Bebeklerimize bayramlik alacakmiyiz ???

bircocukannesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
1.121
1.229
Arkadaslar malum bayram yaklastı. bebeklerımızlede ılk bayramımız olacak. sırnaşık şeybayramlık alacakmısınız. oglum cok cıcı bıcı olsun ıstıyorum.gamyoncuiremsubir kac magazaya baktım ama kararsızım. :emir_bebek:cok guzel kıyafetler var. arastıranlar yada alanlar var mı? hadı fıkırlerımızı paylasalım..

Bende oğluma 2 takım aldım bayramlık.Chicco da indirimden aldım,2 hafta önce,şimdi fiyatları uçuyor.
Umarım olur oğluma aldıklarım bayramda:)

Kuzucuma bende elbise almak istiyorum ama yürümeyince göstermiyo kendini elbise hep yukarı toplanıyo.
önümüzdeki hafta gidicez cicilerimiz almaya sizede gösterim aldıktan sonra

bende oğluşuma alıcam her bayramda muhakkak bayramlık. ogünün özelliğini güzelliğini anlaması için. sizleri bilmem ama benim küçüklüğümde heyecanla beklerdim yeni kıyafetler alınacağı için. elbiseler ayakkabı baş ucumda beklerdi sabahı. elimden geldiğince oğlumada yaşatacağım bu heyecanı. bu bolluk içinde nasıl yapıcakasam bilmiyorum ama bayrama yakın bişeyler almam ve bayram alışverişine beraber çıkarız inş. heralde:))))

henüz almadık sadece ayakkabı aldım hani şu patik dediklerinden.hiç giydirmediğim giysileri var olursa onları da giydirebilirim.bakcaz artık.

bebişimize bayramlık alacağız ama bayrama doğru.şu an mağazalara bakamadım hiç.oğluşuma kot takımı almayı düşünüyorum.bakalım alışverişe çıkalım hele.

kız bebek anneleri siz şanslısınız elbiseler içinde çok tatlı oluyolar. çeşidiniz çok biz pantalonla penye alırız herhalde başka çaremiz varmı bi bahçıvan bide içlik tamam:))

bende düşünüyorum daha karar veremdim. benimki accık oğlana benzediği için elbise giydircem. gören oğlanmı diye soruyor. hiç kıyafetinin süsüne püsüne bakan olmuyor accık kız kılığına sokam..

İçine havanın durumuna göre uzun kollu giydirebilirim ayrıca kilotlu çorap giyicek dantelli falan resmi belli olmadığından eklemiyorum
1.jpg

Bunlarda akabilerimiz (Ben küçükken öle dermişim)
2.jpg

Ayrıca hava eğer çok sıcak olursa
3.jpg

Sonun da kızıma ne giydireceğimi buldum hihoyyyt ay deli oldum ramazan başından beri annem bizi her bayram değişik değişik giydirirdi bende kızımın hiç bişei eksik olsun istemiyorum elimden geldiğince yapamaya çalışıcam

CAANIM CİCİLERİNİZ ÇOK GÜZEL
GÜLE GÜLE GİYSİN ECRİN HANIM
BENDE OĞLUMa LCW DEN 2 TAKIM ALDIM KOT VE GÖMLEK ÇOK ŞIK AMA bende HER BAYRAMDA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KIYAFET DOLU AMA BAYRAMIN Bİ AYRICALIĞI OLSUN

Bayramın ayrıcalığını farketmesi için önemli..
Bayramı beklesin cicilerim gelsim die tıpkı eski bayramlardaki gibi

canancığım çok güzel cicişleri ecrinin:))) bizde bugün alışverişe gittik. kışlık hiçbirşeyi yok herşeyi yazlıktı. bayramlığınıda aldık. kot pantalon üstüne kareli gömlek. çok güzel oldu ama tam oldu. bayrama kadar benim sıpa büyürde olmaz diye 1 büyüğüyle değiştireceğim. 6-9 ay aldım aldıklarımı hepsi tam geldi. kışa giyemeyecek durumda hepsini değiştireceğiz yarın. ayrıca bugün benimde aklıma geldi resimlerini çekip koyarım diye. değiştireceğiz diye annemde kaldı almadım.

ya burada şikayetimi dile getirmek istiyorum!!!!
mağazalara giriyoruz 1 katı kızlara ayırmışlar erkeklere küçücük bölümler. valla zor bulduk oğluşma bişeyler. hele LCW de hiç bulamadım sen nasıl buldun ya ervus ya.hep büyüktü. sabahtan akşama kadar gezdik. bu haksızlıııık:KK43:(((( hemen bi kızçık yapmam lazım yaaa

ansaneri kızının cicileri çok güzel. güle güle giysin kzın.

ben de kızıma bugün bayramlık ciciler aldım. ansaneriden etkilendim:) ben de fotolarını ekliyorum:)

elbisemiz

64266686gt4.jpg

poposu dantelli külotlu çorabımız:)

53334287xl7.jpg

ayakkabımız

35147139oh5.jpg

hırkamız (havalar soğuk olursa diye aldım)

11321392oe0.jpg

güle güle giysin bebişim. sizin bebişleriniz de güle güle giysin bayramlıklarını:) tüm bebişleri öpüyoruma.s.

Çok cici güle güle giysin minik kelebek artık bide bayrdamdan sonra üstünde nasıl durmuş onu görürüz

zuziciğim çok şeker kıyafetlerya bayıldım kilotlu çoraba. bendede öyle fırfırlı alıştırma kilodu var elbise altına giydirmeye. zamanında kız şeyleri almıştım bikaç parça ama işimize yaramadı. bekliyor hala:)))

canancım ecirinin kıyafetleri çok güzel..:))
güle güle giyinsin..

kıyafetlerimiz geldiiiii.... ilk bayramlıklarımız..... her bayramlığımız adı altında resim galerisi yapayım bari hatıra olur oğluşuma:)))))

resim007eg7.jpg

kıyafetlerimiz geldiiiii.... ilk bayramlıklarımız..... her bayramlığımız adı altında resim galerisi yapayım bari hatıra olur oğluşuma:)))))

resim007eg7.jpg

çok güzelmiş benim paşanın bayramlıkları güle güle kullanın canım bayramda üstündede görürüm artık kaydirigubbakcemile3:1hug:

X