Bebeklerde bronşolit

elfkalender

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
8
3
25
Merhaba bebeğim 7 aylık oldu çok şükür bir daha yaşamadık ama havaların soğumasıyla beni korkular sardı bronşoliti ya tekrarlarsa diye oğlum 1,5 aylıkken yanlış tedaviden dolayı bolcana antibiyotik kullandırıldı ama çok şükür 5 aydır hiç kullanmadık kullanmak istemiyorum. 3 gündür diş ateşi çekiyoruz bu gün biraz rahatladı gerekmedikçe ateş düşürücü bile kullanmak istemiyorum vucudu direncini kaybetmesin diye dün dayanamayıp bize en yakın hastanin aciline götürdük boğaz temiz bir sıkıntının olmadığını söyledi ama reçeteye antibiyotik yazdı sebebini sorduğumda evde bulunsun dedi ben elimden geldikçe antibiyotik kulanımına karşıyım ama hatamı yapıyorum sizce . Bide daha önce bronşolit olan anneler yaza bilirmi tekrarlamaması için ne yapmalıyım yoksa her halukarda tekrarlarmı… lütfen yaza bilirler mi ?

Gecmis olsun ben de öğrenmek istiyorum hangi ilacı yazdı size

En son başarılı bir doktora gittik saolsun antibiyotiği kesti direk çözüm o değildi nebilizatörüm taşına bilirdi onun faydası olmadığını farketti kliniginde bide ozaman oglum emdikden sonra genellikle kusardı reflü ilacı yazdı aslında çözüm basitti ama doktorların çoğu bolca antibiyotik verdiler çok gereksizdi benim bebeğim için fayda sağlamıyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…