,kendine cok dikkat et dedi.bende korktum hemen aldım halıyı içeri.o gün bu gündür asla agır bişey yapmıyorum.allah korusun arkadasım dikkatli olalım.:nazar:

ben 20 cı haftama gırdım.11 haftalık ken ultrasonda hareket etdıyını gorduk.12,13 haftalarında elımı göbeyıme koyduqda nerde olduqunu hıss edırdım,göbeyımın bır tarafı gergın oluyordu.18 haftanın basında hareketlerını hıss etdım,nazar deymesın suanda kıpırdıyor.babası bebıs gıperaktıv olacaq deye korkuyor.

neden kendini yoracak şekilde iş yapıyorsun bakalım sen:mymeka:.gecen gün balkondan halı silkeliyordum 2 dakka sonra üstten komsu geldi sen napıyorsun nasıl bu halıyı silkelersin daha 3 aylık hamilesin dedi.ben ilk bebegimi böyle 3 aylıkken halı silkelerken düşürdüm dedi. sonra bebek araya araya öldük dedi.öyle kolay olmuyor,kendine cok dikkat et dedi.bende korktum hemen aldım halıyı içeri.o gün bu gündür asla agır bişey yapmıyorum.allah korusun arkadasım dikkatli olalım.:nazar:

daha öyşe bi pohhh yermiyimmmsenağlama ama aklım bebekte sancıda i geliyo bi gidiyo kötü olursam gidicem dr a

günaydınlarr kızlarrrrrhihoyyyt
bu sabah kalktığımda göbeğimin sağ tarafı boş ve inik sol tarafı şiş ve sertti muhtemelen o bebeğimdi ilk defa bu kadar net hissedebildim kuzumuuu:lepi:

ben niye hiçbişey hissedemiyorum sanki hamile değilim çok aza göbeğim çıktı okadar ilk ne zaman hissedicem çok merak eiyorum

Ben 6 haftalıkken seyrimelerini farkettim,
sizlerin bahsettiği bağırsak hareketinden farlı bişey dediğiniz bebeğin hareketi dir,
bol bol su içip kanepeye uzandığınızda bbeğin hareketini anlayabilirsiniz,
ama elinizi karnınıza koymayın o zaman hareket etmeyebilir

ben de henüz hiçbişey hissetmiyorum.. ama o kadar çok gaz problemi yasıyorum ki, oynasa da anlayamayacağım galiba...

kızlar öglen cok su içmiştim ve uzanıyordum.göbegimin tam ortasında bir yumru oldu.bazen seyirir gibi de oldu.ama tuvalete girdim cıktım geçmiş :KK43:((((((

X