bebekk isteyenler burayaaa

benim annemin de 4 sene olmamış.sonra 5 doğum ,4 ü sağ.belki ona çekmişimdir ama inşallah benim 3 seneyi bulmaz

ofyaa ne maydonazıı hamile kalann nası kalıoo anlamadımmm yaa

benımde hcg 20 çıktıktan sonra sabah adet oldum
ama doktor beni ümitlendirmemişti
reglye yakın dönemde çıkış olabilir dedi

ofyaa ne maydonazıı hamile kalann nası kalıoo anlamadımmm yaa

:)) seni çok iyi anlıyorum.ben de sorun varmış gibi triplere girip çareler aramaktan kaçıyodum.kusur gibi geliyodu bana. ne bilim herkes ilşkiye giriyo kazayla hamile kalıyo sanıyodum.bişr ay geçti iki ay geçti 8 ay geçti 15 ay geçti..artık kabul ettim...sebeplere sarılması gereken ,rabbinden isterken nazlı bebek gibi ısrarla istemesi gerekenler kervanındayım..ve maydonozdu ottü çöptü...peşine koşuyosun.süt buharı en son deneyeceğim şey bile değildi ama o bile aklmda şu an. unutmadan onu da yapsam bari

herkese slm arkadaslar. bende 10 aylık evliyim. 5 aydır bebek istiyoruz olmuyor. bende atlatamadığım idrar yolları enfeksiyonuda var. ne ilaçlar kullandım ama nafile. acaba diyorum ondanmı gebe mi kalamıyorum. bilmiyorum. ama eşimde bende cok istiyoruz. bu ay 23 ünde adet olmam gerekiyor. 5 gün var yani. bel ağrısı ve göğüslerimde şişkinlik var. başka bir belirti yok. adet belirtisidir diye zannediyorum ama inşallah hamileyimdir. isteyen herkese nasip etsin rabbim banada

yaa iyi bi dr bull. bekleme öleee.varsa bi sorunnn çözüm bulunur.arkadaşım 1,5 yıl ugrastı tedavi ğördüü hormonları sorunluydu.şimdi hamiş.1 hafta sonra izne çıkacak

özel hastaneden aldım randevu canım.yarın.beklemenin anlamı yok 14 ay geçmiş hiç hamilelik oluşmadı tedavisiz olmaz gibime geliyo.

ben bitkisel neler neler kullandım oturma banyosuna tutta ayak banyosuna kadar.onunda faydası yok .hiç birnım.ne bitkiler içtim yedim.hiç faydasını görmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…