bebekler ne yiyor?

deryacığım bi yanlışlık olmasın bence çok saçma saat başı verilmesi öyle sen bi sor yine ben hiç duymadım öyle bişey

bu damla damla çok zor biz daha başlamadık ama ben devitide kaşıkla veriyorum ağzı açık beklemiyoki zaten damlatmak zor olur

bizde demir ilacı kullanıyoruz. aşıya gittiğimizde sağlık ocağından verdiler. günde 3 defa 3 er damla. sonra rotavirüsün 2. dozu için dr a gittik. tek seferde 9 damla verebilirsiniz dedi. ilacın adı ferro sanol

bende ferro sanol şurup kullaniyorum sadece cumartesi pazar günleri aç karnina bir tatli kaşiği veriyorum. Dr. Damla kullanmami istemedi. şurubunu kullan ve hafta sonlari aç karnina sen ver dedi. Nedenini o zaman soramadim ama bir daha ki kontrolümüzde sorucam. Belki bakici dikkat edemez felan diye mi düşündü hafta içi değilde cumartesi pazar kendin ver dedi anlamadim ki.

bence de saçma. sağlık ocağından söylenenler böyle dr a sorudm o da öyle ver dedi. bugün tekrar gitcem . ateşi var kızımın burnuda tıkanıyor. bir daha sorarım ya. eğer tek seferde verilebiliyorsa iyi yani

X